Skocz do zawartości

Frontowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

53 minuty temu, A&G napisał:

Poczekaj jeszcze chwileczkę. Canal+ robi właśnie roszady na swoich transponderach, więc może już wkrótce Antena HD pojawi się "na orbicie".

To miejsce prawdopodobnie robione jest dla TVP 4K. 😃

 

Ażeby Antena HD pojawiła się w na satelicie w podobnej jakości, co w NTC (HD, 1440×1080i, 2,.5 Mb/s), to jedynym rozwiązaniem wydaje się emisja na tp. Telespazio lub M-Three SatCom. 😃

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, A&G napisał:

Poczekaj jeszcze chwileczkę. Canal+ robi właśnie roszady na swoich transponderach, więc może już wkrótce Antena HD pojawi się "na orbicie".

 

Podejrzewam, że Antena trafi na 11,393 GHz, czyli tam, gdzie jest komplet stacji od MWE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie filmy, które pokazuje Antena TV, dostępne są na Filmaxie. Zero zakupów, nowości jeśli chodzi o filmy. Wszystkie tytuły z domeny publicznej.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślicie, że na Antena TV zrobią z HbbTV, swojego rodzaju platformę, na której byłyby streamy pozostałych kanałów MW ? Wg mnie to miałoby sens, bo tylnymi drzwiami nadawcy mogliby wrzucać swoje kanały linearne przez Internet. I super gdyby wrzucali tam również odcinki "Mody na sukces". 😆

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.05.2021 o 22:32, STARS.TV napisał:
 
 

Golbi jak się okazuje epg jest potrzebne jedynie użytkownikom tego forum, innym nie :lol2:

No właśnie - czy można wiedzieć, ile było widzów pozycji "Film fabularny"? Tj. wtedy, gdy nie podawali tytułu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.05.2021 o 10:03, MisterRondel napisał:
 
 

Dlaczego brak was na satelicie? W kablówkach weszliście w miejsce ATM Rozrywka, dlaczego na satelicie tak się nie stało? Trzeba było przejąć ich częstotliwość satelitarną tak samo jak naziemną i kablową.

To nie jest takie proste. Trzeba podpisać umowę z właścicielem satelity, czy danego tp., wydać pieniądze, raczej takie względy, że wcześniej nadawał tu kanał, który się zastąpiło w NTC, tutaj nie mają wpływu.

21 godzin temu, Akari napisał:
 
 

Mi wydaje się że w MWE będą eksperymentować z ramówką, ale najpierw chcą widzieć statystyki oglądalności w poszczególnych godzinach żeby wiedzieć na co mogą sobie pozwolić (w tym mówię też o porach emisji seriali)

To ma sens. Ważne, żeby nie zostawili takiej na stałe, bo w dłuższej perspektywie zrobi się nudne. Tak jest z Tele5 i Polonią 1. Nawet jeżeli teraz, jak czytam, zaczęli dawać fajniejsze produkcje, to prawie tam nie zaglądam, bo przyzwyczaiłem się, że tam są albo telezakupy, albo po tysięczny raz powtórka czegoś, co tam wielokrotnie oglądałem.

5 godzin temu, Sky021 napisał:
 
 

Wszystkie filmy które pokazuje Antena tv dostępne są na Filmaxie. Zero zakupów, nowości jeśli chodzi o filmy. Wszystkie tytuły z domeny publicznej

Jak dla mnie, mogą być z domeny publicznej, byleby mocno przemieszali ich emisję, żeby nie było, że ciągle będzie lecieć to samo. 

Godzinę temu, LUKLUK napisał:
 
 

Myślicie, że na Antena TV zrobią z hbb tv swojego rodzaju platformę na której byłyby streamy pozostałych kanałów MWE ? Wg mnie to miałoby sens bo tylnymi drzwiami nadawcy mogliby wrzucać swoje kanały linearne przez Internet 
I super gdyby wrzucali tam również odcinki Mody na sukces 😆

Wydaje mi się, że @PowerTVcoś takiego zapowiadał.

3 minuty temu, STARS.TV napisał:
 
 

Nie można wiedzieć bo nie chce mi się tego rozkminiać. W Nielsenie nie ma podziału na żadne pozycje programowe, tak jakby przez cały dzień była jedna audycja. Pewnie epg nie mają :)

Peszek. Myślałem, że normalnie, jak na innych kanałach pokazuje. Trudno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, pavl6 napisał:

Ważne, żeby nie zostawili takiej na stałe, bo w dłuższej perspektywie zrobi się nudne. Tak jest z Tele5 i Polonią 1. Nawet jeżeli teraz, jak czytam, zaczęli dawać fajniejsze produkcje, to prawie tam nie zaglądam, bo przyzwyczaiłem się, że tam są albo telezakupy, albo po tysięczny raz powtórka czegoś, co tam wielokrotnie oglądałem.

Jak dla mnie, mogą być z domeny publicznej, byleby mocno przemieszali ich emisję, żeby nie było, że ciągle będzie lecieć to samo.

Ja też tak mam. Nawet nie wiem, co teraz tam (Tele 5) oferują. No cóż nie od dziś wiadomo, iż pierwsze wrażenie bywa ostatnim i determinuje decyzje oglądać/nie oglądać na lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, LUKLUK napisał:

Myślicie, że na Antena TV zrobią z HbbTV, swojego rodzaju platformę, na której byłyby streamy pozostałych kanałów MW ? Wg mnie to miałoby sens, bo tylnymi drzwiami nadawcy mogliby wrzucać swoje kanały linearne przez Internet. I super gdyby wrzucali tam również odcinki "Mody na sukces". 😆

A to by im się w ogóle opłacało? Jak na razie nie ma pomiarów oglądalności w Internecie, więc to, że dadzą wszystkie kanały do HbbTV to im nic nie da (w sensie dodatkowych zysków).

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...