Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Ten nowy dekoder nie jest wcale taki super(resetowac go trzeba parę razy w mc) w meczach np na canal + sport piłka murga i jest slabo widoczna meczu na polsacie pucharu polski nie dalo sie ogladac raziło  to strasznie piłka pojawiala sie i znikała, moduł CAM był o niebo lepszy pod względem obrazu ,eleven 4k to 90% ładne hd materiałów w 4K jest jak na lekarstwo 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale to o kolory chodzi czy o ogólną jakość i płynność?

Bo jak piszecie o tej znikajacęj piłce, to wygląda to jakby Inea wzięłą stare enkodery od Netii ;).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@djadijos jakbyś przestał już za mną biegać i wklejać bezsensowne uwagi to byłoby fajnie ;).

Cytat

encoder is a device, circuit, transducer, software program, algorithm or person

that converts information from one format or code to another

W szerokopojętym "przemyśle", te słowa są używane zamiennie (przykładowe urządzenie zamieniające jeden format na drugi nazwane enkoderem: https://www.satcomresources.com/baseband/ericsson-avp3000-voyager-mpeg-4-hd-dsng-encoder-eric-avp3000-store ). Na akademickie dyskusje z Tobą, kiedy tylko wspomnę o słabości Netii nie mam czasu ;).

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie biegam za Tobą ? Mam powiadomienia z tego tematu włączone i przy okazji tylko wspomniałem.

Wiem że piszą różnie ale zgodnie z oficjalnymi standardami powinno się nazywać jednak transkoderem.

Tak samo IPTV nazywa się wszystko, chociaż nie powinno się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.04.2019 o 20:38, radzion19 napisał:

U mnie dziś podłączali i dostałem router huawei echolife eg8245q, też internet jest tylko na pierwszym lanie, i musiałem dokupić switch. Trochę mnie to wkurzyło ale co zrobić. Macie może jakąś instrukcję do niego. 

Po podłączeniu hiway, i ponownej konfiguracji routera internet jest na wszystkich portach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.04.2019 o 13:20, MaTyy napisał:

Jakie urządzenie dostanę jeśli wezmę samego neta? Podłączę 2 urządzenia przez LAN? 

 

W dniu 16.04.2019 o 08:26, polinik18 napisał:

Dostaniesz ruter Nokia 1 port do internetu 3 do tv 

 

W dniu 16.04.2019 o 20:38, radzion19 napisał:

U mnie dziś podłączali i dostałem router huawei echolife eg8245q, też internet jest tylko na pierwszym lanie, i musiałem dokupić switch. Trochę mnie to wkurzyło ale co zrobić. Macie może jakąś instrukcję do niego. 

 

W dniu 16.04.2019 o 21:08, radier napisał:

U mnie na Nokii 3 pierwsze porty są w trybie routera.

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka
 

 

W dniu 16.04.2019 o 21:12, radzion19 napisał:

To ciekawe czemu tak mieszają. 

 

W dniu 17.04.2019 o 00:20, MaTyy napisał:

To mogę sobie wybrać jaki router dostanę? Czyli lepiej brać ten Nokii bo ma 3x LAN? :D

 

W dniu 17.04.2019 o 05:29, radzion19 napisał:

Ja wyboru nie miałem takie tylko miał instalator.

207506860

 

 

Sytuacja jest trochę bardziej skomplikowana. Czy dostaniesz Nokię czy Huaweia zależy od rodzaju sieci. W niektórych regionach działa tylko Nokia w niektórych tylko Huwaei i tutaj nie ma wyboru ponieważ jest to z góry narzucone. Jeśli chodzi o porty, jeśli weźmiesz samego neta, to na Nokii wszystkie porty działają. Jeśli Huwaeia to tylko LAN1. Jeśli z TV to tylko LAN1 na neta. Chyba, że weźmiesz TV Hiway. Wtedy wszystkie 4 porty działają na NETa i TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Siwariusz napisał:

Sytuacja jest trochę bardziej skomplikowana. Czy dostaniesz Nokię czy Huaweia zależy od rodzaju sieci. W niektórych regionach działa tylko Nokia w niektórych tylko Huwaei i tutaj nie ma wyboru ponieważ jest to z góry narzucone. Jeśli chodzi o porty, jeśli weźmiesz samego neta, to na Nokii wszystkie porty działają. Jeśli Huwaeia to tylko LAN1. Jeśli z TV to tylko LAN1 na neta. Chyba, że weźmiesz TV Hiway. Wtedy wszystkie 4 porty działają na NETa i TV.

Dzięki za wyjaśnienie. Wziąłem samego neta i dostałem niestety Huawei. Czyli pozostało kupić mi jakiś router/switch żeby było więcej portów? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kwestia konfiguracji, Inea powinna na jego prośbę przekonfigurować ten konkretny port. Za dużo przy tym roboty nie ma. Oczywiście są metody by to samemu zrobić, ale wiąże się to z włamem na urządzenie co Inea czy jakikolwiek inny ISP może uznać za złamanie warunków umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, djadijos napisał:

To kwestia konfiguracji, Inea powinna na jego prośbę przekonfigurować ten konkretny port. Za dużo przy tym roboty nie ma. Oczywiście są metody by to samemu zrobić, ale wiąże się to z włamem na urządzenie co Inea czy jakikolwiek inny ISP może uznać za złamanie warunków umowy.

Czyli jak zadzwonię do Inea to włączą mi 2. port? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...