Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla subskrybentów


kingofsouth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, Pawop napisał:

C+ napisał coś w stylu, że poinformują w odpowiednim czasie. Ja pytałem czy C+ zamieścił wpis z datą 26 sierpnia.

Datę podał "sport marketing and PR specjalist"  stacji Canal Plus Sport, na swoim Twitterze więc wydaje się osoba kompetentna i dostatecznie "oficjalna". 
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Toma441 co tak się niecierpliwisz? Co tam chcesz oglądać teraz? Powtórki? Czy może wybrane mecze ligi czeskiej/holenderskiej? 

 

Na start Ligi Mistrzów na pewno pojawią się w usłudze.  

 

Na Premier League czekasz jeszcze rok, to na Ligę Mistrzów jesteś w stanie chyba poczekać kilka dni. 😁

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy było o tym pisane. Jeśli ktoś korzystał z promocji na C+ z okazji startu Ekstraklasy (1 miesiąc 10 zł, 2 kolejne 30 zł), to 4 i kolejne miesiące też są za 30 zł. Dodatkowo, jeśli ktoś jest zainteresowany Netflixem, to ta opcja robi się aktywna w czwartym miesiącu. Także nie warto wcześniej składać rezygnacji, bo 30 zł to już bardziej atrakcyjna cena i bardziej oddająca zawartość pakietu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, leo-83 said:

Nie wiem czy było o tym pisane. Jeśli ktoś korzystał z promocji na C+ z okazji startu Ekstraklasy (1 miesiąc 10 zł, 2 kolejne 30 zł), to 4 i kolejne miesiące też są za 30 zł. Dodatkowo, jeśli ktoś jest zainteresowany Netflixem, to ta opcja robi się aktywna w czwartym miesiącu. Także nie warto wcześniej składać rezygnacji, bo 30 zł to już bardziej atrakcyjna cena i bardziej oddająca zawartość pakietu.

Nie mogłem skorzystać z promocji extraklasy i kupić Netflix. Mogłem skorzystać z promocji po zakupie, następne 4 miesiące są tańsze. kolejna wpłata wyniesie 85zl. zamiast 105zł (Canal+, HBO, Netflix, eleven i fun news). Promocja extraclas kończy się 31 sierpnia.

Edytowane przez Malcolmjcrobinson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.08.2021 o 10:03, kamil2505 napisał:

U mnie blokada jest i na ich boxie i na telefonie. Nie wiem dlaczego. Dotyczy to tylko pozycji dla dorosłych na kanałach live.

Napisałem do nich zgłoszenie.  Zobaczymy co odpiszą. Dam wtedy znać.

Odpowiedź niestety dość standardowa. Problem w trakcie rozwiązywania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet Eleven & Polsat Sport Premium już jest dostępny do wykupienia. Cena, zgodnie z zapowiedziami to dopłata 15 zł do pakietu Canal+.

 

*                                         *                                 *

 

 

scr.jpg

 

Ale jaja... To trzeba będzie dwa razy aktywować pakiet: najpierw ELEVEN, potem PSP? Nie dało się tego zrobić jako jeden pakiet?

Edytowane przez michael112
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kwestii nowej oferty sportowej:

- kanały PSP są dostępne przez przeglądarkę internetową i na platformie tizen (samsung 2020)

- kanały PSP nie są dostępne w aplikacji C+ na Apple tv 4k.

 

Edit: PSP przez chwilę pojawiły się na tizenie, teraz mam tam tylko i wyłącznie kanały eleven. Na Apple żadne z kanałów nowego pakietu się nie pojawiły. Osobiście to mnie nie urządza.... 

Edytowane przez Toma441
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, piotrekj66 napisał:

Jeśli brat kupi dekoder internetowy c+ to może się na niego logować moimi danymi abonenta i Korzystac z mojej oferty c+online? Jeśli tak to ile osób jednocześnie może korzystać z tego serwisu na różnych urządzeniach? 

Może, 2 osoby jednocześnie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...