Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Po wyłączeniu dekodera z pradu na kilka godzin i włączeniu ponownie dekoder się uruchomił. Nadal jednak ma jakieś problemy, czasami działają kanały do 23 numeru na każdym wyświetla że jest to kanał zoomtv po jakimś czasie zapalają się kolejne, na przyciski reaguje losowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, JerzyK napisał(a):

Po wyłączeniu dekodera z pradu na kilka godzin i włączeniu ponownie dekoder się uruchomił. Nadal jednak ma jakieś problemy, czasami działają kanały do 23 numeru na każdym wyświetla że jest to kanał zoomtv po jakimś czasie zapalają się kolejne, na przyciski reaguje losowo.

Miałem wczoraj to samo, nawet reset przez żółty przycisk pomógł dopiero za drugim razem i trwał strasznie długo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, michalx1974 napisał(a):

Mi raz pomógł restart routera.

Ten adb Hiway to ogólnie jest tak nie udany sprzęt ☹️

Lepiej by było gdyby INEA miała "dekoder" tak jak Vectra, czy Play UPC.

Mam dekoder z playa. Na plus to jedynie to że jest na android tv, samo działanie przy oglądaniu kanałów jest dramatyczne w porównaniu nawet do hiway. Brak cofania na większości kanałów. Długi czas przełączania kanałów i pikseloza co chwilę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dvb-c już działają:

515 Canal+ Sport 3 _250Mhz

516 Canal+ Sport 4 _458Mhz

  44 Canal+ Now _546Mhz

Dodatkowo program BBC News jest teraz w HD. Czekam jak inni na wyłączenie dubli SD bo zapowiadali i nic u mnie nie znika. A kilkanaście kanałów czeka na podwyższenie do jakości HD.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli BBC News podwyższyli do wersji HD dzisiaj? 

Znając naszego operatora, to nie liczyłbym na podwyższenie do HD w najbliższym czasie, ja raczej czekam, aż abonenci FTTH dostaną to co mają na Hiway, czyli Biznes24, New TV, TVP Nauka, oraz Kino Polska w wersji HD

Edytowane przez andi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, michal9 napisał(a):

W dvb-c już działają:

515 Canal+ Sport 3 _250Mhz

516 Canal+ Sport 4 _458Mhz

  44 Canal+ Now _546Mhz

Dodatkowo program BBC News jest teraz w HD. Czekam jak inni na wyłączenie dubli SD bo zapowiadali i nic u mnie nie znika. A kilkanaście kanałów czeka na podwyższenie do jakości HD.

 

 

 

A jak na Hiway?

 

U mnie nie pojawiły się ☹️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich i mam pytanie: Od dzisiaj jestem posiadaczem Hiway - przy montażu chciałem dekoder połączyć kablem ethernet, ale pan monter miał tylko 1,5m a ja chciałem mieć dekoder trochę dalej ok 4m. Jaki kabel kupić, nie znam się na kategoriach - może ktoś doradzi, żeby był odpowiedni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obojętnie jaki kupisz będzie dobry
https://mediamarkt.pl/pl/product/_kabel-hama-cat-5e-1-gbits-u-utp-5-m-1441147.html?utm_source=new%20owned&utm_medium=ema-other%20email&utm_term=webshare&utm_campaign=webshare

W dvb-c już działają:
515 Canal+ Sport 3 _250Mhz
516 Canal+ Sport 4 _458Mhz
  44 Canal+ Now _546Mhz
Dodatkowo program BBC News jest teraz w HD. Czekam jak inni na wyłączenie dubli SD bo zapowiadali i nic u mnie nie znika. A kilkanaście kanałów czeka na podwyższenie do jakości HD.
 
W Hiway są już na pozycji 42, 123 oraz 124
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po skończonej edycji wychodzisz przyciskiem Back.

Dawno temu, może nawet jeszcze w czasach testów Hiway można było przy edycji listy z klawiatury numerycznej wpisywać nr kanału co bardzo usprawniało cały proces.

Wysłane z mojego CPH2399 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wiadomość!

Czyli jak poukładam kanały na liście ulubionych, to przechodzę na listę wszystkich kanałów po prawej i Back, czy zostaję na liście ulubionych i Back, czy to bez znaczenia? Pytam, bo wczoraj straciłem dużo czasu i nie chcę popełnić błędu :)

po lewej są wszystkie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.04.2024 o 12:27, michal9 napisał(a):

W dvb-c już działają:

515 Canal+ Sport 3 _250Mhz

516 Canal+ Sport 4 _458Mhz

  44 Canal+ Now _546Mhz

Dodatkowo program BBC News jest teraz w HD. Czekam jak inni na wyłączenie dubli SD bo zapowiadali i nic u mnie nie znika. A kilkanaście kanałów czeka na podwyższenie do jakości HD.

 

 

Czy to tylko te? Dzisiaj mi wyskoczyło info na TV, że pojawiły się nowe kanały, ale jak kliknę wyszukiwanie, to mi rozwali misternie układaną listę... Dla tych mi się nie opłaca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.04.2024 o 12:15, keram napisał(a):

Dzięki za wiadomość!

Czyli jak poukładam kanały na liście ulubionych, to przechodzę na listę wszystkich kanałów po prawej i Back, czy zostaję na liście ulubionych i Back, czy to bez znaczenia? Pytam, bo wczoraj straciłem dużo czasu i nie chcę popełnić błędu :)

po lewej są wszystkie

Klikasz Back i tyle, obojętnie gdzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...