Skocz do zawartości

Apple TV+


Gość umek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 31.01.2023 o 11:44, Pawel napisał(a):

To ciekawe. Mnie puściła. Specjalnie zakładałem nowe konto. Inaczej bym nie pisał o tej metodzie.

Na dotychczasowym ID faktycznie miałem komunikat, ze promocja wykorzystana. 

Ofc mowa o nowym koncie w apple nie w LG.

To ja zamieszam jeszcze bardziej. Miałem aktywowaną promocję z LG jakiś rok temu. Obecnie 30 stycznia wygasła mi darmowa subskrypcja na 2 miesiące i 6 lutego (!) pojawił się komunikat na tymże starym LG TV, że jest promocja od LG. Kliknąłem, aktywowałem i przeszło. Co ciekawe, byłem w aptece na TV zalogowany, mam kolejne 3 miesiące od LG na Apple TV na tym samym koncie i TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek

Znana jest już jakość transmisji sportowych. MLS ma produkować wszystkie mecze w 1080p, podobnie jak robi to MLB, USFL czy NASCAR. Mogą być nieliczne mecze w 4K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**** Peter Sarsgaard, Renate Reinsve  i O-T Fagbenle  dołączyli do obsady "Presumed Innocent", serialu Davida E. Kelleya  i Apple TV+ na podstawie książki "Uznany za niewinnego" Scotta Turowa. W serialu zobaczymy, co się dzieje, kiedy prokurator z Chicago (w tej roli Jake Gyllenhaal) podejrzewany jest o morderstwo kochanki

 

**** Apple TV+ zaprezentowało zwiastun nowego serialowego thrillera "Połączeni przeszłością" (Liaison). Składający się z sześciu odcinków serial zagłębi się w to, jak błędy z przeszłości mogą zniszczyć przyszłość, łącząc akcję z wielowarstwową fabułą, w której nie zabraknie elementów szpiegowskich, intryg politycznych i historii miłosnej. W rolach głównych występują Vincent Cassel  i Eva Green. Premiera 24 lutego.

 

 

 

 

 

**** Tom Hardy  i Zazie Beetz  mają zagrać w serialu "Lazarus" Apple TV+, który znajduje się we wczesnej fazie rozwoju. Serial opiera się na książkach Larsa Keplera i opowie o próbach znalezienia zaginionej kobiety, która miała być ofiarą seryjnego mordercy Jurka Waltera.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapowiedzi zapowiedziami, ale obecnie nie mam co oglądać. Ostatnie co widziałem i mogę pochwalić, to film "Sekret wilczej gromady'. Ode mnie 8/10. Jak będzie nadal jakiś darmowy kod, to oczywiście chętnie zobaczę najnowszy sezon "Teda Lasso". Jeśli nie, to spokojnie poczekam na większą ilość ciekawych pozycji, bo jednak biblioteka jest malutka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apple TV+ pokazało w sieci pierwszy zwiastun antologicznego serialu Extrapolations

Serial opowie kilka osobnych historii poruszających tematykę zmian klimatycznych  zachodzących na Ziemi i tego jak wpływają one na najważniejsze kwestie naszego życia: miłość, wiarę, pracę i rodzinę. Produkcja przedstawi temat zarówno w ujęciu osobisty, jak i globalnym. Na serial złoży się osiem odcinków.

Jego scenarzystą i twórcą jest Scott Z. Burns, znany z takich filmów jak Contagion - Epidemia strachu, Panaceum czy Ultimatum Bourne'a.

Serwis streamingowy zebrał imponującą obsadę pełną gwiazd -  Meryl Streep, Sienna Miller, Kit Harington, Daveed Diggs, Edward Norton, Diane Lane, Yara Shahidi, Matthew Rhys, Gemma Chan, David Schwimmer, Keri Russell, Adarsh Gourav, Indira Varma, Marion Cotillard, Forest Whitaker, Tobey Maguire oraz Eiza Gonzalez.

 

Premiera 17 marca (na start 3 odcinki)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ben Stiller w którymś z wywiadów powiedział, że pierwszy sezon przygotowywał przez 4 lata. Dlatego prosi o cierpliwość w oczekiwaniu na 2. sezon. 

Serial jest genialny, choć początkowo mnie nie wciągał. 

Był tweet Stillera, że kręcą 2. sezon i pojawiły się nazwiska nowych aktorów.

Na pewno serial nie został skasowany. Ma za dużo dobrych ocen i pozytywnych opinii. Nie wiem jak z oglądalnością, ale w usłudze AppleTV+ jest jakaś Topka i tam cały czas ten serial jest w czołówce.

 

Chyba najbardziej może się podobać pracownikom korporacji, którzy znają takie pojęcia jak Agile czy Deadline.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wrażenie, że Apple TV+ to takie familijne HBO. Jakość autorskich produkcji w przypadku jednych i drugich mocno odbiega na plus względem pozostałych serwisów, przy czym HBO Originals to głównie produkcje 16+, 18+, a większość Apple Originals ma niższy rating wiekowy.

Jakość audio/video i wykonania samego serwisu doskonała, do tego dodatki w stylu wydań DVD/BluRay, z czego niektóre pomysłowo odblokowują się w miarę oglądania kolejnych odcinków serialu.

 

Tyle tylko, że 25zł miesięcznie to sporo jak na bibliotekę ograniczoną wyłącznie do stosunkowo niedużej bazy własnych produkcji, więc Apple TV+ powinniśmy traktować raczej jako dodatek do Apple One, gdzie za 35zł/m-c jest Apple Music/Apple TV+/Apple Arcade i 50GB w chmurze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mi wygląda na serwis rodzinny. Więcej wpada treści dla małych dzieci niż dla dorosłych. I tam jest polski dubbing, ale bez polskich napisów. Chodzi mi o takie tytuły jak "Wyspa kształtów", "Świat pluszowych przyjaciół", "Cierpliwości Kurczaku!", ”Kaczę i Gąsię", "Nasza mała farma". Bezpieczne i edukacyjnie. Bardziej styl spokojnego MiniMax niż naładowany agresją Cartoon Network. 
Do tego wartościowe cykle przyrodnicze dla wszystkich.

W samych produkcjach dla dorosłych nie natrafiłem na szokujące sceny, a dosyć często zdarzają się jednak w Netflix czy w HBO (np. w serialu "Euforia"). 
Widać mają swoją cenzurę prewencyjną i swój wewnętrzny kodeks moralny, który ma być zgodny z wartościami promowanymi przez markę Apple.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogladam na PS4 i powiem , że jestem w lekkim szoku, wydaje się, że jest to 720p ale 60 fps, przez co po raz pierwszy transmisje sportowe na PS4 są mega płynne i ogląda sie bardzo dobrze. Polecam, cała pierwsza kolejka free, póżniej wybrane mecze w każdej kolejce.

Edit: produkcja w 1090p, wg mnie nie widać tej rodzielczościzbytnio, ale płynność jest bardzo dobra. Może na innych urządzeniach wygląda to lepiej , na PS4 bardziej wygląda mi na 720p.

Edit 2: teraz rozpoczynają się inne mecze no i zdecydowanie jestem w stanie się przychylić, że to jest 1080p 60 fps i to z bardzo dobrym bitrate. Naprawdę wygląda to bardzo, bardzo dobrze.

Edytowane przez bartas_20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem skrót meczu w ATV+. Nie ma 4K, ale jest bardzo, ładny wyrazisty obraz. Żywe kolory. Ostry obraz. I chyba najważniejsze - WIDAĆ PIŁKĘ, a nie latającą kometę świetlną. Sprawdziłem jak wyglądają powtórki meczów w Viaplay i w Canal+. Tam kolory wyblakłe, brak ostrości i brak płynności ruchu.

Ustawiłbym kolejność od najlepszego serwisu do najgorszego pod kątem jakości transmisji sportowych:

1. AppleTV+

2. Canal+

3. Eleven Sports w Play Now

4. Viaplay

 

W tym Viaplay tylko ostre jest studio telewizyjne z komentatorami.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...