Skocz do zawartości

Frontowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość PawelU1981

Czasem coś lekko znieksztalca dzwiek, ale moze dopracuja. Jednak zostaje przy przekazie DVBT jako głównym. Ten z satelity to miernota.

Edytowane przez PawelU1981
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem coś lekko znieksztalca dzwiek, ale moze dopracuja. Jednak zostaje przy przekazie DVBT jako głównym. Ten z satelity to miernota.
Miernota to mało powiedziane. Włączyłem na chwilę, pożałowałem. Kontent może nie dla mnie więc nie będę oceniał, ale sama jakość obrazu jest wręcz koszmarna, logo ledwo widać, paradoksalnie napis HD jest strasznie rozmazany, jeśli chodzi o dźwięk to mam wrażenie, że jest ciszej niż na pozostałych stacjach. Co do jakości obrazu to miałem nadzieję, że to wina starych materiałów, ale niestety, nawet reklamy wyglądają tak beznadziejnie. Już Puls 2 (SD) wygląda o niebo lepiej.
Myślę, że jeśli MWE chce dobrze rozpromować swój kanał, powinno zadbać zarówno o zasięg, jak i o jakość obrazu, bo zupy pikseli raczej mało kto będzie chciał oglądać.
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PowerTV Zgłosiliscie Cyfrowemu Polsatowi że jesteście na pozycji 532? Mogliby poprawić wasze ID i przenieść wyżej obok TVC lub stacji naziemnych z MUX8. 

@Specjalista Cyfrowy Polsat W tej sprawie wiesz co robić ;)

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie Antena na satelicie jest transkodowana ze źródła naziemnego (HD). Pracujemy nad stworzeniem dedykowanego sygnału SD-SDI z osobnym logo ekranowym. Wpłynie to pozytywnie na ostrość obrazu. Nie planowaliśmy wcześniej w ogóle nadawać tego kanału w SD, ale skoro pojawiła się możliwość debiutu na satelicie, to postanowiliśmy skorzystać z takiej okazji.

 

Na dalszym etapie być może więcej naszych kanałów pojawi się na transponderze C+ i wtedy uruchomimy bitrate zmienny między naszymi programami, co również poprawi jakość.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmienili spot "Mody na sukces" teraz lepiej to wygląda. Bo wcześniejsza zapowiedź była nieadekwatna.

Ale oni mieszają te odcinki w "Tata,a Marcin powiedział" teraz znowu dają odcinki które już dawali. Może i dobrze, bo teraz Euro.

Antena HD ma nowe powiedzonko: "Tylko na kanale Antena HD"

Edytowane przez Fan WWE Superstars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...