Skocz do zawartości

Frontowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Seria "Lodow na patyku" kilka lat temu leciala wlasnie na ATM Rozrywka ( pamietam, bo sobie ogladałem te filmy po latach). Ba, nawet ATM emitowało też "Brygadę Specjalną" z Lesile Nielsenem (serial z Frankiem Drebinem, powstał na kilka lat przed "Nagą bronią"), na tej "Antenie" chyba nie ma co liczyć na podobne niespodzianki.

Edytowane przez Solderowy123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Solderowy123 napisał:

Seria "Lodow na patyku" kilka lat temu leciala wlasnie na ATM Rozrywka ( pamietam, bo sobie ogladałem te filmy po latach). Ba, nawet ATM emitowało też "Brygadę Specjalną" z Lesile Nielsenem (serial z Frankiem Drebinem, powstał na kilka lat przed "Nagą bronią"), na tej "Antenie" chyba nie ma co liczyć na podobne niespodzianki.

Brygadę Specjalną pokazywała TVP2 w drugiej połowie lat 90  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, WebMat napisał:

 

Żeby nie było, nie oceniam czy to jest dobre czy nie, czy wolę takie czy inne podejście. Bardziej staram się przedstawić chłodną analizę i to co świat uważa. Nawiązując do tematu, chyba trochę się nie dziwie, że wcześniej taki kanał typowo "seniorski" nigdy nie powstał.

Mi się wydaje, że to dlatego, iż trend na takie stacje to dość świeża rzecz. Całkiem niedawno czeska telewizja utworzyła tego typu kanał. Więc to jest nowa względnie nisza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem stacja dla seniorów powinna zainteresować się miniserialem z lat 80.-tych "Północ - Południe" z Patrickiem Swayze, seria, która od dobrych 12 lat nie leciała w telewizji, a z pewnością byłaby bardziej wartościowym kontentem, niż powtórki kabaretów z ostatnich kilku lat.

Edytowane przez Solderowy123
Mając "polską" klawiaturę stosujemy poprawnie polskie znaki diakrytyczne, tzw. "ogonki". Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcą rywalizować np. z TVP Kobieta to "Bonanza" czy "Moda na sukces" im nie starczy.  Bo ja sam np. Oglądam wieczorem seriale co proponują obecnie "Velvet" następnie "La Bandida". Jak będą chcieli przykuć uwagę widzów to będą musieli się postarać chyba, że chcą przykuć męską widownie "Bonanzą".

Edytowane przez Fan WWE Superstars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Solderowy123 napisał:

"Północ - Południe" z Patrickiem Swayze, seria, która od dobrych 12 lat nie leciała w telewizji

Oj, leciała, leciała. Wszystkie serie emitowało Polsat Cafe w odc. po 90 minut, a potem co najmniej 2-o krotnie TVP w odc. po 45 minut.

Godzinę temu, Fan WWE Superstars napisał:

Oglądam wieczorem seriale co proponują obecnie "Velvet" następnie "La Bandida".

"Velvet" jest premierowy w TVP Kobieta, natomiast "La Bandida" będzie już powtórką po TVP1. Jeśli chcą przykuć uwagę widza to powinna pojawić się kontynuacja "Velvetu", czyli "Velvet Colleccion".

Natomiast z nowości mogliby pociągnąć serial "Seis hermanas", czyli "Sześć sióstr". Pierwsze odcinki (1-133) były emitowane przez WP, ale serial jakąś widownię zyskał i to nawet przy emisji premierowej o 3.30 nad ranem. Dalszych odcinków żadna stacja kupić raczej nie chce, a szkoda, bo serial jest świetny i dla babskiej widowni w sam raz. Poza tym z racji faktu, że Antena jest na mux1, serial ma większe szanse na dobrą widownię, niż na WP, która i tak właściwie kojarzy się z kabaretami i programami typu Pudel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie tutaj snują fantazję, a podejrzewam, że Antena zaoferuje to, co znacie i co już od dawna leci na innych kanałach Grupy WME, czyli m.in. filmy, które mieli Filmax HD/Filmax 4K, kabarety, programy, które lecą/leciały na Adventure HD + "Moda na sukces", która nie wiadomo jak długo utrzyma się w ramówce.

Edytowane przez Bloo411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt z nas nie ma wątpliwości, że powtórki z pozostałych kanałów Grupy się znajdą. To jak najbardziej logiczne. Ale to nie znaczy, że nie będzie żadnych zakupów serialowych na ten kanał. "Moda na sukces" już jest takim zakupem. Kto wie, może ktoś coś wybierze z z naszych propozycji? Jeśli nie teraz to w przyszłości. Jestem pewna, że skrupulatnie wszystkie odnotowują.

1 minutę temu, Tim napisał:

A takiego "Alfa" to już nie było od dawien dawna. Ostatni raz widziałem na TVN 7 przeszło 10 lat temu.

Fakt, pamiętam tą emisję. Dwukrotnie dali.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Tim napisał:

@JantarPółnoc-Południe" emitowany był także przez CBS Europa. :wink:

A takiego "Alfa" to już nie było od dawien dawna. Ostatni raz widziałem na TVN 7 przeszło 10 lat temu.

"Alf" był na ATM Rozrywka przez ten kanał wiele seriali sie przewineło. Z tego co kojarze ATM Rozrywka nie dała chyba ostatniego sezonu.

Edytowane przez Fan WWE Superstars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wiecie, czego nie było całe wieki i co pewnie chętnie by ludzie obejrzeli?? "Pogoda dla bogaczy". Chyba ostatnio w polskiej tv była emitowana na RTL7. Jakoś później jej nigdzie nie zauważyłam, a na pewno nie po 2008 r. (gdybym zauważyła, na pewno bym nagrała, bo to serial z tych, których nie można przegapić).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Fan WWE Superstars napisał:

"Alf" był na ATM Rozrywka przez ten kanał wiele seriali sie przewineło. Z tego co kojarze ATM Rozrywka nie dała chyba ostatniego sezonu.

Całkiem możliwe. Ale oni tak emitowali seriale. "MacGyvera" też nie wyemitowali w całości. Dopiero TV 6 przypomniała wszystkie 7 sezonów.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba tylko "Married with children" było w całości chociaż i tu były zgubione dwa odcinki i powtarzali dwa razy te same odcinki nie wiem czy to było spowodowane może ktoś coś przeoczył. Podobnie było z "Doktor Martin" ale w tym przypadku po jakimś czasie zreflektowali sie i dali zgubione odcinki.

49 minut temu, Jantar napisał:

natomiast "La Bandida" będzie już powtórką po TVP1.

Wiem, ale akurat nie przepadam za TVP1 i nie oglądałem tego serialu tylko urywki odcinków potem przerwałem. Wiec dam serialowi jeszcze jedną szanse.

Edytowane przez Fan WWE Superstars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Paweł 68 napisał:

Ale po co mają w cokolwiek inwestować posiadając dostęp do Bonanzy i kabaretów? 

W Filmax może by to przeszło, bo to kanał płatny, ale Antena TV nie może liczyć na stałe opłaty od operatorów, tylko na oglądalność, i to liczoną w co najmniej dziesiątkach tysięcy widzów, więc lepiej (co wątpliwe) niech ta ramówka będzie w miarę dobrze przemyślana, bo inaczej Antena TV szybko trafi do grupy kanałów pomijanych przez większość widzów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...