Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 19.12.2018 o 23:59, aadacho250 napisał:

Dla mnie 300Mb, o fajna opcja :)



@shark  Mam tak samo. Poza tym Viasaty z pewnością są o wiele ciekawsze niż TVP z Wrocławia, czy Lublina. 
Nadal nie pojmuję, po co zostały dodane   kanały  regionalne  z innych miast, skoro operator jest z WLKP :)

 

wiesz TVP Wrocław to rozumiem niech będzie ale TVP Lublin? Gdzie Lublin a gdzie Poznań, mogli wstawić TVP Go4rzów Wlkp albo Szczecin, Bydgoszcz, Łódź ewentualnie Gdańsk albo w ogóle wszystkie 16 oddziałów TVP ?

Edytowane przez Stork
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwróćcie uwagę, że tak jak poinformowali na swojej stronie o akcji na święta, dotyczy kanałów z bajkami, tak przeszli obok bez informacji na temat podmiany kanałów na w/w przez Was kanały regionalne TVP3 Wrocław/Lublin.

Już wcześniej o tym pisałem, że kanały usunięte mogły/nie musiały być kanałami gwarantowanymi w umowach danych abonentów i mięli by oni podstawę do rozwiązania umowy przed terminem końca określonego w umówie kontraktu (TV Asta HD, TV Proart). Zrobili to po cichu, może tylko garstka klientów to zauważyła, bo jakby nie było to kanały niżowe w ofercie bez super zapewne oglądalności.

Fakt jest taki, że wg mnie o każdej zmianie w ofercie TV powinni swoich klientów informować na bieżąco. Dlaczego nie napisali choćby krótkiej informacji na swojej stronie w zakładce „Aktualności”?

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kino Polska nie widziałem, by było w HD. 

Co do kanałów z bajkami, wszystko okaże się po 6.01.2019.

Jednak podejrzewam, że będzie dokładnie ta sama sytuacja,co z Motowizją. 

Szczerze mówiąc, na kanałach z bajkami nie specjalnie mi zależy, a już na pewno nie na aż tylu. Wolałbym jakieś kanały z filmami,albo przyrodnicze. Jeśli jednak moje przypuszczenia potwierdzą się, będzie to oznaczało, że nie warto mieć TV w INEA.

Jeśli za prawie każdy kanał dodany do oferty, po oknie otwartym, trzeba będzie dodatkowo zapłacić, bez względu na wykupiony pakiet - przestanie to po prostu opłacalne?

Edytowane przez aadacho250
Uzupełnienie wypowiedzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi natomiast oferta TV odpowiada. Jedyne czego mi ewentualnie brakuje to kanałów w wersji HD.

Co do Kino Polska HD to są znowu jaja, podobna sytuacja była z TVP Info HD. Klienci "światełka" po IPTV mieli dostęp pozostali nie. A INEA uparcie twierdziła że wersji HD nie posiada w swojej ofercie.
To świadczy, że ludzie zajmujący się marketingiem w tej firmie nie są o wielu rzeczach informowani i przekazują informacje z wykazu kanałów, w których Kino Polska jest bez znaczka "HD".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że pakiety Ultra  i  Ekskluzywny powinny dostawać najwięcej,  ponieważ są największymi pakietami. Ultra powinien mieć wszystkie nowe kanały i  chociażby HBO, albo pakiety Canal Plus select,a Cinemaxy lub HBO,wraz z kanałami z treścią dla Dorosłych oraz Canal Plus Prestige, powinny być wg mnie uznawane jako opcja dodatkowa. Natomiast Ekskluzywny powinien mieć wszystko. 

Edytowane przez aadacho250
Dodanie dwóch zdań, bez spamowania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam.  Kiedyś myślałem, że może go wykupię. Jednak po sytuacji sprzed roku, zacząłem się poważnie nad tym zastanawiać. Uwazam,że pakiet ultra, który posiadam nie jest wart swojej ceny, chociażby dlatego, że nie ma żadnego z w/w przeze mnie kanałów w pakiecie. 

 

Mam wrażenie, sądząc po ulotkach, że oferta kiedyś była dużo ciekawsza. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo oferta TV jest i będzie żałosna dopóki INEA nie zacznie poważniej się nią interesować i rozwijać w jakimś kierunku , dokładanie żenujących w treści kanałów , wprowadzanie wersji HD kanału ale skalowanie jej do SD to wg maksymalne nieposzanowanie siebie jako firmę a tym bardziej KLIENTA , a to chyba klient jest tą krową która ma dać jak najwięcej mleka co nie , wielu z nas interesuje się tym co ma , ogląda i za co płaci i wymaga buntuje się sypie pytaniami postami i mówi wprost co o tym sądzi  , będąc tam przez chwile jako szkoleniowiec ;) nie wierzyłem sam w to co widziałem , jesteście w stanie sobie wyobrazić jakie pakiety ludzie maja w swoich umowach i jaka kasę płacą bo się TYM NIE INTERESUJĄ !!!!! to głowa mała !!! ,  ba od roku jak nie więcej non stop bawią się w internet , słynna petarda była jak póki co jedna z największych zmian na NIEKORZYŚĆ dla klienta , wiemy że ceny rosną i trzeba płacić ale nie takie pieniądze jak w INEA , ja wiem co chce co lubię i jakie kanały bym chciał mieć w ofercie ale takich jak ja i Wy jest malutki procencik więc nie dziwcie się ,że tak to wygląda , BTW miała być akcja wymiany dekoderów SD na HD klientom ... słyszeliście o tym , NIE bo stwierdzono ze może będzie " MOŻE "  w 2019 roku , śmiechłem jak to usłyszałem ... 

 

Takie finansowe podsumowanie dla maniaków co chcą FULL czyli wszystko + net 1GIGA  ... trzymajcie sie bo sam juz nie wiem za co :D  

 

 

ekskluzywny                       219,90  
sport pack                             14,90
sport pack+                             9,90
gold pack                               19,90
multiroom HD 1x                    0,00
multiroom HD 2x                  10,00
multiroom HD 3x                  19,80

multiroom PVR(25zł 1x) 3x 75,00


łącznie  full z 3x MR HD       284,40

łącznie  full z 3x MR PVR     339,60

 

WESOŁYCH ŚWIĄT waszym portfelom ho ho ho ;)

Edytowane przez patryszq
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Falcon napisał:

Co się tak nakręcasz? Po co krzyczysz? Jak się nie podoba to rozwiązać umowę i po problemie. Ja byłem świadom co podpisuję, mam co chciałem. Dziękuję.

Po co te nerwy , trzeba było czytac wczesniej posty to bys wiedzial ze nie jestem z INEA z tv grubo  od ponad roku , zostawilem sam swiatlowod , NIE NAKRECAM SIE i nie szukam zaczepek , chce tylko uswiadomic wielu tutaj jak to wyglada i jakie spore sumy pieniedzy  czasem nieswiadomie ludzie placa tej firmie - to tylko moja dobra wola i chec udzielania sie tutaj a nie nakrecania sie jak Ty , wybrales co chciales i nie musisz wyrzucac swoich frustracji tutaj , zrozumialem co napisales i tyle , milo ze jestes zadowolony z tego co masz . OKEY ?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale własnie takie 

ale pamiętajcie, że nie dla wszystkich jest problemem to, że np. Polsat Sport Fight jest w SD, nie oglądam tego kanału więc mi to tito. "

 

sprawiaja ze ludzie ktorzy chca cos miec " ACH "   absolutnie nie traktuja INEA powaznie - wystarczy poczytac FB tam ludzie nie maja hamulcow , ja nigdy INEA nie traktowalem serio i nie bede dopóki sie nie zmieni i wio :) net POEZJA reszta to medialne zło 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

^^ To mamy sprzeczne informacje, usługa ma być dostępna nawet tam, gdzie nie ma kabli Inei.

 

W dniu 20.12.2018 o 23:49, patryszq napisał:

Wrócę do INEA jeśli wprowadza ?

dekoder 4K PVR -

opcjonalnie nagrywanie w chmurze ,

nagrywanie min 3 kanałów  ( tak wiem napiszecie co chce nagrywać jak jest więcej reklam niż treści ;) ) 

pozbędą się kanałów SD jeśli jest ich odpowiednik w HD

zmienią pakietyzacje ... teraz aby mieć full z multiroom min 3 sztuki trzeba zapłacić za sama TV chyba coś ponad 300 zł ?? Sprawdzi to ktoś nie mogę dokopać się aktualnych cenników 

 

Jesteśmy najdroższą kablówką w wlkp ?? PL ??

 

 

 

Jeśli odpuścisz pakietyzację to oznacza, że wrócisz w przyszłym roku ;) Duble SD znikną mniej-więcej wtedy, kiedy pojawi się dekoder 4K, który ma nagrywać w chmurze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, pincet napisał:

^^ To mamy sprzeczne informacje, usługa ma być dostępna nawet tam, gdzie nie ma kabli Inei.

 

 

Jeśli odpuścisz pakietyzację to oznacza, że wrócisz w przyszłym roku ;) Duble SD znikną mniej-więcej wtedy, kiedy pojawi się dekoder 4K, który ma nagrywać w chmurze.

 

Uwierzę jak zobaczę, usługa przede wszystkim ma działać w oparciu o net, światło wpierw, reszta później koncentryk itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, pincet napisał:

^^ To mamy sprzeczne informacje, usługa ma być dostępna nawet tam, gdzie nie ma kabli Inei.

 

 

Jeśli odpuścisz pakietyzację to oznacza, że wrócisz w przyszłym roku ;) Duble SD znikną mniej-więcej wtedy, kiedy pojawi się dekoder 4K, który ma nagrywać w chmurze.

Inea idzie w unicast 4K UHD ??

No to trzymam kciuki. Wyjdzie to na dobre całej branży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim oni wprowadzą do swojej oferty kanały/dekodery UHD to przed nimi jeszcze wiele pracy w segmentacji kanałów/pakietów w wersjach SD/HD. Tutaj potrzeba sporych porządków, zdecydowanych działań pod wyrównanie oferty rynkowej, które nadadzą dopiero kierunek wprowadzenia do oferty ultrawysokiej rozdzielczości. 

Osobiście wolę, aby skoncentrowali się nad tym, co powyżej napisałem, a prawdziwe 4K dostępne jest z satelity i tak wolę, aby póki co, pozostało.

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.12.2018 o 01:07, aadacho250 napisał:

Zgadzam się.

Myślę, że na Canal+ 4K abonenci Inei raczej nie mają co liczyć.  NC+ też musi czymś zachęcić ludzi do kupna oferty TV.  ?

Skoro w Orange nie ma Canal+ 4K to myślę, że masz rację. Co do kanałów 4K to testujący mają Travel 4K, ale podejrzewam, że w momencie ruszenia komercyjnego usługi dojdzie jeszcze parę kanałów :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile dobrze pamiętam,  Orange   kiedyś  miało jakieś  porozumienie z NC+. Nie wiem jak jest teraz, ale  mimo wszystko- to nadal była i jest konkurencja :) 

Co do Inei- najpierw mogliby postarać się o takie kanały , jak kanały  od Polsatu, czyli Viasaty, CI AMC, które  jest dostępne  w Multimedia, które miało zostać przejęte  najpierw przez UPC, a później przez Vectrę.  A dopiero potem inwestuje w rozwój 4K. Wiem, wymieniłem  te kanały już po raz n-ty, jestem tego świadomy. Jednak  nawet  Toya   znacznie prężniej rozwija ofertę  TV niż  Inea. Z Internetem w Toya,  z tego, co widziałem -też nie jest najgorzej. Co prawda niesymetryczny. Sądzę jednak,że to  kwestia czasu. 
 Niedawno na forum zostało powiedziane, że  technologia 4K jest uzależniona nie tylko od operatorów, lecz również od nadawców :) 

Edytowane przez aadacho250
Korekta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...