Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla subskrybentów


kingofsouth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Wodnik Szuwarek
8 minut temu, Pawop napisał:

Czy na Tizenie C+4K rzeczywiście nadaje w 4K, czy jak na Androidzie w 1080p?

Tak, jest 4K na Tizen. Na Androidzie to nie wiem, bo mam podłączonego Chromecasta 4 do TV FHD i jest czarny ekran z dźwiękiem na C+ 4K, za to Eleven 4K działa i się downscaluje do 1080p.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Pawop napisał:

Testowałem Chromecadt 4 i było max 1080p, ktoś jeszcze pisał, że miał podobnie. C+ oglądam na Tizenie i ładnie to wygląda.

Ja na Chromecast też mam 1080 10mbos, raz się zdarzyło że było do wyboru 4K 17 Mbps ale po kilku minutach miałem już tylko pierwszą opcję. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tizenie I na GC v4 wykrywa HDR. Na Google Chromecast v4 jest max opcja 1080p 10mb/s.

Wydawać się może że jest to 17mb/s na tizenie bo aplikacja tenda od routera pokazuje że tv zużywa 11-19mb/s. Co ciekawe na GC v4 większy transfer zużywa opcja automatyczna niż ta maxymalna więc też możliwe że jest też bitrate 17mb/s ale nie da się tego jednoznacznie stwierdzić. Szkoda że wszyscy poza yt, nf i pv ukrywają bitrate

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, vigoo napisał:

Przez cały dzień nie mogę wejść w zakładkę "Moje konto". Jeśli nie anuluję subskrypcji, to jutro zapłacę za kolejny miesiąc, choć tego nie chcę. Czy oni robią to [beep] specjalnie?

Zablokuj płatności internetowe kartą płatniczą i nic Ci nie pobiorą. Ustaw dodatkowo limit dzienny 1zł dla bezpieczeństwa 😉

  • Dzięki 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest podobnie ze zmianą karty płatniczej. Mam co prawda ważną do grudnia tego roku. Chciałem tak na próbę zmienić kartę, ale wyskoczył komunikat Jesteś w trakcie składania innego zamówienia. Dopiero po jego zakończeniu lub anulowaniu będziesz mógł złożyć zamówienie jeszcze raz.

Sygnalizowałem ten problem w zeszły piątek i czekam za odpowiedzią od działu technicznego. Ogólnie mają jakiś bałagan.

Edytowane przez slamer82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.07.2022 o 19:20, vigoo napisał:

Przez cały dzień nie mogę wejść w zakładkę "Moje konto". Jeśli nie anuluję subskrypcji, to jutro zapłacę za kolejny miesiąc, choć tego nie chcę. Czy oni robią to [beep] specjalnie?

Dlatego ja zawsze (jeżeli nie chcę automatycznego przedłużenia) anuluję subskrypcję zaraz po zapłacie. Ten system jest tak badziewny, że wolę się zabezpieczyć na wypadek takich sytuacji.  Mam nadzieję, że jednak udało Ci się anulować.

Edytowane przez matinen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że c+ online wprowadzi jednak możliwość zakupu Viaplay za ich pośrednictwem. W bezpośredniej subskrypcji szykuje się duża podwyżka.

https://m.wirtualnemedia_pl/m/artykul/viaplay-cena-nowa-pakiet-roczny

Cena zupełnie nieadekwatna do oferowanej jakości.

Edytowane przez matinen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek

Od dzisiaj nowa promocja. 6 miesięcy C+ za 180 zł płatne z góry. Poprzednio 198 zł.

Co ciekawe, z pakietów dodatkowych PSP z Eleven nie jest liczony po 15 zł, tylko 10 zł, a więc 60 zł za 6 miesięcy płatne z góry.

Natomiast w subskrypcji miesięcznej pojawił się nowy pakiet C+ Seriale i filmy za 29 zł. Jest to pakiet bazowy, którego można używać zamiennie z pakietem C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawiło się więcej szczegółów dotyczących współpracy Viaplay z C+:

https://media2.pl/media/167834-Wszystkie-mecze-Premier-League-i-topowe-mecze-Bundesligi-dla-satelitarnych-abonentow-Canalplus.html

Do KOŃCA WRZEŚNIA dla abonentów posiadających pakiet C+ będą dostępne wszystkie mecze Premier League i 3 mecze z kolejki Bundesligi na kanałach eventowych. Od września dostęp do Viaplay dla abonentów SATELITARNYCH. 

Czyli pojawia się też współpraca przy Bundeslidze. W tym komunikacie najbardziej niepokoi mnie precyzyjny dopisek (znowu) o ofercie satelitarnej. Czyli wygląda na to, że promocja na viapley nie będzie dotyczyć subskrybentów bez umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, matinen napisał:

W tym komunikacie najbardziej niepokoi mnie precyzyjny dopisek (znowu) o ofercie satelitarnej. Czyli wygląda na to, że promocja na viapley nie będzie dotyczyć subskrybentów bez umowy.

 

Tam gdzieś jest WPROST napisane że dodatkowe transmisje nie będą dostępne dla subskrybentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wprost nie jest napisane ale jest napisane tak:  "We wrześniu, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, klienci satelitarni Canal+ zyskają możliwość zasubskrybowania Viaplay..." gdyby planowali tę ofertę dla subskrybentów dopisek "klienci satelitarni" byłby zbędny. Osobiście chciałbym się mylić ponieważ posiadam tylko ofertę online.

 

@Wodnik Szuwarek dobry pomysł z wyodrębnieniem oferty filmowej. Szkoda, że nie byli w tym konsekwentni i w ofercie na 6 miesięcy nie ma pakietu filmowo - serialowego.

Edytowane przez matinen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, matinen napisał:

Wprost nie jest napisane ale jest napisane tak:  "We wrześniu, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, klienci satelitarni Canal+ zyskają możliwość zasubskrybowania Viaplay..." gdyby planowali tę ofertę dla subskrybentów dopisek "klienci satelitarni" byłby zbędny. Osobiście chciałbym się mylić ponieważ posiadam tylko ofertę online.

 

@Wodnik Szuwarek dobry pomysł z wyodrębnieniem oferty filmowej. Szkoda, że nie byli w tym konsekwentni i w ofercie na 6 miesięcy nie ma pakietu filmowo - serialowego.

Cytat:

”Uwaga! Wspomniane dodatkowe transmisje nie będą dostępne dla bezpośrednich subskrybentów CANAL+ online”

Edytowane przez lucky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...