Skocz do zawartości

Frontowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, rotalplus napisał:

Zapowiedzi z uzyciem antena sa nielegalne. Nadawca nie ma zgody na uzywanie tej nazwy -wprowadza w blad odbiorców identyfikacją. Zaraz im koncesje zabiorą😃

Nie do końca bo nazwa Silver TV teź jest obecna w EPG i na ekranie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny start! To się może spodobać młodzieży 50+ :-)

 

Prosta, estetyczna, ale wyraźna oprawa, prezentacje programów w stylu lat 90 (czemu nie?), spokojny głos lektora kojarzy się z dawną telewizją. Chyba o to chodziło! 

 

Zajrzałem na Ukrytą Kamerę i nawet posłuchałem trochę śląskich szlagerów. Fest! :) Ta muzyka powinna zagościć też później w ciągu dnia! 

 

Stream na @GONET.TV padł, ale mam nadzieję, że powróci do 17:50 :-)

 

Krok milowy względem ATM Rozrywka! Możecie marudzić, ale tu naprawdę nie ma się czego doczepić :) 

 

No i wymawianie "na Antenie HD" to świetny pomysł! W końcu jest to (poza TVP) jedyna telewizja HD na antenie naziemnej :)

Edytowane przez CYFROmaniak
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, PowerTV napisał:

Premiery w prime-time, powtórki rano kolejnego dnia.

To czemu reklamujecie Modę sukces 10:15

 

Widziałem zapowiedzi dwóch nowości coś chyba o Jachtachi i drugi jakiś reklama wkrótce pytanie czy serio wkrótce czy to pozycja z pasma Film Fabularny

Edytowane przez Golbi84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widać wszystkim się nie dogodzi... Ale forumowicze to zupełnie inna grupa widzów. Tak naprawdę zweryfikują kanał wyniki oglądalności.

 

Ja się tylko boję, że mimo rozpisanej ramówki wszystko będzie emitowane na zasadzie rosyjskiej ruletki, jak to właśnie tu czytałam. Czekam na "Modę na sukces" i mam nadzieję, że będzie o tych godzinach, o których jest wpisana. Na razie tylko "Moda..." mnie tu interesuje, ale w miarę pojawiania się innych seriali, będę zaglądać zapewne częściej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Poland napisał:

Zaczynają od 7138.

 

Na Facebooku jest jakiś profil ale jeszcze nie ogarnięty: https://www.facebook.com/Antena-HD-103899348496183/?tsid=0.12259522934883971&source=result

Zgadam się z przedmówcą ponieważ w telewizji naziemnej mamy jakby nie patrzeć jakość SD.

 

Aha, mogli od 7000, bo, nowa tv, tak skończyla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie Was czytam. Mamy dożo specjalyyyystów od robienia telewizji w Polsce.  Nie wiem dlaczego tak się przejmujecie, przecież ten kanał nie jest dla Was tylko dla widzów 45+ (wszyscy rodziców, dziadków). Więc spokojnie, włączcie sobie YouTube i będziecie zadowoleni :D

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, muza_tv napisał:

Tak sobie Was czytam. Mamy dożo specjalyyyystów od robienia telewizji w Polsce.  Nie wiem dlaczego tak się przejmujecie, przecież ten kanał nie jest dla Was tylko dla widzów 45+ (wszyscy rodziców, dziadków). Więc spokojnie, włączcie sobie YouTube i będziecie zadowoleni :D

Zgadzam się . Według mnie narazie jest ok. Ale i tak oglądam tv tylko wieczorami. Więc interesuję mnie tylko wieczorna ramówka. Licze na dobre filmy i seriale.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, CYFROmaniak napisał:

Krok milowy względem ATM Rozrywka! Możecie marudzić, ale tu naprawdę nie ma się czego doczepić :) 

Dobry dowcip. ATM Rozrywka który porównujesz ten z początku czy ten z końca z kultowymi serialami i kilkoma własnymi produkcjami

 

Częstochowa czy Radomsko mający TVC to już rzygają Kabaretowym szałem a Ci co mają lokalne MUX i kablówki to już się boją lodówki otworzyć

 

Tele 5 Kabaretowy szał od 17-20

Filmax - od 9:15 do 16:15

TVC przez cały dzień z przerwami na Telezakupy

 

Tele 5 z Nocnym recepcjonistą, Autostrada do nieba i Herbem piratów wygląda przy Antena TV na kanał Premium

 

PS. proponuje by Filmax zamiast kabaretów puszczał filmy dokumentalne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Jantar napisał:

Od kiedy to polsatowskie powtórki po raz milionowy stały się kultowymi serialami? Ja na ATM widziałam zaledwie kilka kultowych seriali. Na palcach jednej ręki można by je policzyć, przy czym 2 z nich były wyemitowane tylko częściowo.

Który kanał oprócz ATM Rozrywka z naziemnej miał powtórki Kiepskich czy innych seriali Polsatu? Ramówka Super Polsatu i ATM Rozrywka były zrównoważone i nie leciało w kółko to samo 7 dni w tygodniu.

 

Moda na sukces nie przyniosła widzów Nowa TV i nie da rady Antena TV nawet jakby leciała po 8 odcinków dziennie codziennie jest na Player a i TVN 7 by ja dano nadawał albo Metro ewentualnie TV4

 

Słyszę jak to Polsat powtarza na swoich kanałach to samo ale jak MWE powtarza ro samo to już jest OK

 

Ja widzę pewną opcje dla Antena TV wciągnąć do współpracy ATM produkowaliby programy a na początek w ramówce Kozetka,  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Jantar napisał:

Solorz ma w naziemnej trochę więcej kanałów, niż tylko Polsat i Super Polsat. Wszystkie powtarzają produkcje polsatowskie. Natomiast MWE ma w naziemnej JEDYNY kanał, bo pozostałe są dostępne na sat, albo w kablu.

ATM Rozrywka nie było Solorza, Nowa TV niedawno zaczęła powtórki i do tego z kanałów kodowanych (Play i Cafe) Eska TV, Polo TV i Fokus nie powtarza. Nie chcesz powtórek Polsatu to siec i oglądaj Kabaretowy szał Winnickiego. Programy poradnikowe i dokumenty RANO a kabarety 13-18 miała być muzyka leci w nocy maja GOLD TV zero kultowej muzyki, FILMAX zero filmów do południa jakaś odskocznia przy Eska i Polo TV, Nuta TV nie może przygotować programu z Polską muzyka, Biznes serwisu informacyjnego. 

 

Naziemna dla MWE powinna być darem od losu a ramówka wskazuje ze jest kula u nogi

 

TVC tez zamiast tych kabaretów powinna puszczać to co robiła Silver TV testowo nadawać Power TV, Gold TV i Nuta TV.

 

Antena TV programy przygotowane przez Nute, Power, Gold i Biznes24. A nawet live Biznes 24 na zakończenie giełdy tak jak Polsat daje Poranek Polsat News

Edytowane przez Golbi84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...