Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli problem jest z dekoderem to nie istotne czy na kablu czy po wifi błędy zdazaja sie często i magiczny żółty przycisk trzeba wciskać najgorsze to jest jak inea cos poknoci  od wczoraj np TVP 1 mam na ostatniej pozycji I nie moge przesunąć caly czas wyskakuje błąd ze nie mozna zapisać zmian sortowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, JerzyK napisał:

Czy na Wi-Fi jest jakiś problem z działaniem?

 

Jeśli mieszkasz w bloku to pewnie masz mnóstwo sieci na 2.4Ghz od sąsiadów. W takich warunkach może to słabo działać. Podobnie, gdy będzie słaby zasięg w miejscu gdzie postawisz hiwaya. Dla bloku rozwiązaniem jest przesiadka na jakiś pusty kanał 5Ghz. Jeśli mieszkasz w domku, to pewnie jedynym problemem może być zasięg (sąsiadów siejących na 2.4 pewnie za dużo nie ma).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, JerzyK napisał:

Mieszkam w bloku i mam sieć 5ghz z pełnym zasięgiem w całym mieszkaniu. To wieszanie się dekodera jest tylko po WiFi czy po kablu też?

 

Ja mam po kablu podłączone dwie sztuki. Raz na jakiś czas trzeba je faktycznie restartować. Ale nie jakoś super często w moim przypadku. Intekowi, którego miałem wcześniej musiałem to 4x częściej robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Inea mi odpisała na reklamacje odnośnie działania dekodera hiway bo ma błędy.... mam uzbroić sie w cierpliwość bo ich programiści prowadzą prace nad poprawieniem oprogramowania .... jedyne co udało im sie narazie zrobic to instrukcja obsługi której nie było .inea przyznała sie ze wielu klientów ma problem z hiway.  Bubel wciskają ludzią za duże pieniadze ale kiedy cos sie zmieni nie potrafili podać terminu kiedy coś sie poprawi

Edytowane przez polinik18
  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cyt. "Jeszcze tylko dzisiaj 4 kanały dokumentalne w oknie otwartym dla klientów telewizji cyfrowej INEA – koniecznie zobacz! Od jutra (06.11), kanały dostępne będą w nowej paczce DOCU PACK. Zamów telefonicznie już dziś i ciesz się extra porcją wiedzy dostępnej z Twojego telewizora. Koszt nowej paczki to tyko 9,90 zł. "

 

Nie wiem, czy śmiać się czy płakać z tej ich polityki...w sumie to chyba śmiać bo przez te kilkanaście dni żadnych ciekawych treści tam nie było. Większość to odgrzewane kotlety sprzed kilku lat. Podobnie jak na innych tego typu kanałach, które są już dostępne. Nie mając więc tego cudownego czterokanałowego pakietu chyba nic się wielkiego ne traci. Niektórzy z Was na tym forum przewidzieli takie coś już wcześniej. Gratuluję ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, andi napisał:

#bartez1983

cyt. "Jeszcze tylko dzisiaj 4 kanały dokumentalne w oknie otwartym dla klientów telewizji cyfrowej INEA – koniecznie zobacz! Od jutra (06.11), kanały dostępne będą w nowej paczce DOCU PACK. Zamów telefonicznie już dziś i ciesz się extra porcją wiedzy dostępnej z Twojego telewizora. Koszt nowej paczki to tyko 9,90 zł. "

 

...

 

 

Podeślij rzut ekranu.

Edytowane przez michalx1974
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...