Skocz do zawartości

Frontowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, paskud napisał:
 
2

Ale plujecie na całkiem fajny kanał. Trochę otrzeźwienia proponuję, a mniej nieprzytomnej nagonki.

 

A teraz merytorycznie... Programy dokumentalne są naprawdę fajną odskocznią od paradokumentalnej papki made in Polsat czy tvn. Powinno być ich więcej. Fajnie by było, gdyby sięgnięto po programy z J. Cousteau. MWE powinno też kupić od TVP "Z kamerą wśród zwierząt" czy jakąś serię "W starym kinie".

Kabarety to niestety nie jest jedyny słuszny wypełniacz.

Audycje religijne, to też temat, który  można rozwinąć. Dlaczego nie pomyślicie o copiątkowym nabożeństwie dla muzułmanów? Na wschodzie żyje ich całkiem sporo. Prawosławni i grekotatolicy też by się nie obrazili na swoje nabożeństwa.

Nadawca podkreślał, że w koncesji ma zapisany bardzo mały procent audycji religijnych. Coś pamiętam o pół godziny, ale nie jestem pewien czy dziennie, czy tygodniowo. Tu nie bardzo jest co wrzucić dla katolików, a co dopiero dla innych religii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi serialami dokumentalnymi to prawda - sam ostatnio oglądałem pod wieczór, gdy na innych kanałach szalały Kasty i Ukryte Prawdy z Lombardami. Tu się zgodzę - wygląda to ambitniej niż u innych innych nadawców o tej porze. Nieprawidłowy format nadawania i inne tego typu rzeczy, to jeszcze choroby wieku dziecięcego, które stacja powinna mieć już dawno za sobą, lecz tak jakby nikomu na tym nie zależało i tak wszystko działa już prawie od roku. Jak było na początku, teraz i zawsze... ☺️

Edytowane przez Jarko9292
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Informacja jest taka 

CARP TRIP od poniedziałku do środy 4 kwietnia o godz 6:25  i W sobotę 8:10 w Antena HD

Następna informacja w 9 kwietnia Sobotę o godz. 13:25 powt. Niedzielę 10 kwietnia 20:35 nowy program Celnicy

Też emitowany będzie program Tajne akta ufo  od 9 kwietnia o godzinie 23:45 a 10 kwietnia niedzielę o godzine 21:05

W Antena HD 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości, wie ktoś ile trwa jeden odcinek kabaretowego szału? Zastanawiam się co ile dni się te odcinki się zapętlają i lecą od początku.
 

Edit: Z tego co widzę to około 45 minut, czyli zakładając, że mają wykupionych 8 odcinków (sugeruję się tym, że ktoś w tym temacie napisał tak wcześniej) to pojedynczy TEN SAM odcinek powinien się w PRIME-TIME w ciągu tygodnia pojawiać 3 razy.

Biorąc pod uwagę, że rano albo po południu pewnie też te kabarety puszczają to wyjdzie drugie tyle.

Edytowane przez AtleticoM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś Lombardu nie znosiłem, teraz często mnie wciąga.

Co do oferty filmowej - rzeczywiście oferta Anteny wygląda blado.

Jak u Was z odbiorem? U mnie (sygnał MUX-1 z komina EC-4 w Łodzi) czasami podczas oglądania zrywa synchronizację ale zaraz wraca. Na innych stacjach w MUX-1 tego nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o teleturnieje na tym kanale, to raczej jest to niemożliwe z 2 powodów: finansowych oraz licencyjnych. Z kolei jeśli chodzi o prowadzących, to np. Janowski jest już zniechęcony telewizją po ostatnich doświadczeniach, zaś Pijanowski jest na emeryturze.

Edytowane przez Frontowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno oglądałem " Potop" na TVP GO, chętnie za to  bym sobie odświeżył też  " Pana Wołodyjowskiego", albo  'Krzyżaków". 😉

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...