Skocz do zawartości

Apple TV+


Gość umek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Pawop napisał:

@Pawel nie ma racji. Aplikacja nazywa się Apple TV i w jej skład wchodz serwis Apple TV+ i sklep. Wszystko co wchodzi w skład Apple TV+ jest w cenie abonamentu, a płatne rzeczy są w sklepie.
 

Kwestia racji jest nieistotna. Odpalam aplikację i wchodząc do sekcji wyszukiwania mam kategorię Dokumentalne. a w niej pierwszy z brzegu koncert Gilmoura którego nie można odpalić w ramach abonamentu. Po Twoim wyjaśnieniu teraz wiem, że to jest sklep z płatnymi pozycjami chociaż nie jest to w sposób czytelny oznaczone.Mniejsza o to.

Generalnie w ramach darmowej promocji dostajemy tylko część serwisu i o to mi chodziło od początku.

Edytowane przez Pawel
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apple TV+ oferuje wszędzie w ramach usługi tylko napisy ?
Mi to nie przeszkadza, ale inni wolą oglądać z lektorem.
Tylko kilka bajek jest z dubbingiem PL.
Reszta to napisy PL.
Inaczej ma się sprawa wypożyczalni( za pieniądze) Apple TV+. Tam filmy są z lektorem, dubbingiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tyrla - jedynie co, to Ted Lasso (inne tytuły najwyżej średnie). Jednakże uważam, że blokowanie konta (rzekomo ze względów bezpieczeństwa) i równocześnie dość upierdliwe jego odblokowywanie co jakiś czas, słaba dostępność aplikacji na telewizorach (na Sony XG8096 wciąż niedostępny, musiałem przełączać na PS5) czy nadal dość słaba (na tle konkurencji) oferta nie jest warta zachodu 😔.

 

P.S. Miałem darmowe pół roku za PS5 i nie zamierzam kontynuować subskrypcji - ewentualnie po jakimś czasie, żeby obejrzeć dalej Teda Lasso (ale wtedy i tak będzie mi potrzebny na 1 miesiąc)

Edytowane przez lukis90el
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.01.2022 o 12:49, Delta21 napisał:

Obowiązkowo Ted Lasso.

Inne tytuły to See, For all manking, Fundacja, Coda

Tylko pamiętaj, że audio w PL nie uświadczysz ;)

Servant, Tehran, Defending Jacob. Nie wszystko też widziałem. Może 1-2 tytuły są słabe (ale dopiero się uczą) ale reszta co najmniej dobra.

A że to nie papki do popcornu, więc też nie każdemu "bardziej ambitne" tytuły podejdą.

Ogólnie uważam, że jakościowo Apple jest bardzo mocny w swoich Originals. A na dodatek coraz więcej nagrywa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...