Skocz do zawartości

Telewizja Na Kartę SD


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak komuś nie pasuje TNK, pozostaje przecież Cyfra+ która ma oststnio bardzo dużo kanałów, oczywiście ilość kanałów kosztuje, płacenia ponad 63zł za kanały (pakiet za 40zł to dla mnie [beep]o, dużo znaczących kanałów zabierają). Jak wolisz coś innego jest jeszcze CP, dają sporo kanałów za dość dobrą cenę ponad 37zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...

Ostatnio świętowali 300 tys aktywnych kart, wiec chyba nie jest źle.

 

Słuchajcie. Zrobiłem sobie uprgade softu w Fergusonie Ariva 200, wgrałem nową listę kanałów zaproponowaną przez producenta. Lista dedykowana TNK, a tam? Polsat News. Póki co zakodowany, ale czyżby coś było na rzeczy? Czy to tylko głupia pomyłka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może Polsat będzie w TnK i innych platformach, ale najpierw musi wejść ta ustawa która będzie kazała Polsatowi i Tv4 udostępnienie swojego sygnału innym platform ponieważ są nadawane naziemnie. Nie wiem w jakim punkcie aktualnie jest ta ustawa, może coś Panowie redaktorzy z Satkuriera widzą na ten temat? Bez tej ustawy Polsat nie da swojej stacji bo dzięki temu przedaje się jeszcze CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać, że nie byłeś obecny na tym forum rok temu :> Więc proponuje zapoznać się z tym archiwalnym wątkiem :arrow:https://forum.satkurier.pl/viewtopic.php?f=48&t=7669&start=0, a może dowiesz się dlaczego tak się nie stanie i TVN nie opuści ofert konkurencji :| Podpowiem, oglądalność + reklamy + kasa = ... :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam,

Mógłby mi ktoś pomóc w kwestii za pewne dość często wałkowanej, mianowicie podłączenia dekodera, satelity itd. do laptopa aby wszystko działało. Mam aktywowaną kartę, dekoder, odbiornik, laptop, tuner i nie mam pojęcia co jest jeszcze potrzebne i w jaki sposób to zrobić. Proszę o pomoc, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda nie mam doświadczenia z TV SAT na laptopach, nie zmienia to jednak faktu, że musisz napisać jakie konkretnie te sprzęty, laptop, tuner posiadasz: jaka nazwa, jaki model, i najlepiej od razu jakie gniazda we/wy posiadają.

Napisz też co próbowałeś zrobić w tym temacie we własnym zakresie. Bo jeśli nic, i tylko czekasz aż ktoś pomyśli za Ciebie... sam rozumiesz. :>

Jest kilka możliwości. Są np. tunery DVB-S do komputerów podłączane przez USB (lub PCMCIA), ale jest to rozwiązanie dla osób z większym budżetem więc zapewne bardziej byłbyś zainteresowany rozwiązaniem typu tuner stacjonarny i grabber po niskiej w laptopie.

PS.

BTW chyba jest to off topic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma czegoś takiego.

Doładowania nie kupuje się w sklepie, tylko polega to na wpłaceniu pieniędzy na konto bankowe, którego numer otrzymałeś razem z kartą startową.

Jeśli płatne kanały już wygasły, ich ponowna aktywacja trwa zwykle 1-2 dni od wpłaty.

Poza tym zapraszam do działu TnK - viewforum.php?f=103 , większość zagadnień związanych z TnK (łącznie z tym o co teraz pytałeś) jest tam już przewałkowana na wszelkie możliwe sposoby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...