Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 5.11.2018 o 00:03, Realok napisał:

Przeźmierowo - łącze lata już w symetrii - 650/650 Mbps. Generalnie szok i niedowierzanie ;)

Tydzień temu jak inni zgłaszali to u mnie nadal było 650/60. Dzisiaj po Waszych wpisach sprawdziłem ponownie i jest jw.

 

Jak wprowadzą 4K to już w ogóle będzie szał. Nie wiem tylko, czy ja będę mógł z tego skorzystać, bo tuner mam od ONT podpięty po koncentryku, a ktoś pisał, że 4K będzie tylko w IPTV.

Jeżeli chodzi o mnie to pisałem, że 4K nie będzie działało po koncentryku a nie że będzie tylko w IPTV :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dobrze zrozumiałeś :) Pomiędzy ontkiem a tunerem nie będzie mógł iść koncentryk, ale nie jest jeszcze powiedziane, że musisz przejść na IPTV. Teoretycznie jest możliwe, żebyś miał jeden telewizor podłączony koncentrykiem a na drugim byłby dekoder 4K po skrętce/wifi, pytanie jak Inea do tego podejdzie ofertowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg umowy powinienem mieć neta 600 Mb/s, aSpeedtest pokazuje mi:

 

191596460

 

Ale nie wiem, czy jest to wiarygodny test.
Nie ma co narzekać. ;)

Edytowane przez Barti
Poprawiono pozycję obrazka w poście. Obrazki najlepiej jest zamieszczać pod treścią swojego postu, a nie obok niej. Poprawia to znacznie czytelność postu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, leckow napisał:

Masz FTTH do domu, a router Inei w skrzynce metalowej na korytarzu? Coś śmiesznego.

 

Mam światłowód podciągnięty przez INEA do budynku - do wspólnego przedsionka w szeregowcu.

Tam rozdzielone na 2 osobne routery: mój i sąsiada, które INEA zamknęła w metalowych skrzynkach, co ogranicza zasięg Wi-Fi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, michalx1974 napisał:

@pincet

 

A dlaczego miałby nie działać 4K po koncentryku?

 

Jeśli tuner sat czy TV będzie mógł odbierać kanały 4K to powinien odbierać po koncentryku także.

 

 

 

Z prostego powodu - dekoder, którego Inea będzie używać, nie ma wejścia na koncentryk :)

 

7 godzin temu, mils83 napisał:

 

Mam światłowód podciągnięty przez INEA do budynku - do wspólnego przedsionka w szeregowcu.

Tam rozdzielone na 2 osobne routery: mój i sąsiada, które INEA zamknęła w metalowych skrzynkach, co ogranicza zasięg Wi-Fi.

To pewnie sieć po Tesacie, tam takie cuda się działy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mati1987nt: ostatnio zauważyłem, że Inea niespecjalnie  się przejęła, że oferta tv  jest  jaka  jest.  Można  też przeczytać, że ,, siła jest w internecie '' i non stop, niczym zdarta płyta, zachwalają  nową szybkość. 
Kiedy padają pytania  o  poszerzenie oferty programowej,  można wyczytać  ironiczną, niekiedy lekceważącą odpowiedź, która sprowadza się do tematu opisanego powyżej. 

A  np. Vectra od dzisiaj, ma w swojej ofercie Nat Geo People.

 

Byle do lutego, a potem ,to już zleci z umową. 

Ja aż  takim specem nie jestem, ale jakoś nie widzę za ,, różowo '' telewizji 4k

Edytowane przez aadacho250
literówka, uzupełnienie wypowiedzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie narzekam na ofertę tv bo nie jest ona moim priorytetem. Jestem tylko ciekaw nadchodzącej wersji 4k - przede wszystkim ile i które kanały będą w tej wersji.

Ciekaw jestem również ceny za ten wariant - powyższe kwestie będą decydowały o atrakcyjności tej oferty i o tym czy warto będzie przerzucić się na 4k.

 

Sam krok z symetrią łącza rewelacyjny i generalnie w ten sposób Inea odskoczyła konkurencji - póki co nie mam do czego tego wykorzystać, ale jak to mówią "fajnie jest mieć" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Falcon napisał:

Hasło reklamowe mówi samo za siebie - "dobrzy ludzie od internetu", a nie od telewizji. ;-)

A tak przy okazji? Naprawdę mało macie kanałów? Kiedy macie czas to wszystko oglądać? :-P

 W takim razie, sugerując się hasłem, po co usługa tv jeszcze istnieje? ?

Jest kilka kanałów, które by się przydały. I byłyby,, rekompensatą'' dla tych abonentów,którzy nie mogą się cieszyć szybszym internetem, ze względu na  np nieco przestały sprzęt komputerowy. Telewizory były proponowane, sprzęt komputerowy, nie Zresztą nie sądzę, aby to 10 gb/s wykorzystało aż tak dużo osób.  Do tego trzeba mieć sprzęt tzw,, wyższej klasy". 

Edytowane przez aadacho250
Dodanie dwóch zdań, bez spamowania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, andi napisał:

@Falcon
To już nie chodzi o ilość, bo tego jest akurat za dużo.
Teraz chodzi już o jakość. Min podmianę wersji SD na HD

Dokladnie Tak.

Tylko że na liście jest wiele kanałów ze  starej oferty, mogły by być  jako dodatkowy pakiet. 

Polsat Viasat  Explorer

Polsat  Viasat History

Polsat  JimJam

BBC Lifestyle

Boomerang.

 

Brakuje obecnie kanałów  dokumentalnych  Discovery się zepsuło.

Jedynym dokumentalnym  od Discovery  jest  Discovery  Historia też to nie ma w inei.

Kilka filmowych Też by mogli dodać  nawet jako dodatkowy pakiet.

- 13 Ulica HD

- AMC HD

- Fox  Comedy  HD

- TNT HD

 

Edytowane przez michalx1974
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@michalx1974 te kanały, które proponujesz do dodatkowej paczki ze starych pakietów, jak najbardziej tak, przy czym poza Polsat Jim Jam trzeba pamiętać, że pozostałe nadają obecnie już tylko w HD, a w INEA dla sporej mniejszości nadal SD, także lepiej chyba lepiej im nie podpowiadać. Kanały filmowe, które proponujesz jak najbardziej zasługują na miejsce w INEA - osobiście sporo oglądam TNT HD/AMC HD przez satelitę. O Discovery Historia nie wspomnę - świetny kanał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, aadacho250 napisał:

 W takim razie, sugerując się hasłem, po co usługa tv jeszcze istnieje? ?

Jest kilka kanałów, które by się przydały. I ,, byłyby rekompensatą'' dla tych abonamentów,którzy nie mogą się cieszyć szybszym internetem, ze względu na  np nieco przestały sprzęt komputerowy. telewizory były proponowane, sprzęt komputerowy, nie Zresztą nie sądzę, aby to 10 gb/s wykorzystało aż tak dużo osób.  Do tego trzeba mieć sprzęt tzw,, wyższej klasy". 

*Abonentów...

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też bym chciał wiedzieć bo u mnie akurat skończyli. Ale to sporo roboty i  wątpię, że wyrobią się się do końca roku no chyba,że będą pracować przy 0 C, ale nie wiem przy jakiej temperaturze mogą pracować...

W sumie można poczytać w sieci ^^.

Edytowane przez UnrealT
info z sieci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...