Skocz do zawartości

Frontowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W BR TVP pojawiła się ramówka, bardzo szczegółowa ;).

Są w niej "Filmy fabularne (w tym seriale)", "Audycje poradnicze z różnych dziedzin", "Audycje rozrywkowe", "Audycje o tematyce religijnej" oraz "Audycje artystyczno-kulturalne" i "Audycje edukacyjne" :). Po cenach za spot od kilkudziesięciu do 300 zł (czyli tyle co w reszcie kanałów MWE dostępnych tylko na sat/kabel) nie spodziewałbym się cudów co do zawartości - jak widać zakładana oglądalność jest śladowa. Tylko ciekawe jak to się utrzyma...

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie widziałem wstępny projekt ramówki. Wow, ależ jest bardzo szczegółowa! Aż mnie powaliła. ;) Tak na serio mówiąc, to nie spodziewałem się cudów na kiju, wybitnej ramówki, ale miałem nadzieję na coś lepszego, a tu - moim zdaniem niestety możliwość na danie sporej ilości odgrzewanych kotletów. Jestem rozczarowany, i jak poprzednik nie spodziewałbym się cudów co do zawartości. Szkoda. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, bgmnt napisał:

W BR TVP pojawiła się ramówka, bardzo szczegółowa ;).

Są w niej "Filmy fabularne (w tym seriale)", "Audycje poradnicze z różnych dziedzin", "Audycje rozrywkowe", "Audycje o tematyce religijnej" oraz "Audycje artystyczno-kulturalne" i "Audycje edukacyjne" :). Po cenach za spot od kilkudziesięciu do 300 zł (czyli tyle co w reszcie kanałów MWE dostępnych tylko na sat/kabel) nie spodziewałbym się cudów co do zawartości - jak widać zakładana oglądalność jest śladowa. Tylko ciekawe jak to się utrzyma...

To już wiemy jak będzie wyglądało EPG. :rofl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zmienia to faktu, że gdyby Antena miała pokazywać powtórki na poziomie kanałów, które wymieniłeś to cennik reklam byłby znacznie wyższy.

Jeśli natomiast reklama kosztuje tyle co w TVC to sam sobie odpowiedz co tam będzie ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PowerTV Nie śledzę wątku, może już o tym było. W kontekście propozycji, których nikt nie spełni, ja byłem w rodzinie świadkiem rozmów osób starszych, które skarżyły się, że nie ma już "programów dla ludzi". Nie użyto konkretnych nazw, ale łatwo się domyśliłem, że chodziło o "Wieczór z Alicją" (Alicja Resich-Modlińska), "Świat się kręci" (Agata Młynarska) oraz o programy ramówkowe.

 

W kontekście "Wieczoru z Alicją", jeżeli rządy SLD nie zniszczyły nagrań, to może da się coś wygrzebać z archiwum zaprzyjaźnionej telewizji. O realizacji takich programów nawet nie ma co marzyć, tylko czekać jak za chwilę padnie ostatnie talk show w polskiej telewizji.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...