Skocz do zawartości

Frontowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Kirk napisał(a):

O 20:00 zgodnie z przepisami już można takie filmy emitować.

Nie jest to takie oczywiste. Od 20:00 można grać programy z oznaczeniem "16". Wystarczy, że KRRiT uzna, że film z k u r w a m i powinien być tylko dla dorosłych czyli od 23:00 i jest zamiecione. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie rozumiem dlaczego Antena HD chwaliła się jakimś dziwnymi wynikami oglądalności że ogląda ich prawie 7,5 miliona Polaków tak podali na FB ciekawe skąd im się tyle wzięło takie dane? Bo wg mnie to Antena HD czasami tylko raz na jakiś czas zaskoczą tak jak w przypadku filmu Karate po polsku czy z emisją Xenny czy też tymi programami o 100 waginach i penisach. Jestem ciekaw co ciekawego wymyślą na 2024r ja bym oczekiwał choć jednego serialu komediowego zagranicznego lub 1 serialu sensacyjnego z lat 80 lub 90 tych i jakiś fajny polskim film w stylu Karate po polsku czy nie emitowany dawno w naziemnej tv i jakiś program że by był o gwiazdach Srebrnego Ekranu, to nie jest chyba za dużo wymagania od tej stacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może im się coś pomyliło może chodziło o 7.5 tysiąca widzów 🤔 albo 750 tysięcy widzów. Albo może im chodziło od początku istnienia stacji w to już bym uwierzył, że 7.5 miliona osób przez ponad dwa lata mogła zabłądzić.

Edytowane przez Fan WWE Superstars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio oglądam Columbo. Jak przez lata ciężko było na niego trafić tak teraz leci na 3 czy nawet 4 kanałach. O 20 leci i na Antena HD i na TVS. Na pierwszym 16:9 a na drugim 4:3. Na Antena HD obraz może lepszy ale zzomowany, na TVS obraz w "kwadracie". I jak tak patrzę to chyba jednak lepiej mi się ogląda ten 4:3. Na tym przyciętym do 16:9 w niektórych ujęciach widać ucięte czubki głów. Przez to przycięcie kadrowanie jest takie dziwne.

Oglądam na dekoderze C+ z satelity. Na obu kanałach opis jest ogólnikowy. Nie wiadomo jaki to odcinek, o czym, z którego roku. Nie wiem czy to wina C+ czy nadawców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie  zauważył  a od kilku dni na kanale ANTENA.HD jest półprzezroczyste  logo jak na kanałach premium . W moim telewizorze OLED Panasonic  jakość obrazu na kanale   ANTENA.HD jest bardzo dobra. Odbiór programu z  dvb-t  czyli anteny zewnętrznej.

 

86c26aa429bb7.jpg

7e64a97eb27bc.jpg

Edytowane przez oko21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...