Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

To zupełnie inne wartości, czyli sama zmiana adresu i deklaracja rozwiązania problemów w ciągu tygodnia to jak zwykle bajki.

Konsola dalej narzeka że jest za NATem i rozłącza większość sieciowych rozgrywek, nie mówiąc już o tym jakie problemy powoduje niedostępność użytkownika w sieci na komputerze.

Lokalnie nadal mam 192... a publicznie chyba coś na 7... o to chodzi?

192.168.x.x router nadaje Tobie. Sprawdź w statusie routera jaki IP dostał od Inei i ten numer porównaj z tym z google.

Mawet będąc za ich CG-NATem możesz przekierować wymagane porty na ten swój komp o adresie 192.168.x.x.

On tego nie odczyta z menu routera. Ten Thomson nigdzie nie ma napisane jaki IP otrzymuje.

 

A skoro już jesteśmy przy tej tematyce to opowiem jak to u mnie wygląda.

 

4 telefony.

Odpowiedzi:

Pierwsza: To zajmie dwa dni robocze

Druga: To zajmie tylko godzinkę

Trzecia: Po konsultacji z drugą linią wsparcia jednak potrzebne są kolejne dwa dni robocze

Czwarta: Utknęło w dziale informatycznym, nie potrafią określić następnego terminu.

W sobotę już miną 2 tygodnie załatwiania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro mijają mi 2 tygodnie od obiecanych 5dni roboczych, w których sprawa zostanie załatwiona, bo przecież dział techniczny zlecenie otrzymał trzykrotnie.

Efekt? Zero :)

Pozdrawiam pana, który ciskał tu gromy na tych, co burzyli się, że wrzucono ich za NAT i nie mogą z niego wyjść, przecież wystarczy poprosić i już, zrobione, gotowe, o co ten płacz. Teraz faktycznie wiadomo, jak to wygląda :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak to jest z ta miedzią ? Oferują 250 na tym? A wiesz możne jakie osiedle ? etap ?

250 na miedzi oferują prawie wszędzie, ale nie tam, gdzie jest Citynet. W Zalasewie nie ma 250 na miedzi, starsze bloki mają Citynet, nowsze mają światłowód. Na części bloków jest też Inotel, oferują nawet 250, ale też tylko tam, gdzie jest światłowód Inei do mieszkania, czyli u Ciebie jeśli jest Inotel to masz maksymalnie 100.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno Internet od Inei jest kiepski, od Inotela jest kiepski, od Citynetu jest kiepski, od Winogradzkiej też widziałem w necie jakieś narzekania. Ciężko stwierdzić, ja słyszałem, że w Echostarze jest problem z jakością kanałów w tv, o Internecie nic nie słyszałem. Słyszałem jeszcze, że infolinia tragiczna :) A co do tego 300 to najpierw przedzwoń na infolinię i dowiedz się, gdzie to oferują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj w punkcie obsługi w celu przedłużenia umowy, z tego co mnie się dowiedziałem to szykują się duże zmiany przed okresem wielkanocnym. Pani z punktu nie wiedziała dokładnie jakie ale powiedziała że sądzi iż wrócą do starych pakietów gdzie każdy będzie mógł dobierać sobie kanały. Tak wiec pozostaje poczekać 2 miesiące !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj w punkcie obsługi w celu przedłużenia umowy, z tego co mnie się dowiedziałem to szykują się duże zmiany przed okresem wielkanocnym. Pani z punktu nie wiedziała dokładnie jakie ale powiedziała że sądzi iż wrócą do starych pakietów gdzie każdy będzie mógł dobierać sobie kanały. Tak wiec pozostaje poczekać 2 miesiące !

 

Tylko tv czy net tez ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież nikt Ci nie da takiej oferty ot tak. Musisz złożyć rezygnację i odmawiać na pierwsze oferty mówiąc, że masz coś ciekawszego (nie wiem, satelita, mobilny, cokolwiek) i wtedy będą Ci zjeżdżać z ceny. Tyle, że jak już się ujawniłeś na fejsie to wiedzą o co chodzi i mogą Ci nie dać takiej oferty. I nie masz co liczyć, że nagle dla wszystkich będzie taka oferta i to jeszcze dostępna na stronie, bo to byłoby samobójstwo ze strony Inei :)

 

Słyszałem, że oferta, która ma wejść w marcu jest pisana zupełnie od nowa. Przez ostatnie dwa lata oferty Inei były tylko przerobionymi wersjami wcześniejszych pakietów, teraz niby robią ofertę od początku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież nikt Ci nie da takiej oferty ot tak. Musisz złożyć rezygnację i odmawiać na pierwsze oferty mówiąc, że masz coś ciekawszego (nie wiem, satelita, mobilny, cokolwiek) i wtedy będą Ci zjeżdżać z ceny. Tyle, że jak już się ujawniłeś na fejsie to wiedzą o co chodzi i mogą Ci nie dać takiej oferty. I nie masz co liczyć, że nagle dla wszystkich będzie taka oferta i to jeszcze dostępna na stronie, bo to byłoby samobójstwo ze strony Inei :)

 

Słyszałem, że oferta, która ma wejść w marcu jest pisana zupełnie od nowa. Przez ostatnie dwa lata oferty Inei były tylko przerobionymi wersjami wcześniejszych pakietów, teraz niby robią ofertę od początku.

 

Zgadzam się całkowicie,

 

@szpoek bez sensu poszedłeś do punktu czy pisałes na fb.

 

Jestem tylko ciekaw czy oferta którą tworzą będzie lepsza od tej którą uzyskałem,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta dla nowych nie będzie się specjalnie różniła cenowo od tej, która jest teraz, nie ma co liczyć, że w normalnej ofercie dla nowych będzie Super HD z netem za 99 złotych :) Jak już to będą jakieś ukryte promocje, bo inaczej wszyscy by przeszli na tańsze opcje i Inei by mocno spadł przychód. A takie oferty dla osób składających wypowiedzenie to pewnie już część nowej oferty.

 

W Inei ma miejsce rewolucja, do tej pory poza wyjątkowymi sytuacjami nie chcieli zjeżdżać z ceny, woleli dać kilka miesięcy taniej lub za darmo niż zjechać z ceny. A o niższej cenie dla rezygnujących nie było mowy, bali się fali wypowiedzeń. Widocznie nowi ludzie, którzy przyszli z UPC są zdania, że większość odchodzących osób da się zatrzymać a ci, którzy składają wypowiedzenie tylko po to, żeby zjechać z ceny to opłacalny margines.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj w punkcie obsługi w celu przedłużenia umowy, z tego co mnie się dowiedziałem to szykują się duże zmiany przed okresem wielkanocnym. Pani z punktu nie wiedziała dokładnie jakie ale powiedziała że sądzi iż wrócą do starych pakietów gdzie każdy będzie mógł dobierać sobie kanały. Tak wiec pozostaje poczekać 2 miesiące !

To że kolega napisał tutaj o tym i na fb to i może dobrze, może w końcu PR Inei przemówi i tutaj z grobowej deski i ustosunkuje się do tej mega promocji 99zł. Czekamy, mam nadzieje że nie stchórzycie i przemówicie, co Wy na to Inea?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zupełnie inne wartości, czyli sama zmiana adresu i deklaracja rozwiązania problemów w ciągu tygodnia to jak zwykle bajki.

Konsola dalej narzeka że jest za NATem i rozłącza większość sieciowych rozgrywek, nie mówiąc już o tym jakie problemy powoduje niedostępność użytkownika w sieci na komputerze.

Lokalnie nadal mam 192... a publicznie chyba coś na 7... o to chodzi?

Jutro mijają mi 2 tygodnie od obiecanych 5dni roboczych, w których sprawa zostanie załatwiona, bo przecież dział techniczny zlecenie otrzymał trzykrotnie.

Efekt? Zero :)

Pozdrawiam pana, który ciskał tu gromy na tych, co burzyli się, że wrzucono ich za NAT i nie mogą z niego wyjść, przecież wystarczy poprosić i już, zrobione, gotowe, o co ten płacz. Teraz faktycznie wiadomo, jak to wygląda :lol2:

 

A jak kilka osób o tym pisało to inni pisali, że o co my się plujemy. To teraz macie swój super internet :D

 

Słyszałem, że oferta, która ma wejść w marcu jest pisana zupełnie od nowa. Przez ostatnie dwa lata oferty Inei były tylko przerobionymi wersjami wcześniejszych pakietów, teraz niby robią ofertę od początku.

 

No proszę, proszę, ledwo w Inei pojawiły się osoby z UPC a ta od razu

poszła po rozum do głowy. Miejmy nadzieję, że CGNAT odejdzie w niepamięć wraz z nową ofertą.

 

UPC

 

Internet 120/10 Mbps

Publiczne IP

Brak zobowiązania

 

Cena - 85zł m/c.

 

Albo na 12 miesięcy za 70zł.

 

Oferta Inei przy tym wymięka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytałem bo jak długo jestem w Inei na przedłużenie umowy zawsze była tylko standardowa umowa taka jak na stronie widnieje. Nie było mowy o jakiś innych warunkach.

Nieprawda, oferty na utrzymanie klienta są w Inei od dwóch lat, tylko do tej pory były słabe. Ale mogłeś liczyć na 5-10 czy nawet 20 złotych upustu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...