Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Ale mi dopiero będą zakładać pierwszy raz, więc zostaje tylko ten cennik. Drogo się wydaje - 75 zł za najniższy pakiet. Do tego TV i wyjdzie około 100 zł........  
Jest jakaś możliwość na zniżki? Czy bez szans?
 
75 zł za 300/300 to dużo? To jest dobra cena, gdzieniegdzie za hfc 60/10 chcą 60zl... Bierz i się nie zastanawiaj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miesiac temu przedluzylem umowe na sam internet 300/300 za 40 zl, na 2 lata.

Kolega ma tez ineeee, konczy mu sie umowa i powiedzieli mu na infolini ze minimum to teraz 1gb za 70 zeta.

Czy po wyslaniu wypowiedzenia mozna wycisnac jakas mniejsza predkosc za mniejsza kase?

Podpisywal ktos z was nowa umowe na neta za mniejsza kase niz 70 zł??

Ogólnie dziwna polityke obrali z tym netem, nie mowiac juz o ofercie tv, ktora cenowo jest po prostu tragiczna.

 

Pozdrawiam.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.03.2019 o 16:49, mrSpectro napisał:

Wydaje mi się, że na wszystkich można przewinąć na początek włączonego programu, ale bardziej wstecz tylko na wybranych. Chyba zrobię taką listę, też o niej myślałem, jako coś co przyda się komuś przy wyborze oferty. Inea mogłaby sama to pokazać na stronie. 

 

Gdybyś mógł to byłoby idealnie?

Ile przestrzeni dyskowej otrzymuje abonent? Czy ta przestrzeń jest wspólna dla multiroom?

Sporo pytań ale INEA nie chwali się tym na swojej www stąd pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, jakubina napisał:

 

Czy po wyslaniu wypowiedzenia mozna wycisnac jakas mniejsza predkosc za mniejsza kase?

Podpisywal ktos z was nowa umowe na neta za mniejsza kase niz 70 zł??

Ogólnie dziwna polityke obrali z tym netem, nie mowiac juz o ofercie tv, ktora cenowo jest po prostu tragiczna.

 

 

Ja właśnie jestem w trakcie wypowiedzenia i negocjuje (mam  tv i internet na światłowodzie od INEI - pakiet ekstra i net 180/18). Tez mi oferowali na początku neta 1GB wraz z tym pakietem Hiway (60zł + 69,90 - tyle bym płacił co teraz). Gdy powiedziałem w rozmowie z DUK , że to zbyt duży net jak dla mnie to otrzymałem info, że specjalnie dla osób przedłużających umowę w ofercie są 3 warianty: 10GB, 1GB i 100Mbit (ten ostatni za 49,90). Ale nie wiem czy to rzeczywiście ogólna oferta czy tylko mi takie kity wciskali, żebym koniecznie przedłużył umowę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...