Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 26.11.2018 o 11:28, shark napisał:

Zbliża się chwila prawdy przed ich decyzjami, bo nie wątpię, aby przed świętami nic nie przygotowali dla swoich klientów, ale bardziej się obawiam, że skierują uwagę na "okno otwarte", a niżeli dodadzą nowe kanały (pożądane przez klientów).

Nadal podtrzymuje swoje słowa z przed ponad tygodnia temu. Zrobią okno otwarte i dodadzą kilka „kanałów śmieciowych”.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@andi: albo kolejne TVP..

@shark:dlatego  powoli będę rozglądał się za inną alternatywą. 

Ostatnio zasugerowałem, aby  Inea wprowadziła  na stronie internetowej możliwość sprawdzenia maksymalnej prędkości internetu pod danym adres,- tak  zrobiło np. :UPC,Orange. Dlatego, że  porównywarki cen usług internetu i TV, nie zawsze mają aktualne oferty ( wiem z autopsji ).

 Niestety, skończyło się  tylko na podziękowaniu za sugestie.

Myślę, że  taki szczegół byłby sporym udogodnieniem zarówno dla nowych, jak i  dotychczasowych klientów :)

Edytowane przez aadacho250
Poprawa postu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@andi

My, abonenci, to sobie możemy chcieć nowych kanałów, dopytywać.
Moja ostatnia rozmowa  na  ten temat została skierowana  na temat  nowej prędkości internetu. Dlatego nie chce mi się już dopytywać odnośnie  czegoś nowego  odnośnie TV, ponieważ to nie ma najmniejszego sensu.

@shark:
U mnie na osiedlu jest jeszcze jeden operator kablowy. Patrząc na ofertę, ma wszystko, co by mi odpowiadało i więcej niż Inea. No, może poza Inea Stadion, którego nawet nie mam w ulubionych  :) Plus do tego wszystkie  Eleveny ( jako pakiet premium ).

Mam możliwość założenia talerza,  ponieważ  zanim  zdecydowałem się  dokupić telewizję w Inei, korzystałem z  usług CP, a jeszcze wcześniej  z usług Cyfry+( dwa lata po fuzji z Wizją TV i pierwsze dwa lata  byłem w    NC+).

Dokupiłem  telewizję Inea, ponieważ  miałem już    internet półtora roku, z którego byłem i jestem zadowolony do dzisiaj. Myślałem, że z telewizją  będzie podobnie. Po roku, po tej akcji z  Extreme Sports i Motowizją, oraz   kiedy   dowiedziałem się, że  tych  kanałów nie ma nawet w pakiecie Ekskluzywnym -  poczułem duży niesmak i rozczarowanie.

 

Pisałem chyba  dwa dni  temu, że w sąsiednim bloku weszło Orange ze swoimi usługami  po światełku. Zobaczę, może u mnie w bloku, będzie możliwość podłączenia. 

Wytrzymam do końca okresu lojalnościowego- w sumie dużo mi nie zostało :)

Planuję jeszcze  wymienić laptopa   na nowszy, z wejściem gigabitowym :)  

 

 

Jako abonent NC+, mógłbyś coś więcej powiedzieć o  kanale Epic Drama?
Ciekawe są tam  filmy?

Edytowane przez aadacho250
literówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@shark: pytam dlatego, ponieważ zastanawiam się, czy fajnie byłoby, gdyby znalazł się w Inea.
Dzięki za opinię. :)

Edytowane przez Barti
Usunięto fragment postu niezwiązany z tematem wątku (off-topic). Prywatne kwestie należy poruszać za pomocą systemu Prywatnych Wiadomości (PW) na forum.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.10.2018 o 14:00, gigablue napisał:

Panowie, z dobrze poinformowanych źródeł wiem, że INEA testuje obecnie kilka kanałów, które ma wprowadzić do oferty.

 

Są to m.in. Romance TV HD, Bollywood HD, Top Kids HD oraz 2x2 HD.

W najbliższym czasie rozpoczną też testy AMC HD i znowu CBS Action.

 

Niestety nie wiem na kiedy planowane jest ich uruchomienie.

Aczkolwiek spodziewam się, że to pewnie będzie coś na Mikołajki.

Dokładnie, kolega @gigablue wspominał o tym 1.10 br.

Poczekamy za oficjalną informacją  z ramienia INEA, choć jak to bywa z doświadczenia wiemy, że forumowicze wyprzedzą operatora i dadzą info tutaj na forum SK.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was posiada wykupioną usługę zmiennego zewnętrznego adresu IP przy nowych symetrycznych ofertach internetu stacjonarnego GPON?

A jeśli tak, to czy możecie sprawdzić w pewnym dłuższym okresie czasu jak często owo IP Wam się zmienia na inne?...

Z góry dziękuję za obserwacje i podzielenie się spostrzeżeniami.

Edytowane przez Gaspar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.12.2018 o 22:44, macmaxx napisał:

Zrobili jednak niespodziankę na Mikołaja. Kino Polska jest już w HD. :)

 

W sieci kablowej Multimedia Mikołaj już dotarł.

Ciekawe, czy wpadnie na A2 i dotrze do Wielkopolskiej Inei?

U mnie dzisiaj w dekoderze rano pojawiło się ”info”, że usunięto 2 kanały: R6 oraz KSW, także chyba nie w tę stronę idzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie osobiście ta kablówka skończyła się lata temu.Oferta TV jest żenująca. Dekodery anarchia, obsługa, awaryjność (światłowód net bez zarzutu). To, że mają właśnie doskonały net, nie zwalnia ich, by nie mieć doskonalej TV. Gdy byłem młodszy i kablówka wchodziła w moje rejony i później, gdy zostały  jakby na rynku dwie platformy cyfrowe, myślałem, że będę mieć w końcu wszystko w jednej skrzynce za spoko hajs. Wewnętrznie testują platformę  4K IPTV, nowy dekoder IPTV. Tyle tylko dowiedziałem się od przyjaciela, który tam pracuje. Smutno i tyle tylko w temacie.

Edytowane przez Barti
Niechlujna, chaotyczna pisownia w poście. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Poprawiono post.
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś jeszcze ma problem z kanałami nadawanymi na częstotliwości 474.000? Od kilku dni jest coraz gorzej z Polsatem HD (zakłócenia, kwadraty itp), dzisiaj w ogóle nie da się oglądać. Zastanawiam się co może być przyczyną, inne kanały (z innych częstotliwości) działają prawidłowo. Mam światłowód i z niego sygnał do TV z modułem CAM, więc raczej odpada zakłócanie przez kogoś innego wpuszczającego coś w sieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...