Jump to content

Stork

Users
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutralna

About Stork

 • Rank
  Niedoświadczony
 • Birthday December 28

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Wielkopolska

Equipment

 • Receiver
  Internet: Cisco EPC3925, Telewizja: ADB HD PVR 5810CDX oraz Moduł CAM
 • Pay TV Operator
  Inea
 • Package
  Pakiet Ekstra PVR (Oferta 2017 v 2.0), Internet 250 Mb/25 Mb (250/25), Internet Mobilny 10 GB, Telefon stacjonarny (Mobilne Nonstop) oraz HBO GO

Recent Profile Visitors

81 profile views
 1. przeczytaj wątki wstecz, ja bym tobie na chwilę obecną odradzał, jeśli masz dobrą ofertę to przy niej zostań, ja obecnie jestem na starej bezterminowej i wychodzę na niej lepiej niż przy HiWayu (który wyjdzie mi drożej niż to co teraz posiadam). Nie jestem źle nastawiony do nowej oferty ale ewolucja może długo trwać, a bierz pod uwagę to że HiWay dopiero raczkuje.
 2. Mogę zdradzić rąbka tajemnicy odnośnie poniedziałkowej oferty. Będąc w salonie dowiedziałem się o paru rzeczach nawet przedstawiono mi ofertę z której mogę skorzystać od poniedziałku. Na pewno będą pakiety tematyczne chociażby wspomniany dziecięcy czyli Kids Pack. W moim przypadku przypadku przechodząc z koncentryka na światłowód przy Internecie 1GB dostane nowy dekoder w przypadku muliroomu 2 dekodery z możliwością podłączenia wifi zamiast kablem Ethernet (co dla mnie dziwne przy światłowodzie nie przejdzie już moduł Cam z którego korzystam więc znów obsługa na dwa piloty) Wspomniany dekoder będzie miał funkcję nagrywania w chmurze prawdopodobnie na 90 dni. Wybrane kanały będzie można przewinąć wstecz do około 14 dni. Dla przykładu opcja z Pakietem Ultra, 2 dekoderami nagrywającymi, internetem stacjonarnym 1GB, internetem mobilnym 10 GB, telefon stacjonarny bez limitu do wszystkich oraz dodatkowym pakietem HBO MAX HD i Kids Pack jest za cholendarną sumę powyżej 200 zł. Mój dotychczasowy pakiet na koncetryku podobny do powyższego jest tańczy ale bez Kids Pack. Oferta może super ale jak narazie nie skorzystam.
 3. Znalazłem artykuł na Telepolis.pl pt: "Speedtest podsumowuje 2018 rok. W rankingu najlepszych dostawców internetu wygrywa INEA i T-Mobile" https://www.telepolis.pl/wiadomosci/prawo-finanse-statystyki/speedtest-podsumowuje-2018-rok-w-rankingu-najlepszych-dostawcow-internetu-wygrywa-inea-i-t-mobile Co ciekawego powiecie w tej sprawie, może Inea zapłaciła im za ten artykuł by się zareklamować i mieć rozgłos, a tym samym wkurzyć konkurencję?
 4. wiesz TVP Wrocław to rozumiem niech będzie ale TVP Lublin? Gdzie Lublin a gdzie Poznań, mogli wstawić TVP Go4rzów Wlkp albo Szczecin, Bydgoszcz, Łódź ewentualnie Gdańsk albo w ogóle wszystkie 16 oddziałów TVP 😜
×
×
 • Create New...