Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla subskrybentów


kingofsouth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z ofertą Orange Flex to po prostu potrzebujemy, żeby ktoś przetestował na świeżaka bez numeru w tej taryfie. Jeżeli faktycznie jest tak, że możesz z ulicy zrobić rejkę za 1 zł w promocji, wygenerować kod na C+ i się ulotnić to myślę, że chyba trudno będzie o lepszą i atrakcyjniejszą ofertę na rynku. Jeżeli z kolei jest tak, że kod na C+ jest w jakiś sposób np uzależniony od stażu na Orangle Flex lub od ilości w pełni opłaconych pełnych cykli rozliczeniowych, no to nie wiem. To musi zweryfikować ktoś kto się rejestruje jako świeżak. Z tego co rozumiem ta oferta trwa do 17 lipca. Ja mam Orange Flex, ale korzystam od od 8-10 miesięcy, więc kod już wykorzystałem i nie jestem najlepszym przykładem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, creativeopinion napisał:

Jeżeli faktycznie jest tak, że możesz z ulicy zrobić rejkę za 1 zł w promocji, wygenerować kod na C+ i się ulotnić to myślę, że chyba trudno będzie o lepszą i atrakcyjniejszą ofertę na rynku.

 

Ewentualnie może być tak, że trzeba jeszcze zapłacić 5zł za starter. To wtedy byłoby razem 6zł, ale i tak opłacalne, prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam całe życie telefon na kartę, więc dla mnie takie zmiany to nie problem, ale mogę sobie wyobrazić, że inni mają inne taryfy itp. Z oferty skorzystałem i sie cieszę bo po stracie Premier League przez C+ obiecałem sobie, że nie ma szans, że wrócę tam za 45 zł/ miesiąc. 20 zł jednak to rozsądna cena za kilka meczów LaLiga, Serie A, Ligue 1 i Ekstraklasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, creativeopinion napisał:

mam całe życie telefon na kartę, więc dla mnie takie zmiany to nie problem, ale mogę sobie wyobrazić, że inni mają inne taryfy itp. Z oferty skorzystałem i sie cieszę bo po stracie Premier League przez C+ obiecałem sobie, że nie ma szans, że wrócę tam za 45 zł/ miesiąc. 20 zł jednak to rozsądna cena za kilka meczów LaLiga, Serie A, Ligue 1 i Ekstraklasy.

Warto nawet dla sanych filmów i seriali, które mają. Wiecej różnorodnych treści niż w Disney+ czy choćby Prime Video.

Edytowane przez bredny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy mam dodać pakiet HBO przy tej promocji z Orange Flexa? Podczas składania zamówienia? Wtedy jak dodam HBO to mi wskakuje canal+ na 45zł zamiast 20zł, czy może już później się go dodaje? Ktoś może dobierał sobie hbo do canalu+ przy tej promocji i wiej czy hbo trzeba dobrać dopiero po wykupie dostępu do canal+?

Edytowane przez Lipel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie czemu po dodaniu hbo max, teraz mam opłatę 35zł, mimo że pokazywało najpierw 30zł gdy składałem zamówienie? Tzn. to 35zł jest w kolejnym cyklu rozliczeniowym. Jak składałem zamówienie to było 30zł, tak jak miało być czyli 10zł za to hbo dodatkowo, wiec nie wiem skąd się wzięło to 5zł dodatkowe?

Natomiast aktualnie pobrało 20zł za canal i 10zł za hbo, czyli 30zł jak miało być, to czemu na kolejny miesiąc pokazuje 35zł?

Edytowane przez Lipel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zakładałem konto to zaznaczyłem, potem miałem cały czas 20zł za ten canal+. Dobrałem hbo było 10zł czyli łącznie 30zł i tyle też pobrało. A teraz w płatności na następny miesiąc mam 35zł...

Za bardzo nie rozumiem skąd to 35zł skoro teraz za ten miesiac wzięło 30zł?

Edytowane przez Lipel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są nadal włączone...

Wyłączyłem te zgody i kwota teoretycnzie powinna wzrosnąć o te 5zł, ale nie wzrosła. Włączyłem zgody ponownie kwota nadal jest 35zl. Więc nie łapię już o co chodzi...

Edytowane przez Lipel
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...