Skocz do zawartości

Frontowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Power Tv czy na Waszej antenie Antena HD w grudniu jest szansa na takie filmy jak "X Men", "Need For Speed", "Tylko nie miłość", "Krzyk 1,2,3", "Księżniczka i żołnierz", "Ladron Que Roba A Ladron", "Amores Perros", "Amor Letra Por Amor", "Air America", "Dość całowania żab", "Pearl Harbor", Zostańmy przyjaciółmi" i "Zapach kobiety"?

 

@Power Tv czy planujecie na grudzień jakiś nowy serial np czy jest szansa na emisję "Nieustraszony" z 1982r lub "Żar tropików" albo "Drużyna A" na Antena Hd i czy na Antena HD może pojawić się jakaś telenowela np może być to starsza telenowela z Televisy jak np Clase 406 czy Juro Que Te Amo, "En Nombre Del Amor", czy "Heridas de Amor"? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.11.2023 o 12:44, PowerTV napisał(a):

Xena emitowana jest w wersji remasterowanej do HD, ale w oryginalnym formacie 4:3. Wcześniej puszczaliśmy to już w siostrzanym kanale TVC.

Tłumaczenie kupiliśmy od Telewizji Puls.

Oooo! Świetna wiadomość!!! Na takiej emisji Xeny mnie macie. Liczę na komplet odcinków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem program od grudnia. Soboty i niedziele bedą filmowe o 20:00 a kaberetowy szał tylko w piatki od 20:00. @PowerTV widać  idziecie w primtime pewnie chcecie sie zmierzyc z TV Puls o sobotnie kino filmowe. Brawo. 

2 grudnia o 6:55 kolędowanie z Anną Dymną 

6 grudnia o 10:10 2 premierowe odcinki  o inżynierach czyli inzynierskie katastrofy. 

Od 4 grudnia do prime time o 18:00 wrócą łowcy skarbów którzy zastąpią gliniarza i prokuratura. Xena bez zmian w piatki i w soboty. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, SUPER MEDIALNY napisał(a):

Od 4 grudnia do prime time o 18:00 wrócą łowcy skarbów którzy zastąpią gliniarza i prokuratura. Xena bez zmian w piatki i w soboty. 

Raczej w piątki i niedziele 😁

Ja tam oglądam tylko Xenę i Tabu i skandale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche się nie dziwię @PowerTV, bo w Sylwka to będzie królować TVP 2, Polsat czy jeśli chodzi o muzykę @STARS.TV. Oglądalność pozostałych kanałów będzie raczej niewielka, więc po co na siłę wymyślać jakąś super ramówkę? Ewentualnie mogli pomyśleć o jakimś dobrym filmie.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, pablo21 napisał(a):

Już lepiej by w to miejsce nadawał kanał Red Carpet TV HD.

Jak lubisz telenowele to ten kanał by był dla ciebie jak znalazł.

Ja tam mam co oglądać póki co na tym kanale to nie narzekam. Chociaż był okres, że dla mnie nic tam nie było. Szkoda, że zrezygnowali z Bercika, bo obecnie żadna stacja nie daje "Świętej wojny"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.11.2023 o 19:45, Fan WWE Superstars napisał(a):

Ja tam mam co oglądać póki co na tym kanale to nie narzekam. Chociaż był okres, że dla mnie nic tam nie było. Szkoda, że zrezygnowali z Bercika, bo obecnie żadna stacja nie daje "Świętej wojny"

Jakbym to sam napisał. "Łowcy skarbów", "Columbo", "Gliniarz i prokurator" to propozycje dla mnie i mojej rodziny, które oglądamy regularnie. Bercika też oglądaliśmy, że o Mikołaju Radwanie i jego słynnym "tata, a Marcin powiedział" nie wspomnę.

 

@PowerTV dorzućcie jeszcze "Air Wolf'a" i ugruntujecie Antenę jako drugi najczęściej oglądany kanał u nas w domu.

 

A i dajcie Antena HD w HD na satelicie. TVP już dopłaciło za podbitkę do HD swoich kanałów: TVP Seriale i TVP Warszawa (od dziś).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...