Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Niestety, w INEI nie doświadcza się sytuacji, gdy znikają śmieć kanały, bo jest ich tam mnóstwo. Cena niższa? Jest to jedna z najdroższych kablówek w Wielkopolsce i śmiem twierdzić, że jest w czołówce w PL jako droższa także. Słynna petarda (petarda to noworoczna nazwa promocji, jaką wprowadzili), po której widzicie zawartość niedostępnych kanałów w ofercie, wprowadziła wtedy masę nowości, ale kosztem usunięcia chyba ponad 20 kanałów. Pamiętam, jaka była burza tutaj, bo żeby mieć nowości, trzeba było podpisać aneks, jednocześnie godząc się na usunięcie poprzednich kanałów. Internet huczał i od tego czasu to forum ciągnie się za INEA po dzień dzisiejszy. Szanuję tych, co są skazani na ofertę TV od INEA. Nic innego nam nie pozostało.

Edytowane przez Barti
Niechlujna pisownia w poście. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem  abonentem  od 2016  roku. Na początku miałem tylko internet, ponieważ  kończyła mi się umowa na internet stacjonarny w Orange. Przedstawiciele od Inea zaczęli pukać do drzwi z pół roku wcześniej. Do niedawna miałem  nawet ulotkę w kształcie koperty, na której  było napisane ,, Czy   możesz mnie otworzyć ?''
Mając do porównania ulotkę ,z tym, co znajduje się na stronie internetowej - mam wrażenie, że kanałów było jakby trochę  więcej ? 

@patryszq: ja jeszcze mam jednego operatora na osiedlu, a właściwie dwóch i pół ;)
Orange świadczy usługi  po światłowodowe w sąsiednim bloku,  w którym można uzyskać prędkość 300 Mb/s( U mnie, niestety,  maksymalna prędkość wynosi 10 Mb/s 1 Up.

Przy takiej prędkości, jaką oferuje Orange w moim bloku, nie mam szans nawet na multiroom. Aby móc z niego korzystać,  minimalna prędkość łącza musiałaby wynosić  80Mb/s. 
Mam nadzieję, że wkrótce to się zmieni, ponieważ u obu operatorów- ceny są porównywalne z cenami w Inea,  tylko  kanałów dużo więcej.

Co trzech operatorów, to nie dwóch :)

 

Edytowane przez aadacho250
Poprawa postu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.12.2018 o 07:29, shark napisał:

Jak pamiętam, kanał Private TV to był kanał dostępny jeszcze z przed pamiętliwej „petardy” i nawet miałem go kiedyś odkodowanego :-) Najwidoczniej kanał ten został usunięty ze starej pakietaryzacji. Ten sam los czeka w przestrzeni czasu zapewne pozostałe kanały, takie jak np. Baby TV, Polsat Viasat  Explorer itp.

 

 

Chyba był w spadku po TESACIE, bo w starych pakietach nie było PRIVATE TV.

Zobaczymy, jak będzie, dalej. W końcu grudzień się zaczął. Może jednak na święta coś będzie ;-)

 

R6 (ex PRIVATE TV)

Edytowane przez michalx1974
aktualizacja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, michalx1974 napisał:

 

 

Chyba był w spadku po TESACIE, bo w starych pakietach nie było PRIVATE TV.

Zobaczymy, jak będzie, dalej. W końcu grudzień się zaczął. Może jednak na święta coś będzie ;-)

Masz zapewne racje, a było kilka takich dni, gdzie odkodowane były wszystkie kanały ze starych pakietaryzacji i nawet wtedy przez moment uwierzyliśmy, że kanały te wskoczą z powrotem do oferty, a jak potoczyło się dalej wszyscy pamiętamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie usunęli kanał KSW i R6 (ex PRIVATE TV)

W dniu 30.11.2018 o 02:07, Piotr-Piła napisał:

 

Witam.

Jestem abonentem kablówki Asta-Net z Piły. TV Asta HD na pewno nie kończy nadawania. Po prostu Inea i Asta nie dogadały się między sobą. Inea usunęła TV Asta HD a Asta-Net usuwa kanały własne od Inei. Niedawno Asta usunęła kanał TV Wielkopolska HD a w listach do abonentów napisała że wkrótce z oferty znikną również kanały INEA Stadion oraz WTK.

 

Możesz podesłać skan pisma? Na stronie astanet też nie ma informacji.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, michalx1974 napisał:

Jak na razie usunęli kanał KSW i R6 (ex PRIVATE TV)

 

Możesz podesłać skan pisma? Na stronie astanet też nie ma informacji.

 

 

fileconnector?_token=pjAMKNhsD763LHs6i1x


Szanowni Państwo,
Z ogromną przyjemnością informujemy, że z naszych usług korzysta już niemal 50 tysięcy zadowolonych Klientów. Dzięki nieustannym inwestycjom w rozwój usług oraz jak najwyższą jakość przekazu liczba ta cały czas wzrasta. Swój sukces opieramy na odważnych inwestycjach w rozwój sieci i produktów. Naszym głównym celem, który kontynuujemy w 2018 roku jest ciągły rozwój  i stały wzrost satysfakcji Klienta.


Zachęcamy Państwa również do śledzenia najgorętszych polskich premier serialowych na kanałach z naszej oferty. Jesienią ASTA-NET poleca trzy znakomite produkcje AXN, HBO I Canal+, a w nich mocne kino kryminalne ze znakomitą obsadą czołowych polskich aktorów.

fileconnector?_token=pjAMKNhsD763LHs6i1x
 
Jednocześnie informujemy, Iż w związku ze zmianami, które w znacznej mierze są od nas niezależne z dniem 31 października 2018 roku kanał INEA STADION, z dniem 30 listopada 2018 kanał TV5 MONDE, z dniem 28 lutego 2019 kanał WTK, przestaną być dostępne w ofercie programowej  ASTA-NET S.A.

Stajemy się lepsi!
Zachęcamy Państwa do korzystania z naszego nowego Salonu Sprzedaży na ul. Ludowej 11.
Salon jest nowoczesny i spełnia najbardziej wymagające oczekiwania klientów.
 


fileconnector?_token=pjAMKNhsD763LHs6i1x

 

 

 

 

W związku z wprowadzonymi zmianami na podstawie § 18 ust. 5 Regulaminu w ofercie programowej polegającej na wycofaniu kanałów Inea Stadion i TV5 Monde stosownie do § 18 ust. 7 Regulaminu, informujemy, iż są Państwo uprawnieni do wypowiedzenia umowy z ASTA-NET S.A. w przypadku niezaakceptowania wprowadzonych zmian. Wypowiedzenia należy dokonać najpóźniej do dnia wejścia w życie zmian tj. najpóźniej do dnia 30 listopada 2018 r. Wypowiedzenie wymaga formy pisemnej pod rygorem nieważności.
 
W związku z wprowadzonymi zmianami na podstawie § 18 ust. 5 Regulaminu w ofercie programowej polegającej na wycofaniu kanału WTK stosownie do § 18 ust. 7 Regulaminu, informujemy, iż są Państwo uprawnieni do wypowiedzenia umowy z ASTA-NET S.A. w przypadku niezaakceptowania wprowadzonych zmian. Wypowiedzenia należy dokonać najpóźniej do dnia wejścia w życie zmian tj. najpóźniej do dnia 28 lutego 2019r. Wypowiedzenie wymaga formy pisemnej pod rygorem nieważności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, michalx1974 napisał:

Jak na razie usunęli kanał KSW i R6 (ex PRIVATE TV)

 

Możesz podesłać skan pisma? Na stronie astanet też nie ma informacji.

 

 

 

Nowy wykaz kanałów jest również na stronie asty w pdf już bez kanału INEA stadion oraz z informacją o wyłączeniu WTK w 2019r.

 

https://asta-net.pl/strefa-abonenta/dokumenty-do-pobrania/cenniki

 

Promax również usunie te kanały w  2019 roku. Informacja jest na facebooku Promax od jednego z klientów. (Przy informacji o kanałach History, H2 oraz Polsat Games).

 

Tak więc INEA usuwa TV Asta HD i TV Proart a Asta-Net i Promax usuwają kanały własne od Inei.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To z pewnością jakieś gierki pomiędzy Operatorami. Sporo osób pracujących kiedyś w INEA i piastujących różne stanowiska teraz pracuje w Asta-Net. 

 

Dzięki temu komunikatowi nawet dowiedziałem się o kolejnej osobie ;)

To z pewnością jakieś gierki pomiędzy Operatorami. Sporo osób pracujących kiedyś w INEA i piastujących różne stanowiska teraz pracuje w Asta-Net. 

 

Dzięki temu komunikatowi nawet dowiedziałem się o kolejnej osobie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Falcon: tak się składa, że ponad rok  temu, pisząc do Inei, wspominałem m. in.o paczce Viastaów, a  także o CI. Oczywiście, dostałem odpowiedź, że dziękują za sugestie dotyczące oferty programowej.  Starają się, aby oferta była  jak najatrakcyjniejsza.No, i..  nastała jedna, wielka cisza.

Jakoś innym operatorom  opłaca się raz na  kilka miesięcy wprowadzić  do oferty nowy kanał/y, albo  dodać istniejący, tylko w  HD.
Inea zawsze z  tyłu.

Edytowane przez aadacho250
Chęc dodania dwóch zdań do istniejącego posta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wiecie może jak w tej chwili wygląda oferta utrzymaniowa?

 

Siedzę od ponad 3 lat na umowie na czas nieokreślony z pakietem Super HD PVR + Multiroom HD, Net 250 i telefon 10000 (nie używam) na światłowodzie za 137,80 zł.

Chętnie podwyższyłbym sobie internet na 600 Mb lub nawet 1Gb, jednak z tego co widzę, w grę wchodzi chyba tylko pakiet ekskluzywny za 219,90zł lub sam internet za 109,90 zł + satelita.

 

Są jakieś ciekawe oferty dla stałych klientów? A może warto poczekać na te nowe dekodery, itp?

Edytowane przez Barti
Każde zdanie kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś zaczyna się dziać u dużych operatorów. Po UPC łódzka TOYA.

https://satkurier.pl/news/176174/toya-znaczne-zmiany-w-ofercie-kanalow.html

 

Teraz pora na INEA. :)

Edytowane przez Barti
Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą i kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...