Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli można się wtrącić do tej podpowiedzi powyżej, odnośnie "nc+", to dodam od siebie tylko że "...jeżeli lubisz pisać reklamacje na reklamacje oczekując rozpatrzenia poprzedniej reklamacji" :) to bez wahania bierz nc+.

Ale oczywiście każdy jest dorosły i sam decyduje komu będzie płacił abonament.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, w INEA da się jeszcze coś wyegzekwować, bo z tego co wiem, nadal mają swoje biuro obsługi. NC+ mam i tam załatwienie czegoś jest praktycznie niemożliwe, mają obsługę przez firmy typu Arvato - konsultanci nie mają żadnych możliwości załatwiania spraw, nie bardzo znają się na produktach, nie wiedzą jak załatwić problem techniczny. Telefon z problemem zawsze kończy się reklamacją, na którą odpowiedź przychodzi pisemnie pocztą po miesiącu - o treści: "to nie nasza wina, u nas wszystko w porządku". Można wtedy napisać właśnie kolejną reklamację na reklamację i tak w kółko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ForzaMilan

Dokładnie INEA woli dać upust niż usunąć problem. Na maile odpowiadają jak im się podoba. Ja na jedną odpowiedź czekam już ponad 2 miesiące (może za trudne pytanie zadałem),a w międzyczasie pisałem kolejnego i odpowiedź była szybko.

W tej chwili jeśli chodzi o obsługę klienta jak już podpiszesz abonament to później leży na całej linii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem w stanie być rzecznikiem całego forum, czy też wszystkich niezadowolonych klientów. Swoje sprawy załatwiam tak, by były załatwione, ale niestety nie odbywa się to już w atmosferze przyjaznej abonentowi i dalekie jest od rozwiązań polubownych.

Dlatego ostrzegam przed nowymi umowami w INEA, gdyż spadek jakości obsługi jak i świadczenia usług jest ogromny.

Jedno co potrafią to banować na portalach niewygodnych sobie użytkowników i kasować ich wpisy, nic więcej przy tym co się dzieje w tej firmie im nie zostało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś zadzwonił do mnie niesprawny intelektualnie, bo inaczej nazwać go nie mogę, handlarz z inei i zaproponował następującą promocję:

Jeśli zgodzę się na 18 miesięczną lojalkę to za to samo co mam teraz (płacę 180zł/mc) będę mógł płacić 215zł :shock:

Nie mam lojalki, mogę w każdej chwili odejść, a oni wyjeżdżają z takim idiotyzmem. Nie są normalni :lol2:

 

To tak, jakbym w piekarni kupował chleb po 2,50zł i dowiedział się, że jest promocja polegająca na tym, że jeśli obiecam kupowanie chleba przez półtora roku, to będą mi go sprzedawać po 4zł. Bareja przy tych bałwanach wysiada...

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...