Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Lista programów dodanych po zeskanowaniu pasma na module CAM. Doczekaliśmy się jakości?:

HG TV HD 370 Mhz

TVN 24 BIS HD 370 Mhz

CBS Reality HD 370 Mhz

Food Network HD 370 Mhz

Kino TV HD 378 Mhz

TVP Kultura HD 378 Mhz

Discovery Life HD 378 Mhz

Discovery Historia 378 Mhz

Comedy Central Family HD 402 Mhz

Fanklub HD 426 Mhz / 64 qam, a reszta na 256 qam

Edytowane przez michal9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, michalx1974 napisał:

Na fb jest info o dołączenie  2 nowych kanałów.

Food  Network

Discovery  Historia

 

Prośba  o podanie częstotliwości.

Chyba że będzie tylko  w hiway.

Discovery Historia brakowało w Naszej ofercie od zawsze - byłaby to dobra nowina, gdyby ten kanał nadawał w INEA. Poczekajmy do jutra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.02.2020 o 21:04, mattem napisał:

Monopolista nie musi się starać :)

 

Monopole uzyskane w taki sposób są nielegalne. Ale nikomu się nie chce poskarżyć, chociaż jeśli wlasciciel Inei nie lubi PISu to może prokuratura Ziobry coś by zdziałała.

9 godzin temu, radier napisał:

Chodzi o podniesienie ww. kanałów do jakości HD. Z tej listy to TVN 24 BiS już jest w HD od jakiegoś czasu.

Jak wrócę do domu to sprawdzę resztę.

od jakiego czasu? caly czas mam w SD chyba ze zaplaciles im dodatkowo to tylko tobie wlaczyli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przy załączeniu mojego dekodera wystąpiły na ekranie TV tego typu komunikaty.

Takich działań od operatora INEA oczekiwaliśmy już od dość dawna, aby zająć się kwestią przełączania sygnału kanałów z SD do HD i aby następowało jednoczesne usuwania dubli SD.

Wczoraj nastąpiła dopiero garstka tego co jeszcze pozostało, ale jest impuls, który sprawić może, że tego typu działania zostaną wprowadzone regularnie.

Inną kwestią jest dodawanie nowych kanałów. Cieszę się, że w ofercie TV pojawił się kanał Discovery Historia. Mimo, że mam ten kanał w pakiecie platformy Canal+ to od wczoraj mam dzięki temu na wszystkich 3 TV w swoim mieszkaniu.

Jeszcze TNT HD oraz Polsat Sport Premium HD i będzie gitara?

 

3512-FA71-74-BB-4-A91-AFA3-6-E949194-BB0

 

2-A85698-A-2411-42-F5-9173-3225699363-EC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, andi napisał:

Na FB ukazała się informacja od INEI, że wczorajsza akcja to nie koniec emoji106.pngemoji4.png

Wysłane z mojego Huawei P30 Pro przy użyciu Tapatalka
 

 

W sumie zostało im raptem kilka stacji do podmiany na HD względem np. Orange:

TV6, Superpolsat, CBS Europa, Travel Channel, Nickelodeon, MTV Polska

 

No i dodanie Polsat Sport Premium ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, shark napisał:

Inną kwestią jest dodawanie nowych kanałów. Cieszę się, że w ofercie TV pojawił się kanał Discovery Historia. Mimo, że mam ten kanał w pakiecie platformy Canal+ to od wczoraj mam dzięki temu na wszystkich 3 TV w swoim mieszkaniu.

Jeszcze TNT HD oraz Polsat Sport Premium HD i będzie gitara?

 

 Ja podchodzę do tego scepytycznie. To, że dodali Foot Network i Discovery Historia- wcale nie oznacza, że  kanały  będą  dostępne  choćby dla  dwóch  największych  pakietów, lecz  zostaną  spakietyzowane jako oddzielna paczka  tematyczna. Albo w przypadku Exclusive'a- trzeba będzie  dzwonić i prosić o włączenie, bez dodatkowych opłat, tak jak w przypadku Viasatów. i Docubox'a.  Zatem pytanie pytanie jest takie: dlaczego trzeba dzwonić i prosić o włączenie w/w kanałów, mając   najwyższy pakietu w sieci, dla którego  paczka jest za  bezpłatna ,do końca okresu lojalnościowego?  Na TNT  pewnie jeszcze sobie poczekamy. Podobnie jak na  Polsat Sport Premium, które  z pewnością będzie  opcją dodatkową. Może nawet za większą kwotę niż 9.90.

Edytowane przez aadacho250
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...