Skocz do zawartości

Frontowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kanał tworzony na kolanie w toalecie, a Wy oczekujecie jakiś fajerwerków od tego nadawcy.🤣 W 80% ramówka toż to kopiuj wklej z siostrzanych kanałów z tej stajenki. Prawda jest taka, że nie powinni wygrać tego konkursu w naziemnej. To wygląda tak, jakby ten cały Rafał Brzozowski wygrał eurowizję. Podobny poziom. 
Nie nakręcajcie się tak na ten kanał. Zachowujecie się jakby nie było innych nadawców i form możliwości obejrzenia wyczekiwanego przez Was danego programu.😉 
 

Edytowane przez d107
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie nawet jeszcze miesiac nie nadają. Przypominam wam, że ATM rozrywka też miała programy z polsatu na początku i nic swojego. A jeszcze wcześniej pokazywali jakieś pitu pitu itp.

7 godzin temu, rotalplus napisał:

Wg programu BR TVP w czerwcu nie ma żadnych zmian w ramówce. W kółko to samo

A co oni tam mogą wiedzieć jak Antena HD np. Ramówke zmienia 2 dni przed startem. Dopiero w czerwcu pewnie poznamy właściwą ramówke. A w programie TV jeszcze nie ma wpisanego nic na czerwiec. 

6 godzin temu, Widz naziemnej telewizji napisał:

W kółko to samo, a zapowiadało się tak pięknie, szkoda 

Z tego co sie orientuje to mowa było o wrześniu, że bedzie ramówka marzeń. A wy tak tu piszecie jakby ta stacja już kilka miesiecy była. A czerwca nawet nie ma.

Edytowane przez Fan WWE Superstars
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę co tu się dzieje i muszę założyć konto... Kanał zaledwie wystartował, więc nie ma dużo do zaoferowania. Ale myślę, że w czerwcu/lipcu się to zmieni, na razie puszczają inne rzeczy ze swoich kanałów i kilka innych, żeby nie było pustki, bo co mają transmisję wyłączyć? Kabarety są też dobrą formą rozrywki, sam je oglądam i nie widzę tu nic złego. Nie rozumiem czemu tak jesteście przeciw temu kanałowi. Według mnie to jeden z najlepszych kanałów na naziemnej.

  • Popieram 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.05.2021 o 09:00, rotalplus napisał:

Wg programu BR TVP w czerwcu nie ma żadnych zmian w ramówce. W kółko to samo

Nie oczekiwał bym zmian bo na to nie ma pieniedzy. Stacja utrzymuje się wyłącznie z reklam. Antena tv to zlepek programów z innych kanałów pana Winnickiego, gdyby nie kabaretowy szał nie było by czym zapełnić ramówki.  Na plus trzeba dodać, stacja ma szansę pozyskać archiwalne programy od TVP, dzięki dobrym układom Winnickiego z prezesem Kurskim

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, AntenaHDFan napisał:
 
 

Widzę co tu się dzieje i muszę założyć konto... Kanał zaledwie wystartował, więc nie ma dużo do zaoferowania. Ale myślę, że w czerwcu/lipcu się to zmieni, na razie puszczają inne rzeczy ze swoich kanałów i kilka innych, żeby nie było pustki, bo co mają transmisję wyłączyć? Kabarety są też dobrą formą rozrywki, sam je oglądam i nie widzę tu nic złego. Nie rozumiem czemu tak jesteście przeciw temu kanałowi. Według mnie to jeden z najlepszych kanałów na naziemnej.

Podejrzewam, że większe zmiany będą od września. Wtedy nowe ramówki wchodzą na wszystkich stacjach. Nie widzę powodu, dlaczego raczkująca, biedna stacja miałaby rewolucję ramówkową przeprowadzać w wakacje.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam propozycję dla ANTENA TV HD - by zmienili ramówkę i nie powielali jej z innymi stacjami np. TVC, FILMAX 4K/HD itp...

 

 

-Pełna chata - amerykański telewizyjny serial komediowy, realizowany w latach 1986-1994

-W labiryncie -  polski serial obyczajowy w reżyserii Pawła Karpińskiego.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Fan WWE Superstars napisał:

Skończyli im się odcinki " Tata,a Marcin powiedział". I powtarzają od nowa myślałem, że więcej pokażą. Jak był starszy to prowadzili ciekawsze rozmowy szkoda.

To samo jest z Bonanza w kółko będę puszczać odcinki za które nie muszą płacić z domeny publicznej, nie kupią nowych na bank. Moda na Sukces tez któregoś dnia puszczą od nowa, bo to nie tani serial, nawet tvp miała problemu z zakupem kolejnych odcinków dawno temu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Sky021 napisał:

Moda na Sukces tez któregoś dnia puszczą od nowa, bo to nie tani serial, nawet tvp miała problemu z zakupem kolejnych odcinków dawno temu

Wieść gminna niesie, że kupili przynajmniej 2 transze, czyli jakieś 400 odcinków. TVP nie miała problemu z zakupem, ale z umieszczeniem serialu w ramówce. W ostatnich latach serial wędrował - emitowali to o 18.00, to o 16.00, to o 6.00, to w końcu o 10.00. O różnego rodzaju przerwach nie wspominając. Widownia powoli się wykruszała, bo nie nadążała za ciągłymi zmianami, aż TVP wycofała się z emisji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.05.2021 o 09:04, AntenaHDFan napisał:

Widzę co tu się dzieje i muszę założyć konto... Kanał zaledwie wystartował, więc nie ma dużo do zaoferowania. Ale myślę, że w czerwcu/lipcu się to zmieni, na razie puszczają inne rzeczy ze swoich kanałów i kilka innych, żeby nie było pustki, bo co mają transmisję wyłączyć? Kabarety są też dobrą formą rozrywki, sam je oglądam i nie widzę tu nic złego. Nie rozumiem czemu tak jesteście przeciw temu kanałowi. Według mnie to jeden z najlepszych kanałów na naziemnej.

Gdybym miał porównać ramówkę Anteny z ramówką ATM Rozrywki to jest o niebo lepiej. Na Antenę to lubię czasem zerknąć, z kolei ATM Rozrywkę omijałem szerokim łukiem. Uważam, że bardzo dobrze, że to Antena, a nie ATM Rozrywka otrzymała miejsce. Na duży plus jest to, że naziemnie nadają w HD (na cały kraj, a nie lokalnie jak TVN czy Polsat).

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że gdyby stacje tv były utrzymywane nie pośrednio przez widzów (z reklam), a bezpośrednio przez właściciela, tylko bezpośrednio przez widzów (np. jakieś zbiórki internetowe), to krytykujący, że Antena HD emituje tylko to, co może za darmo, niewiele by się dołożyli. Może się mylę, pewnie się nie przekonamy, jak jesst w rzeczywistości.

 

Choć uważam, że powinni poszukać coś innego taniego czy darmowego, zamiast w kółko powtarzać te same odcinki tych samych seriali. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oglądam tego kanału A mam do niego dostęp bo nie mam czasu słyszałem że już robią powtórki że się coś skończyło i powtarzam jeszcze raz to samo od pierwszego odcinka  popatrzcie na TVP seriale gdzie już chyba z 7 raz powtarzają ranczo która jest wieczorem a na tv6 ktoś raz już powtarzają miodowe lata 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Fan WWE Superstars napisał:

Jak narazie tylko "Tata, a Marcin powiedział" powtarzają.

Bo może na razie tylko to się skończyło :) Poczekaj cierpliwie aż skończą się "Matki żony i kochanki", "Bonanza" i "Moda na sukces" - zobaczysz czy nie będzie pętli :)

Ja nie wiem czy poświęciłem temu kanałowi 30 minut, z ciekawości aby zobaczyć eksperyment z prawie HD. Wygląda nieźle, ale zawartość programowa mnie nie przyciąga.

W dniu 20.05.2021 o 12:33, Fan WWE Superstars napisał:

w ramówce od wczoraj pojawiła się nowa pozycja o 23:50 "Wróżka prawde ci powie"

Przypomniałem sobie że przed północą zmieniając kanały tą pozycję widziałem już chyba kilka razy w EPG w ciągu kilku dni. Czy to jest dokument odcinkowy, czy może powtórki puszczane co wieczór? Jeśli powtórki, to kolejna pozycja powtarzana w kółko.

Edytowane przez dvbtowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, dvbtowiec napisał:

Poczekaj cierpliwie aż skończą się "Matki żony i kochanki", "Bonanza" i "Moda na sukces" - zobaczysz czy nie będzie pętli

Odcinków Mody na sukces starczy na rok emisji, więc nie tak szybko. Przez rok wiele może się zmienić - do tego czasu mogą zostać kupione kolejne transze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...