Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla subskrybentów


kingofsouth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gdyby jeszcze na boxie od C+ można bez przeszkód zainstalować Prime Video i np. Viaplay, kiedy pojawi się u nas w sierpniu. To wtedy moim zdaniem C+ w połączeniu z tym, czym już taki box dysponuje (netflix, Player) , będzie miał wszystkie możliwe karty w ręku. Pytanie tylko czy oni chcą iść cały czas samodzielnie, czy wejść z kimś do współpracy i np wzajemnie się reklamować. No i czy mają techniczne możliwości. Bo od roku mówimy, że "usługa ma potencjał" (4K), a jak na razie wychodzi to na... 3+ i wszyscy czekają na aplikacje na Tizen. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman

Do końca roku może jednak włączą C+ 4K.

Jak już aplikacja będzie dostępna na mniej lub  bardziej popularnych platformach.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testuje już od kilku dni boxa od Canal+ no i mam kilka uwag .Zakupiłem go w Euro RTV AGD  za 169 zł .Co jest bardzo dobrą ceną. No i tu czar nieco prysł....

-Po instalacji i aktywacji miałem problemy z dostępem do oferty. Cuda na kiju. Po kontakcie z BOK po kilkukrotnym restarcie, przywróceniem stanu fabrycznego, ponownej instalacji i odświeżaniu do skutku uprawnień-DZIAŁA :D 

-dostęp jest jedynie do "Darmowego" pakietu Canal+ na okres 1  miesiąc od momentu aktywacji a na drugi miesiąc mają podobno przysłać Voutcher.  Po co tyle komplikacji ?

-przez ten cudowny okres "darmowego dostępu" nie można aktywować (kupić) innych pakietów D Co jest istnym kuriozum !!! Jestem skazany na kilka kanałów CANAL+ na krzyż i to w momencie gdy właśnie dobiega do końca sezon piłkarski. Znowu abonenci nie zrozumieli oferty ? :D

-ale za to jest średniej jakości głowica DVB-T/DVB-T2 ....można sobie pooglądać co nie co.

...

Najlepsze na koniec. Na pokładzie jest Android w wersji 9 : ) Co wiąże się z całą masa aplikacji. Siódme niebo  Trochę ich przejrzałem i min  Ipla jest po aktualizacji i chodzi wreszcie normalnie  To samo Gonet TV. Zero problemów, i zacięć. Jak nigdy. 

Edytowane przez danielpes5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman

Faktycznie , że trochę brakuje Prime Video.

To , że lepiej aplikacje " chodzą" , w boxie z Android 9 mogę też potwierdzić  w przypadku Play Boxa vs Android 7 na telewizorze Sony.

Nie do końca zrozumiałem zdania o średniej jakości głowicy DVB-T/ T2.

Na Play Box 2  żeby pooglądać DVB-T2 trzeba wejść głębiej w aplikację.Na głównym ekranie wyszukuje DVB- T.

 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Play Box 2 wyszukuje na głównym ekranie DVB-T2, tylko aplkacja blokuje zapisywanie wszystkich kanałów. U mnie w telewizji Play zapisała się TVP Kobieta z dwóch źródeł - SD z DVB-T i HD z DVB-T2. Wybrałem to drugie źródło sygnału i mam w głównej aplikacji TVP Kobieta HD.

Co do aplikacji C+ jest tam opcja w ustawieniach, aby właśnie ta aplikacja otwierała się na dzień dobry. W boxie Playa zadziałało i jeśli ktoś chce C+ od razu przy uruchomieniu, to może tak ustawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, rotalplus napisał:

A to na tym dekoderze nie było, że były tylko preinstalowane aplikacje i nie dało się samemu nic zainstalować ze sklepu Google Play?

Można zainstalować niemal wszystkie najpopularniejsze aplikacje.(hbo go, ipla, Player, DAZN, cda.pl). Przeinstalowany jest netflix i premiery canal +, nie ma na ten moment możliwości zainstalowania amazon prime video. 

Edytowane przez Toma441
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek
19 godzin temu, Pawop napisał:

Piszą bzdury, że dowiedzieli się nieoficjalnie, chcieli zabłysnąć. Informacja o tym, że w czerwcu aplikacja pojawi się na Tizenie jest na stronie C+Online, w pytaniu o wymagania techniczne.


Żeby było zabawniej, to Spidersweb kopiuje newsy dotyczące telewizji z SAT Kuriera. Już im to kiedyś udowodniłem, a mój komentarz zniknął w kilka sekund.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawartość nowego pakietu  CANAL+ :


ALE KINO+ HD
CANAL+ DOKUMENT HD
CANAL+ DOMO
CANAL+ FAMILY HD
CANAL+ FILM HD
CANAL+ KUCHNIA
CANAL+ NOW
CANAL+ PREMIUM
CANAL+ SERIALE HD
CANAL+ SPORT 2 HD
CANAL+ SPORT 3 HD
CANAL+ SPORT HD
CANAL+SPORT 4 HD
MINIMINI+ HD
NOVELAS+
NSPORT+ HD
PLANETE+ HD
TELETOON+ HD
TVP 3

 

 

Zawartość nowego pakietu  Fun&News :

 

4FUN DANCE
4FUN KIDS
4FUN.TV
AXN HD
BBC BRIT HD
BBC EARTH HD
BBC LIFESTYLE
BIZNES24 TV
BOOMERANG HD
CARTOON NETWORK HD
CBEEBIES
CNBC EUROPE
CNN
COMEDY CENTRAL HD
DEUTSCHE WELLE
DISNEY CHANNEL HD
DISNEY JUNIOR
E! ENTERTAINMENT
EURONEWS HD
FOX HD
FRANCE 24
FRANCE 24 ANG
HISTORY HD
KINO POLSKA
Club MTV
MTV Hits
MTV Live HD
MTV POLSKA
MTV MUSIC
MTV 90s
NICK JR.
NICKELODEON
NICKTOONS HD
NUTA.TV
POWER TV
SCI FI
TNT HD
TVN 24 BiS HD
TVN 24 HD
TVP Seriale
VH1
MTV 80s
NATIONAL GEOGRAPHIC HD
NATIONAL GEOGRAPHIC WILD HD
PARAMOUNT CHANNEL HD
POLSAT COMEDY CENTRAL EXTRA HD
POLSAT CRIME & INVESTIGATION
TVP Sport HD dostępny tylko dla Klientów, którzy korzystają z CANAL+ BOX lub TV z Androidem

 

Edytowane przez railroad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zapytać o coś innego - czy ktoś używał boxa od Play TV? I ma porównanie z tym od Canal+? Jakieś różnice przemawiające na korzyść jednego albo drugiego? Pomijając oczywiście sam Canal+ na 2 miesiące za free? I czy na boxie Play można zainstalować appke Canal+ online?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...