Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla subskrybentów


kingofsouth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ktoś subskrybuje HBO przez C+ Online, może korzystać bezpośrednio z serwisu HBO Max. 

Ogólnie jakość techniczna filmów vod w C+ jest słaba. Problem skaczącej klatki/przeskoku jednej klatki do przodu. W statycznych scenach, gdzie aktorzy siedzą, nie robi wielkiego problemu. Gdy jednak zaczynają się ruszać, ten właśnie ruch jest skaczący. I bitrate jest obniżony, brak do końca ostrego obrazu. Gdy najpierw oglądam coś na D+, ATV+ czy nawet na HBO Max, odczuwam wyraźny spadek jakości. Jakbym przełączył się z kanału nadającego w HD na kanał w SD lub oglądał piracką kopię nielegalnie ściągniętą. Te same filmy na kanałach live wyglądają lepiej, ale tam mi przeszkadza logo i oznaczenie wiekowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Miałem pakiet sportowy za 65 zł.Chcąc sprawdzić czy faktycznie idzie zrezygnować zawiesiłem go(mówiąc bardziej dokładniej,nie mogłem zrealizować kodu na film) i  gdy się z tego wycofałem wskoczyła mi już nowa cena -79 zł.Szybko działają.!

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dodam, że na Sony w Canal+ nie da się przeskakiwać kanałów plus minus, bo przełącza na telewizję po kablu (czyli w moim przypadku na nic, bo nie mam nic podłączone). Po prostu wychodzi z aplikacji i systemu smart. Na Playerze podczas przełączania w ten sposób jest sam dźwięk i czarny ekran.

 

Na UPC TV i francuskim Molotovie działa bez zarzutu. Tylko oni potrafili ogarnąć swoje aplikacje porządnie na Androidzie.

Edytowane przez regedit32
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.01.2023 o 07:37, t0tti89 napisał(a):

Jaką macie jakość w bibliotece VOD przy produkcjach HBO? Bo u mnie tylko do 720p. Kanały live HBO lecą normalnie w 1080p i wszystko inne też poza vod. 

Nie tylko. Chciałam obejrzeć polski film "Wino truskawkowe", tak samo jakość obniżona. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek

Dzisiaj wyszła nowa wersja 7.0.2 na Tizen, wcześniej była 6.x.x. Treść w ogóle się nie ładuje. Widzę tylko górny pasek i jest identyczny jak na Android TV, więc pewnie cała aplikacja wygląda podobnie.

Kręci się kółko cały czas i nawet miniaturki się nie ładują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek

Ten sam efekt jest jak wciśniesz Power na pilocie i przytrzymasz kilka sekund aż pojawi się logo Samsung Smart TV, to wtedy system od nowa się ładuje i to nic nie daje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Pawop napisał(a):

Od 1 lutego treści HBO znikają z C+Online. Do obejrzenia będą tylko w HBO Max. Z informacji wynika, że linki pozostaną w serwisie C+

Kanaly linearne też?

 

7 godzin temu, t0tti89 napisał(a):

No to nie jest dobra informacja dla ludzi mieszkających za granicą np w Niemczech gdzie HBO Max nie działa. 

Zbytnion to niko nie interesuje jaki jest problem za granicą. Oferta jest na teren pL.

 

1 godzinę temu, t0tti89 napisał(a):

W jaki sposób? Mam wykupiony w PL ale nie mogę pobrać aplikacji HBO Max ze sklepu bo nie ma jej w tym regionie. 

Polska karta GSM w komórce i po problemie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek
22 godziny temu, dvbx napisał(a):

Potwierdzam problem z apką na Tizenie (5.0) po dzisiejszej aktualizacji do wersji 7.02

Jakiś poważniejszy (chyba pierwszy w historii na tym systemie) bo nie pomaga ubicie apki, wyczyszczenie danych i pamięci podręcznej, ani nawet ponowna instalacja.

Dzisiaj nie ma kręcącego się kółka, za to jest info, że nie można znaleźć strony, więc chyba coś grzebią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...