Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla subskrybentów


kingofsouth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, vigoo napisał:

Skąd przekonanie, że wprowadzą?

Przy informacji o pozyskaniu przez Canal+ 2 spotkań Premier League na kolejkę i współpracy z Viaplay była informacja, że abonenci satelitarnej platformy Canal+ uzyskają dostęp do Viaplay. W związku z tym mam nadzieję, że podobnie będzie z subskrybentami oferty online.

4 godziny temu, czerstwy napisał:

Ta zapewne C+ i Viaplay będzie za 45 zł i to jeszcze na czas nieokreślony🤣

Na razie nikt nic nie wie więc się nie śmiej. Nawet jeżeli wprowadzą nowy pakiet z Viaplay za 10-15 zł to i tak będzie dużo taniej niż subskrypcja bezpośrednia.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, matinen napisał:

Przy informacji o pozyskaniu przez Canal+ 2 spotkań Premier League na kolejkę i współpracy z Viaplay była informacja, że abonenci satelitarnej platformy Canal+ uzyskają dostęp do Viaplay. W związku z tym mam nadzieję, że podobnie będzie z subskrybentami oferty online.

To wiem, ale potrafię sobie w tym wypadku wyobrazić różnicę miedzy abonentem i subskrybentem a nawet jeśli, to czy dla subskrybenta będzie taniej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, PIOOLE napisał:

 

Ale wciąż podkreślają ze będzie to dostępne dla abonentów satelitarnych. Jak coś to zawsze piszą satelitarnych i online a tu tylko jedni.

 

2 godziny temu, vigoo napisał:

różnicę miedzy abonentem i subskrybentem a nawet jeśli, to czy dla subskrybenta będzie taniej?

Zobaczymy. Jakaś nadzieja jest, że subskrybenci również dostaną jakąś ofertę na Viaplay. Do tej pory przy wszystkich współpracach (Eleven, Polsat Sport Premium, Netflix) kanały, czy serwisy wchodziły także do serwisu online więc logicznym byłoby, że teraz też tak będzie.  Dodatkowo przekonuje mnie o tym również to, że konkurencja (Polsat Box go) dodała ostatnio Disney+ na wyłączność więc Viaplay byłby swoistą odpowiedzią Francuzów.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, matinen napisał:

Przy informacji o pozyskaniu przez Canal+ 2 spotkań Premier League na kolejkę i współpracy z Viaplay była informacja, że abonenci satelitarnej platformy Canal+ uzyskają dostęp do Viaplay. W związku z tym mam nadzieję, że podobnie będzie z subskrybentami oferty online.

Na razie nikt nic nie wie więc się nie śmiej. Nawet jeżeli wprowadzą nowy pakiet z Viaplay za 10-15 zł to i tak będzie dużo taniej niż subskrypcja bezpośrednia.

Ja się śmieję z C+ i Viaplay za 45 zł na czas nieokreślony. Bo to cena nierealna może w krótkich promocjach ale nie na stałe i to bez zobowiązania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj mi 2razy samo z siebie (niedługo po uruchomieniu na początku) wyłączyło aplikację canal+ i wróciło do strony głównej mi boxa. Odinstaluję aplikację canal+ i zainstaluję jeszcze raz, bo ewidentnie coś jest nie tak. Jak to nic nie pomoże, to chyba powrót do ustawień fabrycznych pozostaje, a na koniec jak dalej nic to nie da, to chyba znaczy, że mój mi box z 2020roku coś nie daje rady (aczkolwiek np. jak wczoraj oglądałem transmisję live na tvp sport na mi boxie, to wszystko szło bez problemów), głównie coś z tym canal+ jest nie do końca tak, więc może ponowna instalacja coś pomoże.

Edytowane przez Lipel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...