Skocz do zawartości

Problemy z odbiorem i sprzętem w platformie CANAL+


Tokić
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Aby zweryfikować jego sprawność należy ponowne przeprowadzić pomiary. Może pomoże mała korekta.

Jedno jest pewne - najlepsza 80-ka z najlepszym konwerterem nie zagwarantuje stabilnego odbioru przy intensywnej ulewie. Nawet na stacjach uplinkowych, gdzie mają anteny 2-3 metrowe zdarzają się zaniki.

https://satkurier.pl/news/55846/burze-blokuja-emisje-kanalow-na-13e.html

Edytowane przez K63
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Jestem abonentem upc ale postanowiłem zostac także nc+.Parę osób które znam już ma nc+ i sobie je chwali.
Martwi mnie jednak fakt że znajomy który wymienił ostatnio dekoder na ten nowy z wyjmowalnym dyskiem twardym ma teraz problem ze zgrywaniem materiału na płyty dvd.Chodzi tutaj o zewnętrzną nagrywarkę dvd z dyskiem twardym.Do tej pory można było zgrywac z dekodera nc+ na dysk twardy zewnętrznej nagrywarki a później na płyty dvd.Teraz po zgraniu na dysk zewnętrznej nagrywarki dvd i próbie nagrania na płytę pojawia się komunikat że materiał jest kodowany.
Co jest grane ? Czyżby nc+ od niedawna zaczeła kodować sygnał ? 
Mam nadzieję że nie bo upc tego nie robi i mogę nagrywać swoje ulubione filmy i seriale i w nc+ chciałbym robić to samo.
Może to kwestia ustawień w tym nowym dekoderze nc+ ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Od dłuższego czasu miałem problemy z odbiorem niektórych programów w wersji hd. Jesienią postanowiłem wymienić antenę na 90cm. Sygnał ustawiony na mierniku. Posiadam pace'a i sagem'a. Wszystko byłoby w porządku, gdyby nie to, że pojawiły się problemy z odbiorem takich programów jak :polsat hd, polsat sport news czy mtv rocks. Z pierwszym radzę sobie na tyle, że włączam wersję sd, pozostałych i tak nie oglądam. Szkopuł w tym, że jako kibic noszę się z zamiarem zakupu pakietu polsat sport 2 i 3. Czy też będą kłopoty z odbiorem?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mam multiroom w nc+ od nieco ponad miesiąca i mam już tego serdecznie dość. Zainwestowałem już w sprzęt ponad 300zł(dekoder, adapter wi-fi, dysk zewnętrzny) i co chwilę mam jakieś problemy techniczne. Wszystko jest dobrze podłączone i skonfigurowane, a przynajmniej raz dziennie dodatkowy dekoder się wyłącza i i wyświetla się komunikat, że próba połączenia z dekoderem głównym nie powidła się. Po włączeniu i wyłączeniu dekodera wszystko po kilkunastu minutach wraca do normy i 1-2 dni jest dobrze. No kurde przecież nic nie było grzebane, więc co się mogło zmienić?!

Od wczoraj wyświetla się nowy komunikat - kod konfiguracyjny - był zawsze widoczny, a teraz go nie widać - Również pytanie o co chodzi skoro cały czas było dobrze?

Pracuje na 3 zmiany, a nikt inny w domu tego nie ogarnia, więc jak mnie nie ma, nie ma oglądania tv przy jakichkolwiek problemach.

 

Druga sprawa - dekoder jest tak zamulony, że zawiesza się kilka razy dziennie i nie idzie nic zrobić pilotem przez jakieś 10-15min.

 

Mam już tego naprawdę dość i mam do was pytanie.

 

Czy idzie jakoś rozwiązać z nc+ umowę, żeby nie płacić kar itp? Z ich winy, a dokładnie z winy sprzętu. Żeby mnie nikt źle nie zrozumiał - nie chce od nich również żadnych odszkodowań - chce się poprostu pozbyć nc+ i wrócić do Polsatu z którym nie było nigdy takich problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy idzie jakoś rozwiązać z nc+ umowę, żeby nie płacić kar itp? Z ich winy, a dokładnie z winy sprzętu. Żeby mnie nikt źle nie zrozumiał - nie chce od nich również żadnych odszkodowań - chce się poprostu pozbyć nc+ i wrócić do Polsatu z którym nie było nigdy takich problemów.

 

Szwankujący sprzęt dedykowany od operatora nie jest podstawą do rozwiązania umowy przez abonenta z winy operatora.

Jeśli twój dekoder nie działa prawidłowo to zgłoś się z nim do APS-u platformy nc+ celem jego wymiany. Jeśli faktycznie zostanie stwierdzona usterka to dekoder zostanie wymieniony. Tylko tyle możesz w takiej sytuacji zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...