Skocz do zawartości

Frontowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, Fan WWE Superstars napisał(a):

A "Policyjnej opowieści" nie oglądacie ? Ja czekam na "Wściekłą pięść" z Bruce Lee, jeszcze jakby dali filmy z Budem Spencerem. Bo to jest zapomniany aktor przez polską telewizje.

Dwa razy podchodziłem do tego filmu, ale ta kakofonia podczas tamtejszych strzelanin powodowała u mnie odruch agresji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.07.2023 o 22:15, lucky napisał(a):

Na życzenie widzów…których ?

W dniu 4.07.2023 o 22:55, cidik napisał(a):

wyimaginowanych, jak większość na kanałach MWE

 

Ja w którymś wpisie proponowałem ten serial, a jestem prawdziwy, nie "wyimaginowany". Ale ja jestem jeden, a nie jest mnie 100.000. :shock:

Ciekaw jestem, czy wszystkich widzów Antena HD jest 100.000?

15 godzin temu, Fan WWE Superstars napisał(a):

Już w sobote "Detektyw w Sutannie" przedpremierowo w soboty i w niedziele.

To szykują mi się fajne sobota i niedziela. Tylko ja, piwo i "Detektyw w sutannie". :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proszę o zachowanie oryginalnego formatu obrazu.

Serial "Matki zony i kochanki" w TVP był w formacie 4:3 na Antena HD zdeformowany. Jeśli nie będzie ingerencji w proporcje serialu "Detektyw w sutannie" będę oglądał, o tym przekonamy się lada dzień 🧐 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam całość z AXN, więc nie trzeba nagrywać.

 

Dzięki za oryginalny format obrazu, @PowerTV. Jeszcze, żebyście tak nie przyspieszali napisów końcowych, bo to strasznie irytujące jest i kompletnie niszczy ścieżkę muzyczną serialu. Bądź co bądź, muzyka do czołówek i do końcówek jest elementem każdego serialu i jest specjalnie do niego tworzona, a kompozytorzy mają prawa autorskie do tych kompozycji, co z kolei powinno być szanowane przez nadawców.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...