Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

 

W pakiecie DVB-S PC+ posiadam również go w wersji HD, a wracając do dostępności w tv kablowej INEA, pamiętam, że ktoś już wcześniej właśnie pisał, że w pakiecie Hiway kanał ten nadaje w wysokiej rozdzielczości (choć mogę pomylić z innym kanałem), stąd ciekawi mnie co ich kosztuje podmienić obecną wersje SD na HD w koncentryku. 

Jedyne co przychodzi mi na myśl, to to, że kanał nie jest wysokiej oglądalności przez co INEA mogła nieświadomie to ominąć dodając/testując do w połączeniu światłowodowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo:

1. Mają totalny bałagan i nie panują nad ofertą i sami nie wiedzą, co i jak?

2. Tak dziwnie podpisują umowy z dostawcami?

Kino Polska i Polsat Sport Fight w Hiway jest w HD na "koncentryku" SD

STK odwrotnie.

Ja raczej obstawiam, że mają bałagan i totalny "zlew" na jakość i abonentów. Czy HD czy SD dla INEI bez różnicy, abonent i tak zapłaci.

O byle jakości niech świadczy fakt, że do dzisiaj nie potrafią zrobić listy kanałów (bez błędów) zawierającej aktualną ofertę (wraz z nr kanałów i częstotliwościami)

 

Wysłane z mojego Huawei P30 Pro przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@andi.

Inea  żyje własnym tokiem myślenia.

Tego nie zmienisz, sam chyba  zauważyłeś że od pewnego  czasu  nie ma  graficznej listy kanałów  ? są  jedyną kablówką z taką  praktyką.

 

A dzięki  Wam (obecnie nie mam INEI)mam możliwość  zrobić  listę  kanałów z częstotliwościami oraz  logo. ?

 

Niedługo wrzucę ze zmianami, mam już  gotową.

Edytowane przez michalx1974
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To właśnie jest dla mnie niepojęte. To jedyna sieć kablowa posiadająca tak beznadziejną sieć www. Zresztą przekaż jakichkolwiek informacji do abonentów jest BEZNADZIEJNY.
To niepojęte, żeby abonent prosił się o podanie częstotliwości. Do dzisiaj nie ma żadnej informacji o podmianie oraz dodaniu kilku kanałów HD

Wysłane z mojego Huawei P30 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Discovery Historia, Foot Network, mimo, że nadal dostępne- nie  ma ich na stronie www. Czyżby znowu oddzielna paczka tematyczna ?

Albo   prowadzą  rozmowy odnośnie  jakiegoś  kanału, i wtedy zrobią kolejną paczkę.

@andi: może podmiana tych kanałów na HD w  hiway  nastąpiła wcześniej, aby  abonenci, którzy mają usługi  po koncentryku, przeszli  na tę usługę .

Ostatnio będąc w King Crossie,  zauważyłem promocje  dla nowych abonentów-  7 ms-cy pakietu Canal + za free.

 

 

Edytowane przez aadacho250
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy zaktualizowany wykaz kanałów: https://www.inea.pl/download//files/2020_doc_HIWAY/Wykaz_kanalow_telewizyjnych_od_2020-03-03.pdf

 

Nawet poprawili błędy, które im wskazałem, ale jest jedna rzecz, którą chciałbym wyjaśnić. Kanał Euronews w wersji językowej FR w Hiway brakuje, a jak na koncentryku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.03.2020 o 08:50, radier napisał:

Nowy zaktualizowany wykaz kanałów: https://www.inea.pl/download//files/2020_doc_HIWAY/Wykaz_kanalow_telewizyjnych_od_2020-03-03.pdf

 

Nawet poprawili błędy, które im wskazałem, ale jest jedna rzecz, którą chciałbym wyjaśnić. Kanał Euronews w wersji językowej FR w Hiway brakuje, a jak na koncentryku?

 

Wykaz kanałów, ale dlaczego nie ma numeracji. Trochę bez sensu.

Edytowane przez Siwariusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Skończyła mi się lojalka z Echostarem, działa nawet nawet, mam możliwość przejścia do Vectry, bo to oni jakiś czas temu kupili Echostar, ale na budynku jest też sieć Inei, więc jestem ciekaw co możecie mi zaproponować.

Słyszałem, że u Was samego internetu nie kupię tak jak w Vectrze, no ale może warto rozmawiać .... Więc, szukam kontaktu do jakiegoś przedstawiciela Inei w Poznaniu. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, patryszq napisał:

Skoro masz światłowód i usługi świadczy INEA to czemu nie możesz kupić samego neta - ja mam od nich właśnie tylko net :) 69.90 zł za 1Gb/1Gb

Na razie to tak jak pisałem mam Echostar, ale kończy mi się lojalka. Na budynku jest też Inea - skrzynki, ale słyszałem że samego neta nie sprzedają tylko z telewizją - tak ludzie gadają. Więc najlepiej gdyby odezwał się jakiś ich przedstawiciel. Najlepiej na priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zorro: jeśli chodzi o internet w Inea, działa bardzo dobrze. Natomiast  w kwestii TV -  Vectra ma się  znacznie lepiej. 

Najlepiej  będzie skontaktować się z opiekunami  budynków obu operatorów. 

W swoim czasie też będę dowiadywał się  apropo oferty  Vectry ( w moim budynku też był dostępny Echostar ) 

W przypadku infolinii  Inei- faktycznie trzeba uzbroić się w cierpliwość.

 

Edytowane przez aadacho250
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się podzielić wrażeniami z oglądanego meczu ligi mistrzów na TVP1 Hd na hiway dzis 11.03.2020 jakość jest bardzo słaba obraz jest mało ostry I nie ma to nic wspólnego z hd tv na koncentryku grala o niebo lepiej przy dynamicznych scenach obraz sie rozmywa ..... jeśli nic z tym nie zrobią to czekam tylko na koniec umowy I zrezygnuje dodam że programy canal + sport  grają jeszcze gorzej czasami ,na Polsacie piłka mruga,  eleven to jedyne program gdzie da się piłke  obejrzec 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...