Skocz do zawartości

Frontowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

17 godzin temu, PowerTV napisał(a):

Gdy PB dołączy na oficjalną listę na godnym miejscu w EPG.

Mówiłem że emisja FTA na sat jest przez wzgląd na abonentów PB, HD trzeba było by zakodowac, inaczej tak jak pulsu 2 nie było by ich w ofercie PB przez 9 lat. 😀

Pisałem o tym to mnie skrytykowano...

@PowerTVzapraszamy do PM i na pozycję 195 blisko TVC. 🤣

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, k05 napisał(a):

@PowerTV ale chyba kwestia czy kanał jest HD czy SD zależy też od wykupienia miejsca na transponderze satelitarnym. Wiadomo, że koszty są wyższe przy HD. Więc to chyba nie zależy od PB. Tylko na to trzeba kasy. 

Gdyby kanał był na liście Polsat Box, to miałby szansę zarobić 2-3x więcej z widowni satelitarnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Power Tv mam ważne pytanie bo wiem, że od 03.listopada będzie emitowany serial "Xenna Wojownicza księżniczka" w piątki i niedzielę a ile zakupiliście sezonów Xenny?  Mam też pytanie czy w przyszłości planujecie też wyemitować Herkulesa, a także Airwolfa, Żar tropików, czy Grom w raju a z komediowych to np Skrzydła czy Webster albo z młodzieżowych to Jezioro marzeń czy Szkoła złamanych serc.

 

@Power Tv co myślisz o tym, żeby zainwestować w jakąś telenowele powtórkową fajnie by było gdyby Wasza stacja zakupiła "Gorzką Zemstę"" z Telemundo z 2003r co prawda ta telenowela jest z lektorem w internecie ale w okropnej jakości, wyemitowaniu czegoś z Venevison/Univision np "Rosario", lub "Corazon Apasioando", albo słynne Gata Salvaje i prośba jak zdecydujecie się na telenowele latino to by emitowana było po 16.00? Bardzo proszę o odpowiedż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, PowerTV napisał(a):

Gdyby kanał był na liście Polsat Box, to miałby szansę zarobić 2-3x więcej z widowni satelitarnej.

No to najpierw kupcie odpowiednie miejsce na transporterze dla HD, a potem wymagajcie. Taka prawda. Kto w dzisiejszych czasach chce oglądać SD? Szczególnie na dużym telewizorze? Nikt. A jak włączam Wasze kanaly to mam wrażenie jakbym "mydło" oglądał. Z takim podejściem to powodzenia życzę. Ludzie mają inne alternatywy, a nie męczyć oczy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tutaj trzeba zrobić inaczej... najpierw biuro reklamy Polsatu, później wykupić miejsce na tp Polsatu, i dopiero wtedy będzie na liście kanałów w dekoderach Polsat Box. Wie to od samego początku, ale próbuje zaklinać rzeczywistość i wejść do nich po swojemu, choć i tak jak nie spełni tych 2 warunków, to nic z tego nie będzie



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Efekty tego sami widzimy bo Antena HD dalej egzystuje poza główną listą kanałów Polsatu Box. Na dodatek MWE Networks źle podchodzi do pomysłu na stację która to zważywszy na miejsce w MUX1 powinna być swego rodzaju wizytówką nadawcy. Według mnie MWE Networks powinno jak najszybciej zwrócić się do KRRiT z wnioskiem o przemodelowanie koncesji KRRiT a następnie zresetować stacje poprzez stworzenie jej ramówki z kilku niniejszych filarów:

1. Treści muzycznych z kanałów takich jak Power TV, Nuta TV czy Nuta Gold

2. Treści dla dzieci z kanałów takich jak Top Kids, Junior Music oraz w przyszłości Junior Channel. 

3. Informacji i publicystyki z kanałów TVC, Echo 24, Biznes 24 a w przyszłości też Pogoda 24. 

4. Dokumentów i programów lifestylowych z kanałów Adventure, Golf Channel Home TV, XTreme TV oraz Ultra TV 4K

5. Filmów i seriali z kanałów Antena HD, TVC i Filmax. 

6. Obecnej oferty programowej Anteny HD i TVC ale poukładanej z głową. 

7. Oferty programowej dostępnej tylko w Antenie HD a dopiero później w innych stacjach. 

8. Odtworzenia dawnej oferty telewizji TVR. 

9. Treści tworzonych na przykład we współpracy z telewizjami lokalnymi i kablowymi pokroju Echo 24, WTK Poznań czy Toya Łódź a nawet radiami (na przykład Radia Kaszebe które to kiedyś miało CSB TV) wliczając w to chociażby roszczepienia na serwis informacyjny i publicystykę. Przy okazji też TVC mogłoby wrócić do łask. 

Tym samym z prostych rzeczy udałoby się stworzyć ciekawy kształt stacji Antena HD. Zainspiracje tutaj mogłaby posłużyć TV Puls w pierwszych latach działalności.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy wyobrażają sobie, że senior to różaniec w ręku i mszę święte. A stacja musi myśleć żeby przyciągnąć widzów i była dochodowa. Senior też się domaga rozrywki niekoniecznie np z lat 70. Zauważyłem, że bardziej młodsi widzowie lubią oglądać starocie niż ci starsi.

Edytowane przez Fan WWE Superstars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się podoba, że emitują serial Xenna: Wojownicza księżniczka ale pytanie ile telewizja Winnickiego kupiła sezonów Xenny? Bo w internecie czytam że Xena miała 6 sezonów, a  nie pamiętam np za czasów emisji w Tv4 w latach 2003-2005 to czy były emitowane wszystkie sezony tego serialu?

 

Podoba mi się ten serial Xena, mam nadzieję że w przyszłości stacja zdecyduje się też na emisję Herkulesa a skoro mamy już seriale przygodowe i kryminalne zagraniczne na Antena HD to może czas na jakiś obyczajowy serial np "Rajska plaża", czy "Miami Sands" lub "Statek miłości" a z sensacyjnych to chciałbym na Antena HD serial "Adam 12", "Drużyna A", czy Grom w raju lub  Żar tropików albo Renegat.

 

Z filmów na Antena HD przydałyby się jakiś film komediowy ale z USA czy Anglii, np komedia romantyczna czy western np mogliby wyemitować na Antena HD "Siedmiu wspaniałych" z lat 60 czy serię Winnetou a z komedii romantycznych to np Terminal z 2004 lub Kate i Leopold z 2001r a w święta mogli by puścić ten słynny To właśnie miłość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...