Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla subskrybentów


kingofsouth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zależy czego oczekujesz. Jeśli tylko filmów i seriali to czterech liter nie urywa, na dodatek jakość hd/fhd. Ma być w przyszłości jakość 4k tylko nie napisali kiedy. Osobiście podoba mi się serial kruk i la brea ale głównie wykorzystuję tą platformę do oglądania sportu na żywo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest problem z nieprzemyślanymi i nieadekwatnymi nowymi zabezpieczeniami C+.

Dekoder sprzętowy aktywny przez LibVA Protected Content API (nowe VA-API), ale C+ wyszło przed szereg i pobiło nawet restrykcyjne Amazon/HBO Max (mające streamy w naprawdę wysokiej jakości) oferując żenujące SD 640x368. Mogli 720p chociaż dać, żeby w ogóle dało się oglądać.

 

dw.jpg

 

 

 

 

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Zuzia napisał:

To jest problem z nieprzemyślanymi i nieadekwatnymi nowymi zabezpieczeniami C+.

[...]

Mogli 720p chociaż dać, żeby w ogóle dało się oglądać.

 

To by był całkiem rozsądny kompromis między oczekiwaniami operatora a niektórych użytkowników. Dla mnie do przyjęcia. Natomiast wydaje się że dla Canal+ kompromisem jest to że w ogóle pozwalają cokolwiek oglądać na ich zdaniem pirackich urządzeniach i aplikacjach.

Edytowane przez michael112
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 hours ago, Gizior89 said:

Oglądasz c+ online na google chrome? Nie masz tam opcji wyboru jakości najeżdzająć na ,,zębatkę"?

Nie robi różnicy. Maksymalny stream jest 640x368. Widevine DRM jest zaktualizowane. Zawsze L3 i nigdy L1. Netflix, Amazon i HBO  Go wyświetlaj w jakości HD bez problemów.

Edytowane przez Malcolmjcrobinson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj oba dekodery (Skyworth) były używane. Oglądałem mecz (Chelsea Spurs) na laptopie w Eleven sports. Maksymalna jakość 360p!! Nie mogłem nawet przeczytać tekstu. Więc jedynym sposobem na oglądanie HD jest dekoder. Nie ma już możliwości oglądania HD na jakimkolwiek urządzeniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam wasze wpisy i doszedłem do wniosku że C+ONLINE to chyba w chwili obecnej pod względem technicznym jakiś koszmar. Widziałem też dzisiaj w akcji tego Boxa i ciesze się że się jednak rozmyśliłem. Od 2020 roku obiecują aplikację na LG i dzisiaj widziałem wpis na ich twitterze od użytkownika że specjalnie nie wypuszczają tej aplikacji bo mają świadomość jak wiele tv LG jest w Polsce sprzedanych i kto by im wtedy ten cudny dekoderek kupował. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Maciek82 napisał:

Tak czytam wasze wpisy i doszedłem do wniosku że C+ONLINE to chyba w chwili obecnej pod względem technicznym jakiś koszmar. Widziałem też dzisiaj w akcji tego Boxa i ciesze się że się jednak rozmyśliłem. Od 2020 roku obiecują aplikację na LG i dzisiaj widziałem wpis na ich twitterze od użytkownika że specjalnie nie wypuszczają tej aplikacji bo mają świadomość jak wiele tv LG jest w Polsce sprzedanych i kto by im wtedy ten cudny dekoderek kupował. 

Kup google chrumcast zamiast cudodekodera. Zanim aplikacja wtrafiła na samsunga to używałem google chromecast 4 i tam działało wszystko bez problemu. Nawet można jakość wybrać a w aplikacji na tv jedyna opcja to audiodeskrypcja francuska która tak jakby aktywuje ,,pseudo dolby sorround'' 😉 

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem problem z Windows 10 i jakością 360. Dzieje się tak tylko wtedy, gdy podłączony jest ekran zewnętrzny. Aby zobaczyć maksymalną jakość 1080, odłącz zewnętrzny ekran (HDMI, VGA).

Można oglądać na ekranie (maksymalna jakosc) zewnętrznym  jeśli ekran laptopa jest wyłączony.

Edytowane przez Malcolmjcrobinson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...