Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Blisko miesiąc temu załączyłem satelitę celem porównania oferty programowej oraz jakości sygnału kablówka vs. satelita

Na tyle ile mi wystarcza czasu coś nie co już zaobserwowałem.

Skupiając się na ofercie bezpłatnej oferty z satelity mamy dostep:

- do 4 kanałów UHD - mega mocny kanał do przetestowania TV to HotBird 4K1

- z kanałów HD niedostępnych w INEA na moja uwagę zwróciły takie kanały jak:

* Supertennis HD, Clubbing. TV HD, TVP Info HD, Al Jazeera HD, Arte HD, RTL 102,5 TV HD, Euronews English HD...

- są tez polskie kanały w wersji SD ale tez nie dostępne w INEA takie jak:

* Hip Hop Tv, NTL, TO!TV, TBN Polska

Poza tym wiele kanałów wielojęzycznych:

CNBC, I24 News, Auto Moto Tv, ZDF, Bloomberg itd sporo tego..

Po wakacjach dołączam zeza na Astre i nie czekam za rozwojem sieci kablowej, lecz obserwować będę i liczę ze w kierunku HD przyspiesza:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....

Po wakacjach dołączam zeza na Astre i nie czekam za rozwojem sieci kablowej, lecz obserwować będę i liczę ze w kierunku HD przyspiesza:)

 

 

Powiem Ci że nasze Polskie HD to Niemieckie kanały w SD mają lepszą jakość, o HD już nie wspomnę

 

Ale najlepsze jest to że kanały w INEI które są niekodowane mają lepszą jakość przez mój tuner niż tunery Inei.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osoba, która dokonywała montażu anteny podobnie jak Ty wskazywała na ten sam przypadek odnośnie kanałów niemieckich z Astry.

Wszystko się rozchodzi o ilość miejsca na transponderze satelitarnym.

Co do jakości na dekoderze INEA, a multiroom z uwagi na różne przekątne ekranów nie zauważam różnic, ale tez dekoder wspieram dobra jakością przewodów firmy Oehlbach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo fatalnej polityki i obslugi tej firmy i mając alternatywę w postaci Orange,Maverick i Echostar jestem na ten czas zadowolony z tego co mi dają.

8 kanałów muzycznych w HD,WP,Nowa i inne lokalne.To czego mi brakuje to Tvn 24 Bis w Hd.Mam moduł cam,jakość jest zadowalająca.W przyszłym roku będę mieć możliwość podłączenia się do WTVK, także to jest jedyna alternatywa która jest dobra w Poznaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 2 dni jestem w INEA. 84,90 zł - Słoneczna Promocja, 500 Mb/s internetu i pakiet Extra. Po co na liście kanałów jest Boomerang, skoro nie jest dostępny?

Edytowane przez Barti
Poprawiono błędnie podaną jednostkę prędkości internetu. Megabajt (MB) to nie to samo, co megabit (Mb).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie się dowiedziałem, że od teraz nie ma darmowego zmiennego publicznego IP poza ofertą internetu dla graczy.

Dla pozostałych taka usługa kosztuje 5 zł miesięcznie. Zakładam, że Ci co kiedyś po całym zamieszaniu z CG NAT'em zgłaszali i otrzymali publiczne IP pewnie dalej będą mieli bezpłatnie....do czasu.

Edytowane przez radier
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 2 dni jestem w INEA. 84,90 zł - Słoneczna Promocja, 500 Mb/s internetu i pakiet Extra. Po co na liście kanałów jest Boomerang, skoro nie jest dostępny?

 

Też chętnie poznam szczegóły tej promocji. Jaka lokalizacja, regulamin oraz jak wynegocjować takie warunki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla przypomnienia w skrócie warunki słonecznej promocji:

TV Komfort + Internet 250 59,90 zł

TV Ekstra + Internet 500 + telefon non stop 79,90 zł

 

Opcje dodatkowe:

PVR  15 zł
Modem WiFi 5 zł

Multiroom HD 14,90 zł

Multiroom PVR 29,90 zł

 

 

Umowa na 24 miesiące, po tym okresie ceny bez zmian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Promocja słoneczna jest dostępna dla nowych klientów, czy jest to oferta utrzymaniowa? Jeśli to drugie, to pewnie bez wypowiedzenia, nie ma o czym marzyć.

 

@Małynierob

W cenie jest wliczony jeden MR, czy każdy dodatkowo płatny?

Edytowane przez KarolKx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słoneczna jest dla nowych (z tego, co się dowiedziałem, minimalna karencja 3 miesiące), utrzymaniowa jest ta: https://forum.satkurier.pl/topic/231-inea-poznań/?p=1254942
Odnośnie MR nie wypowiem się, bo nie pytałem przy zamawianiu.

Edytowane przez Barti
Brak znaków interpunkcyjnych w poście, przez co jego czytelność jest utrudniona. Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...