Skocz do zawartości

Telewizja Na Kartę SD


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam pytanie czy wie ktoś z was ile kosztuje zestaw Tnk bo na ich stronie nic nie pisze... A chciałbym założyć sobie TnK przed wprowadzeniem nowych opłat..

Proszę o odpowiedzi

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli aktywujesz kartę TNK przed 1 kwietnia 2010 roku to kanały bez doładowania będziesz miał co najmniej do 2016 roku. Jeśli zrobisz to po 1 kwietnia to po każdym doładowaniu będziesz mógł oglądać TVP 1, TVP 2, TVN, TVN 7 i Religia.tv przez rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej nie zmieniają reguł gry w jej trakcie. Kto kupił będzie miał i tak za darmo dostęp do 5 kanałów, kto nie kupił to ma jeszcze miesiąc na zakup i będzie cieszył się kanałami bez doładowania do 2016 roku. Kto nie kupi jego sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy nie zmienia przeciez zadna umowa tego nie wiaze napewno beda chcieli zarobic wiec pojawi sie klopot skoro zmieniaja ceny i to bardzo powaznie i tu moga odejsc od reguly. Bo skad sie polapia za 3-4 lata ze ten aktywowal tego a tamten tamtego jak sobie doladuje np. na 3 miesiace. Uwazalem ta oferte za naprawde profesjonalna teraz jakos widze ze sa skierowani tylko i wylacznie na zysk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też uważam, że podwyżka była zbyt wysoka, ale zmiana ceny jest rzeczą naturalną. Poza tym klient, któremu nowa cena nie odpowiada nie musi płacić.

Natomiast zmiana zasad wstecz dla kanałów FTV (gdyby objęła wszystkie karty, a nie tylko nowe), nie obeszła by się bez poważnych perturbacji. Utrata wizerunku gwarantowana. Moim zdaniem grają uczciwie.

Wszelkie dane o kartach na pewno mają w bazie danych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kartę ważną do maja (3-miesięczną) i chcę zasilić konto na 12 mies. przed 31.III.2010

 

Czy roczny okres ważności naliczają od końca poprzedniego, czy od momentu gdy zaksięgują przelew?

 

Czy potraktują to jako zasilenie 10zł/mies., czy zastosują nowy cennik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda kwestia 30 dniowych kart startowych na dzień dzisiejszy?

Pomijam te dołączane z dekoderem. Nie wiem dlaczego wydawało mi się, że były 30dniowe za 30zł.

Teraz tylko w "N" widziałem 3-mies za 50zł oraz w RTV Euro 6-mies za 89zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karta kosztuje 29,90 - w środku masz potrzebne dane czyli numer konta

każdą kartę musisz uaktywnić

 

jeszcze są kart na 5 miesięcy po 99 zł

 

to są nowe karty.

 

stare są wycofywane ze sprzedaży - w niektórych sklepach tak gdzie mają ich dużo to robią wyprzedaże

 

najle[piej zrobisz jak uaktywnisz kartę jeszcze w tym miesiącu i jak doładujesz konto też np tydzień przed (aby zaksięgowali) i będziesz miał po starych cenach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie nie bedzie karta w tunerze ,bo uzywam cyfre plus.

TNK bralem z mysla o kanale nsport ,ale niestety kanal ten co tu duzo mowic obnizyl swoje loty i stal sie stacja powtorkowa ,z wyjatkiem LM pokazywanej na zywo. Poza ta liga na tym kanale kompletnie nic nie mam.czekalem rowniez na "nowosci" ale sie rozczarowalem 9tv4 i kino pl mam na cyfrze) .Liczylem na kanal Eska tv ale jak narazie sie ow stacja nie pojawila.podobno jeszcze 2 stacje maja sie pojawic ,przekonam sie co to bedzie.........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oliver S-c - w Twoim przypadku karta TNK będzie działać tak jak do tej pory. Płacisz to oglądasz, nie płacisz to oglądasz tylko TVP 1, TVP 2, TVN, TVN 7 i religia.tv. I tak będzie aż do 2016 roku. Zmiany, które wywołały u Ciebie wątpliwości dotyczą tylko tych którzy nowe karty aktywują po 1 kwietnia 2010 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...