Skocz do zawartości

Telewizja Na Kartę SD


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

BARTEK W. - jak nie odbierasz Polsatu to nie wiem na czym oglądasz telewizję naziemną. Z Zamościa Polsat wali z mocą 300 kW a do Zamościa masz ponad 60 kilometrów. Ja mam dalej do nadajnika o podobnej mocy i obraz jest idealny. CSA - nie wiem skąd jesteś to nie wyrokuje. Do nadajnika mam 70 kilometrów więc nie opowiadaj bzdur, że Polsat jest tylko w miastach wojewódzkich. Dla mnie Polsat może wylecieć nawet z oferty Cyfrowego Polsatu. Niech go zakodują by nikt nie potrafił go odkodować. Mam ofertę TNK i wcale mi w niej Polsatu nie brakuje jeśli i tak jest dostępny naziemnie. Z pewnością odbiór w niektórych miejscach może być trudniejszy ale do tego są produkowane różne anteny. Polemizowałem już z kilkoma osobami na temat odbioru Polsatu i argumentem z ich strony najczęściej było to, że nie będą na swoim domu instalować centrum NASA. W takim razie nie będzie Polsatu albo trzeba za niego płacić. Coś za coś. Akurat Polsat nadaje u mnie z dużą mocą ale odbieram TVP 1, które nadaje z mocą 0,5 kW z odległości 50 km. Jak się naprawdę coś chce odebrać to znajdzie się sposób. Zdaje sobie sprawę, że są rejony w których nie da. Ale Janów Lubelski? Proszę Cię... ATX-91 na dużej wysokości i po sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, masz rację- przy dobrej kierunkowej, a nie" siatce". Inna sprawa to odbieranie innych stacji z jednego kierunku, ale w mom przypadku stawiając tylko na Polsat to tak z Zamościa tj. chyba Tarnawatka Polsat przy dobrej antenie kierunkowej będzie do oglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porządna antena naziemna i Polsat śmiga prawie wszędzie.

 

Pamiętaj że prawie robi wielką różnice...

U mnie w mieście jedynie co można odbierać to TVP1, TVP2 oraz PULS wszystko to w marnej jakości. W Rzeszowie za czasów studiowania oczywiście było wszystko TVP1, TVP2, Polsat, TVN, TV4, TVPinfo i to w super jakości. Mówię co miasto to inne możliwości odbioru naziemnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strzał w dziesiątkę? Nie powiedziałbym... Przede wszystkim nie będzie możliwości wykupienia pojedynczych kanałów HD, tak jak zapowiadała to TVP w swojej platformie. Dodatkowo użytkownicy TnK SD nie będą mogli bezproblemowo przesiąść się na wersję HD. Gdyby ITI od początku sprzedawała dekodery HD po niskiej cenie, tak jak o. Rydzyk do TV Trwam, to może teraz przesiadka nie byłaby taka problemowa. Ale przynajmniej karty nie będą sparowane z dekoderami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba się nauczyć czytać ze zrozumieniem!

Koszt trzymiesięcznego zestawu startowego telewizji na kartę HD umożliwiającego dostęp zarówno od Pakietu Domowego HD jak i Pakietu Domowego HD Premium wynosić będzie 99 złotych, a koszt całego zestawu – łącznie z dekoderem to 398 złotych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka TnK HD to duże zagrożenie dla oferty samej n, bo nie wszystkim zależy na dekoderze PVR i VOD.

I o to chodzi.

 

Po ostatniej podwyżce, najtańszy miesięczny abonament w N to 48zł, w tym góra 11 kanałów HD. Tymczasem w TnK HD za niecałe 40zeta można mieć 12 kanałów HD plus wybrane kanały SD. To wygląda jak taki tańszy pakiet Nki, dla tych, którzy nie potrzebują aż tak szerokiego wyboru jaki jest w N, bądź nie chcą płacić np. ponad te 40zł za telewizje.

 

Kasa i tak trafia praktycznie na to samo konto :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz już wiadomo, dlaczego zablokowano projekt satelitarnej platformy TVP. Lepiej oferować TVP HD w n i TnK HD za kasę, niż dawać ludziom FTA z Astry! Tak samo zresztą z pozostałymi kanałami TVP (głównie TVP Sport). Przykre, jak wszyscy Polacy dają się zrobić w konia. Teraz pewnie nie ujrzymy już TVP HD w DVB-T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...