Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 16.08.2019 o 09:46, mrSpectro napisał:

 

Kombinowałem trochę i niestety nie udało się. :(

 

Jeszcze odnośnie jakości HiWay, oglądałem dzisiaj kilka programów na CP w jakości HD. Moim zdaniem jakość jest dużo lepsza niż w HiWay.

Nie uwierzę w to że lepsza jakość, może podłączysz hiway po kablu żeby przepustowość byłą lepsza? Zobaczysz stanowczą różnice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, LuckyLukeInea napisał:

Nie uwierzę w to że lepsza jakość, może podłączysz hiway po kablu żeby przepustowość byłą lepsza? Zobaczysz stanowczą różnice

 

Błędne założenie - mam podłączone kablem, kabel cat6. Programy 4k wyglądają spoko, wiec to nie problem sposobu podłączenia.  

 

Jeszcze jedna sprawa odnośnie HiWay. Ustawiłem sobie nagrywanie wszystkich odcinków serialu i faktycznie wszystko się nagrało, choć wielokrotnie, bo emitowano powtórki. Chciałem sobie wykasować duble, by później spokojnie bez szukania obejrzeć wszystkie odcinki. 

Niestety była to droga przez mękę. Pozycje się nie kasowały mimo wyświetlenia, iż zostały wykasowane, albo się kasowały, by po chwili wrócić na listę - istny koszmar. Jedna na 10 prób skasowania pozycji nagranej w ten sposób mi się udawała. Po pół godziny walki udało mi się skasować, to, co chciałem. Normalnie trwałoby to 2 minuty. :-/ 

Dodam, że nagrania wykonywane bezpośrednio (nie będące częścią serii), kasuje się bez większych problemów. 

Czy ktoś z Was ma podobne doświadczenia?

Edytowane przez mrSpectro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, patryszq napisał:

Widzę ,że nadal jesteście królikami testowymi bety HIWAY , współczuje Wam , myślałem aby wrócić , bo to takie nowoczesne , przyszłościowe ale jak widzę lepiej pozostanę z CP póki co  

 

Nie zgadzam się. Wersje beta mają to do siebie, że się rozwijają. Hiway stoi w miejscu od momentu uruchomienia usługi :)

 

Ja też zostałem z nc+ i cp - normalna jakość obrazu i polsat sport premium bez łaski.

 

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie o telefonię komórkową w Inei. Mając u nich usługi TV i internetu mogę dołożyć abonament no limit za 19,90. Orange proponuje to samo za ok 35 zł więc chyba po prawie 20 latach będę rezygnował z ich usług. Pytanie jak Inea działa w praktyce? Czy wszystko gra? Z tego co wiem działają na sieci Play. Z góry dzięki za informację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, luk76 napisał:

 

Nie zgadzam się. Wersje beta mają to do siebie, że się rozwijają. Hiway stoi w miejscu od momentu uruchomienia usługi :)

 

Ja też zostałem z nc+ i cp - normalna jakość obrazu i polsat sport premium bez łaski.

 

Ponownie wypowiadasz się na temat usługi której nie masz.... nie jest to wiarygodne....

23 godziny temu, patryszq napisał:

Widzę ,że nadal jesteście królikami testowymi bety HIWAY , współczuje Wam , myślałem aby wrócić , bo to takie nowoczesne , przyszłościowe ale jak widzę lepiej pozostanę z CP póki co  

? Widzisz że na temat usług wypowiada się większość osób które ich nawet nie posiadają??

Edytowane przez LuckyLukeInea
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci co mają i Ci co nie maja się wypowiadają , wystarczy przebić się przez kilka stron by dowiedzieć się ze inea testuje usługę na klientach za gruby hajs i ma w nosie zgłaszane sugestie co do jakości i działania usługi , Pan @radier  póki co tylko za każdym razem odbija piłeczkę i utwierdza w fakcie ze usługa jest najlepszym co może przytrafić się klientowi - widocznie tak mu kazali :)  ? ,fakt sugestia modemu nokia od inea była okey , reszta to niestety malowanie trawy na zielono sorry 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem , że masz , i jedno i drugie tego nie neguje . Śmiem twierdzić jednak, że na wyrost koloryzujesz jakość i zachwyt nad ta usługą , a nie jesteś laikiem w kwestii technologii zapewne , ale cóż co kto lubi , gdyby ukazali Ci ?na ekranie też byś tego bronił i rekomendował ?? bez urazy i osobistych wybiegów , to moje odczucia :)

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, radier napisał:

Widzisz bo ja mam modem Nokii, który jest super i go polecam i mam usługę Highway, która zmieniła moje podejście do oglądania TV. Podkreślam słowo klucz -> mam

Mi też usługa hiway zmieniła podejście do oglądania tv, poprostu nie mogę patrzeć na tą super jakość. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, radier napisał:

@radzion19

Widocznie na dużo wolnego czasu na oglądanie sygnału TV. Mi tego czasu starcza na mecz Lecha czy Premier League na kanałach C+. Kilka razy w tym temacie wspomnianych kanałów śmieciowych czy SD nie oglądam.

 

 

 I co z tego co oglądasz, usługa musi działać dobrze cała. Polecam jak będziesz kupował samochód to sobie kup tylko jedno koło, bo też możesz nie mieć czasu jeździć to się możesz na jednym kole poodpychać. Poza tym jakość canalplus też jest do d. w porównaniu do satelity. I jeszcze jedno jeśli twierdzisz że inne kanały są niszowe to dajcie je za darmo, a bierzcie opłatę tylko za canalplus, i wtedy słowa nie powiem na jakość, ale póki bierzecie moje pieniądze to wymagam odpowiedniej jakości usług. 

Edytowane przez radzion19
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=6918]radzion19[/mention]
Widocznie na dużo wolnego czasu na oglądanie sygnału TV. Mi tego czasu starcza na mecz Lecha czy Premier League na kanałach C+. Kilka razy w tym temacie wspomnianych kanałów śmieciowych czy SD nie oglądam.
 
 
@radier, pomimo szacunku do Twojej sporej wiedzy i zorientowaniu w temacie INEI, to Twój argument faktycznie był bardzo słaby.

Kupując usługę oczekujesz jakości za którą płacisz sporo kasy, czyli rozumiem usługa Hiway jest dla kibiców oglądających mecze na C+ a cała reszta niech się grubo zastanowi?

Miejmy nadzieję, że jakość będzie z dnia na dzień coraz lepsza, bo jeśli w niedalekiej przyszłości chcą zrezygnować z "koncentryka" na rzecz takiego przekazu to już widzę znowu las anten satelitarnych na blokach.

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.08.2019 o 17:12, radier napisał:

Reset modemu nie pomaga? To laptop?

 

W dniu 20.08.2019 o 00:04, MaTyy napisał:

Przecież tutaj serwery chyba nie wyrabiają. Steam - 40 MB/s, ta strona max 20 MB/s.

Może masz kartę sieciową max 100 Mb/s? 

Reset nic nie pomaga, mam kartę sieciową(komp stacjonarny)1Gb/s ustawiona we właściwościach na full[beep]lex. 

 

Dodam tylko jednego linka jak tragiczna jest jakość tego hiway.. 

 

https://imageshack.us/a/U8kH/1

Edytowane przez paweuku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja chcialem zostawić tv na koncentryku ale sie nie dalo i popelnilem błąd. trzeba bylo nic nie robic. tv w hiway na 3 telewizorach ciagle ma jakies problemy przy transmisjach na żywo zwłaszcza .czy to na canal + czy na tvp 1 hd czasem oczy bolą.  ostatnio to nawet tego 4k to nigdzie nie widać . nagrywanie  w hiway calysz sezonów dziala dziwnie bo nagrywa np serial ALTERNATYWY na tvp 1 na tvp historie i tvp rozrywka nagrywa wszystko gdzie one sa puszczane po kilka razy to samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bazując na wypowiedziach użytkowników - nie tylko byłych ale i obecnych - za to niezwiązanych w żaden sposób z inea widać wyraźnie, że hiway to jakieś nieporozumienie i kpina z abonentów. To są fakty. A bajeczki o fantastyczności i perspektywiczności platformy tylko dla naiwniaków zostają. Pół roku i zero progresu. Jakość do d... jak była ,taka jest. A uparte zaprzeczanie faktom przez klakierów prowadzi do tego, że inea nic w tej kwestii nie robi i pewnie nie zrobi.

Tak jak z polsat sport premium: przecież jest ipla jak pisze @radier. To wykup sobie człowieku pakiet na 7 dni i zobacz jak jest jakość transmisji na PSP PPV 3-6 a potem pisz głupoty w stylu: "wystarczy chcieć". 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki wpływ Inea czy nawet większe kablówki mają na sposób dystrybucji PSP ? Poza tym stawki Polsat ma wysokie za w sumie trzy dni meczowe w tygodniu. A co do PSP w Ipla to wszystko może zależeć od jakości aplikacji w twoim TV. U wybranych producentów były nawet jakieś testowe transmisje w 4K.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie-Zamowilem sam internet z ineai jakies pol roku temu-koszt 40zl/miesiac. Instalator przyjezdzal 2 krotnie ale z ich przyczyn technicznych niemozliwa byla instalacja. Uporali sie z tym po 3 miesiaca, ja po tym czasie wyjechalem i odlozylem temat internetu. Wrocilem do niego teraz i obecna cena to...70zl/miesiac. Nie chca slyszec o tym ,ze wczesniej oferowali cos innego, nie chca rowniez dac jakichkolwiek znizek.

Czy faktycznie 70zl to jest to co teraz obowiazuje i nic z tego nie mozna zejsc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, radier napisał:

A jaki wpływ Inea czy nawet większe kablówki mają na sposób dystrybucji PSP ? Poza tym stawki Polsat ma wysokie za w sumie trzy dni meczowe w tygodniu.

 

Jak nc+ czy UPC potrafiły się dogadać to chyba jest to możliwe. W winogradzkiej kablówce PSP jest bez dodatkowych opłat w pakiecie podstawowym.

 

2 godziny temu, radier napisał:

A co do PSP w Ipla to wszystko może zależeć od jakości aplikacji w twoim TV. U wybranych producentów były nawet jakieś testowe transmisje w 4K

 

 

Na smart tv w samsung tizen, na nvidia shield i rzutniku czy na tablecie efekt ten sam: PSP 1 i 2 ok ale PPV 3-6 tragedia. Więc ipla nie rozwiązuje problemu braku polsat sport premium w inea.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...