Skocz do zawartości

Music Box Polska


Tomo21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, ciastek napisał:

ee średnio, póki co same oklapańce z eski + śladowe ilości ukraińskiego popu

Wolałem wersję ukraińska, ale może się jeszcze poprawi.

A czego się spodziewałeś?. To było raczej do przewidzenia, że będą odmianką Eski z domieszką muzyki rosyjskojęzycznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poland + Poland = Spamer :-)

Czekam dzisiaj na pasmo ClubZone w Music Box Polska :-)

Kanał nie nadaje SMS-owych śmieci na ekranie co się dodatkowo chwali. :-)

To taka VIVA polska! zanim ją Viacom przejał i zasypał sms-owymi Parotami, Zdradosławami i innymi bzdurami śmietnikowymi na ekranie :-)

 

Edit:

Na Music Box Polska teraz leci od 9 pasmo "Made in 90's" :-)

Edytowane przez pablo21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Poland, nie miej złudzeń. Na emisję na satelicie nie ma co liczyć. Ewidentnie widać, że platformy satelitarne nie są zainteresowane kolejnymi kanałami muzycznymi, których i tak jest dużo. Będzie dobrze jak ta stacja trafi do Canal+ przez Internet czy iPla, choć coś czuję, że kanał skończy po prostu w sieciach kablowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.01.2021 o 12:10, Kostka napisał:

Belki nawet ładne.

Identycznie wyglądają na innych wersjach Music Box? Bo ja akurat dostępu do Music Box UA nie mam.

Jest pytanie, to i sam sobie odpowiem, bo sprawdziłem.

Wersja UA ma dużo inną grafikę niż nasza. Poza tym nawet logo mają inne - napis MUSIC BOX i obok symbol sześcianu, u nas na odwrót.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Pawel871 napisał:

Dziś trochę oglądałem; oprócz tzw hitów na czasie widziałem: Kwiat Jabłoni, Zalewskiego czy Zawiałow. Totalny miszmasz

Wyhaczyłem u ich też Stacha Bukowskiego. Dla mnie Stach Bukowski, Zawiałow, Zalewski pasują tam jak wół do karety przy tej dance'owo-popowej sieczce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Kostka napisał:

Jest pytanie, to i sam sobie odpowiem, bo sprawdziłem.

Wersja UA ma dużo inną grafikę niż nasza. Poza tym nawet logo mają inne - napis MUSIC BOX i obok symbol sześcianu, u nas na odwrót.

Oj tam! Po prostu zmienili by polska wersja się odróżniała od wersji UA i tyle :-)

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Dobrze, że jest ta różnica. VIVA jak zaczynała nadawanie też miała trochę inne logo. Pamiętam, że był napis "polska" pod spodem. Oprawa graficzna z lat 2009-2012 była podobna, lecz w dżinglach reklamowych my mieliśmy zdjęcia Polek i Polaków, a niemiecka wersja miała Niemców i Niemki. Czy ktoś oglądał dzisiaj "Ritmo" o godzinie 19.00? :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasmo "CLUBZONE" podobne do dawnego "DANCE CHART: PROPOZYCJE" Eski TV - bez nacisku na komercję. Do ówczesnego "DANCE" i "NIGHT DANCE" E4me TV (4 MUSIC) mu daleko, bardzo daleko, a szkoda. Klubowych numerów niewiele. Większość podchodzi pod pop. Aczkolwiek na tle Esek, 4FUN-ów, Polsat Music itd., to nie jest najgorzej.

Edytowane przez Sentence
  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...