Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla subskrybentów


kingofsouth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, regedit32 napisał:

 

Na razie od roku korzystam tylko z dekodera. Aplikacja dla iPhone nie pozwala na przewijanie i cofanie podczas przesyłania obrazu. Trzeba rozłaczyć, przewinąć i połączyć się jeszcze raz. Poza tym przeglądanie na ekraniku telefonu zamiast na dużym telewizorze to żaden user experience.

 

Rok czasu i nic. Obiecanki cacanki a głupiemu radość.

Może trzeba było zainwestować np w Mi Box S lub Stick i byś się cieszył oglądaniem bez problemów na dużym ekranie.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś mi wyjaśnić, dlaczego Canal+ przy aktywacji vouchera wymaga mojego numeru karty płatniczej, jak nie jest to usługa w abonamencie a ja i tak wolałbym płacić za kolejne okresy przelewem z góry na ich rachunek?

Na dodatek nie mam własnej karty płatniczej do weryfikacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, do czego potrzebne im jest to "potwierdzenie" numeru mojej karty? Na innych portalach czasami potwierdzam, ale nie numer karty, tylko numer rachunku bankowego, z którego to ja dokonuję przelewu testowego 1 zł (np. na Allegro, PayPal).

Tak jest po prostu bezpieczniej, oczywiście dla mnie. Unikam w ten sposób nieoczekiwanych nieautoryzowanych pobrań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.04.2021 o 14:37, regedit32 napisał:

Zaraz minie rok od uruchomienia serwisu. Z nadzieją na udostepnienie aplikacji dla Tizena podpisałem umowę. 

 

Na razie od roku korzystam tylko z dekodera. Aplikacja dla iPhone nie pozwala na przewijanie i cofanie podczas przesyłania obrazu. Trzeba rozłaczyć, przewinąć i połączyć się jeszcze raz. Poza tym przeglądanie na ekraniku telefonu zamiast na dużym telewizorze to żaden user experience.

 

Rok czasu i nic. Obiecanki cacanki a głupiemu radość.

a teraz na dodatek przestało działać na przeglądarce Samsunga i nikt z tym nic nie może zrobić :( 

Edytowane przez Markus-gd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, czy nie pogorszyła wam się jakość C+Online. Dziś chce oglądać Bundesligę. a tu tylko 25 fps na C+Sport. Spojrzałem na inne kanały które miały już 50 fps, tez niższa jakość. Jakość maks określana jest do 6.54 Mbps a poprzednio było ponad 8 i było 50 fps. Ktoś coś takiego ma? Dotychczas wszystko było ok.

Dodam,że chodzi o przeglądarkę. na boxie i w apce na tel wszystko ok

 

Edytowane przez bartas_20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, mastano napisał:

Od jutra nowy pakiet dla użytkowników C+ Online: stacje tematyczne nadawcy (paczka C+ oraz m. in. AK+, Planete+, nSport+) za 45 zł/msc.

 

Będzie możliwość kupienia trzymiesięcznego vouchera do tego pakietu w salonie Canal+: 10 zł za 1-szy miesiąc, a 30 zł za dwa ostatnie miesiące.

Skąd masz informację na temat nowego pakietu? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta nowa oferta to zależy jak na nią spojrzeć. 

Razem jest taniej, ale osobno juz niekoniecznie. 

 

Jeżeli ktoś chciał sam film albo sam sport to płacił 50zł i to miał. W tej nowej opcji musi zapłacić już 55zł, czyli podwyżka. Do tego, póki co nie widać tam dostępnych do tej pory w tych pakietach kanałów, czyli Filmbox, TVP Sport, Sportklub. Są one w pakiecie za 20zł? Ale tam ma być teraz 50 kanałów. A samo Fun&info oraz Kids to 55 kanałów. Nawet jak odejmiemy z tych pakietów kanały własne C+ to i tak to się nie za bardzo to spina. 

 

No cóż. Pozostaje poczekać do jutra. 

 

Mimo wszystko Player wciąż wydaje się być ciekawszym rozwiązaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie namieszali. Wygląda na to, że obowiązkowy jest pakiet Canal+ za 50 zł i do tego można dobrać kolejne. Całość kosztuje 110 zł. Wychodzi taniej niż poprzednio, bo wcześniej full był za 135 zł.

Przy okazji przy wybieraniu pakietów nie widzę teraz dokładnie jakie są kanały w środku, więc nie wiem, czy nadal w Fun&News jest np.TVN24. Mamy tylko opis, że dostajemy kanały rozrywkowe i informacyjne. Nie wiem, w jakim pakiecie są Filmboxy itd. Czyli takie kupowanie kota w worku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie zmiana na duży minus i mnie jako klienta chyba stracą. Do tej pory miałem tylko pakiet Sport i za 50zł miałem C+ Eleveny, Sportklub i TVP Sport. Ten ostatni to mała strata, bo mam w CP, Eleveny (oprócz ES4) tak samo. Ale akurat na Spotklubie mi zależało, bo czasem tam zaglądałem na Darta, albo wyścigi długodystansowe. Teraz wygląda, że tego nie ma, a dodatkowo jakbym chciał zachować Eleveny to wychodzi drożej niż poprzednio. I wcale nie przekonuje mnie to, że jest cała paczka C+ w zamian, bo te filmowe, czy serialowe średnio mnie obchodzą szczerze. Mam Netflixa, czy HBO i nie mam czasu ogarnąć tego co jest tam, więc kolejne kanały filmowe jakoś bardzo mnie nie nie uszczęśliwiają. Płać za coś czego nie chcesz, to tak wcześniej mogłem już w Playerze, ale świadomie wybrałem C+ online, bo dla mnie oferta tu była lepsza. No właśnie, niestety była. W chwili obecnej to oferta Playera wygląda lepiej, chociaż są prawie identyczne już.

 

Pewnie jest tak, że dopóki nie anuluję to będę miał aktualną ofertę, czyli niby mam ofertę bez zobowiązania, ale ze zobowiązywaniem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wanderer według mnie zdecydowanie istotne. 

Nie wiadomo gdzie i czy w ogóle jest Filmbox, TVP Sport czy Sportklub. 

 

Póki co na stronie nie ma możliwości kupienia boxa czy oferty z zobowiązaniem, która też miała być dostępna. 

 

Jak zwykle coś nowego i wygląda to na niedopracowane. Jedno jest pewne. Ktoś kto chciał sam sport albo film - tę zmianę ocenia na pewno na minus. Na plus, że razem jest taniej,  ale tutaj i tak z Playerem przegrywają. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@swordfish ta ich strona jest tak nieczytelna, że nawet cen nie potrafią przedstawić prawidłowo. Jak się wybierze wszystkie pakiety to przekreślona cena to niby 110zł i taką widzi klient od razu, ale jak najedzie się na znak zapytania to już jest, że 85zł. Mistrzowie marketingu, każdy robi to odwrotnie, że dodatkowe opłaty ukrywa pod gwiazdką, a tutaj chowają niższą cenę 🤣

 

Czyli niby jest tak:

 

C+: 45 zł

C+ / Eleven: 55 zł

C+ / HBO: 55 zł

C+ / Eleven / HBO: 65 zł

C+ / Fun&News: 65 zł

C+ / Eleven / Fun&News: 75 zł

C+ / HBO / Fun&News: 75 zł

C+ / Eleven / HBO / Fun&News: 85 zł

 

Tylko to też coś nie gra, bo niby tam jest napisane, że rabat to 5zł za zgody marketingowe, a tutaj w niektórych kombinacjach rabaty są większe. Dziwnie te rabaty się skalują.

 

Ale nadal mnie to nie przekonuje. C+ z Eleven niby 5zł drożej, niż dotychczas. Jakby został Sporklub i TVP Sport w tej opcji to te 5zł więcej bym dopłacił do całej paczki C+, ale jak ich nie ma to dla mnie nadal na minus. Czekam, aż będzie lista kanałów, ale wątpię, żebym się zaskoczył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...