Skocz do zawartości

Music Box Polska


Tomo21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, pablo21 napisał(a):

No bo niektórzy mają klapki na oczach. :-( Ja to widzę i to bardzo. Kanał bardzo się wyróżnia na tle innych, które wałkują to samo. Jest unikalny dla wymagającego widza/fana muzyki. Normalnie stara dobra VIVA DE/VIVA PL. :-) Dzisiejsze MTV czy Eska TV oraz 4Fun.TV mogą im buty czyścić tylko. :-) W ogóle 4Fun.TV to ja nie poznaje. Te kanały się stoczyły na dno dna. Co nie przełączę to leci disco w polu lub k-pop. :-(

 

5 godzin temu, pablo21 napisał(a):

Powtórzę po raz enty. Music Box jest całkowicie innym kanałem niż taka Eska TV, 4Fun.TV czy kanały MTV. Wiem osobiście z rozmowy z pracownikiem kanału Music Box że stawiają na spuściznę/dorobek takich kanałów jak VIVA/TMF/MCM. Oni się na tych kanałach wychowali jak my i widzą niszę i lukę po ich likwidacji. Zwłaszcza stawiają na dorobek VIVY. :-)

Zgadzam się z powyższymi w 100%. W związku z tym, iż odbieram Music Box tak samo jak @pablo21, na moim dekoderze wylądowało jako numer 1 wśród kanałów muzycznych (sorry Stars TV, ale wciąż jesteś na podium - numer 2 :wink: ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo21 tak, potwierdzam ja odbieram Music Box Polska przez internet i bardzo fajnie, bo leci teraz teledysk mojego ulubionego zespołu Savage Garden, bardzo fajną muzykę tam grają i jakość teledysków bardzo dobra, co prawda przegapiłem dziś Top Dance Chart ale mam nadzieję że w tygodniu w godzinach popołudniowych będzie powtórka notowania i czy w TDC puścili jakiś utwór house i trance?

 

Pablo21 mam prośbę wypowiedz się też w temacie TTV i Novelas+ proszę Cię o to bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przytłaczająca większość tutaj w tym ja, uważamy, że ten kanał jest mega, mega dobry i wieczne merkanie osób i pewnej osoby, która chyba ma w tym interes tego nie zmieni. Kanał jak widać się rozwija i wrócił na satelitę i kto wie czy nie pojawi się Polsat Box i nie wróci do CanalPlus. Różnorodność klipów w Kapsule Czasu powala i ta jakość. W internecie jest najlepsza jakość!! Kanał wymiata.

Edytowane przez satmaniak2000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Mariusz Wójcicki napisał(a):

W Polsat Box i to na 43 miejscu w dekoderach 🤣

Nie no, gdzie na 43. Ten kanał trafi na 1 miejsce w dekoderach Polsat Box, specjalnie główny Polsat dla niego przesuną 🤣 Pozwólmy dalej marzyć Satmaniakowi 😜 A na poważnie, to co z tego, że zdaniem niektórych kanał jest unikatowy, jeżeli nie trafi na listę chociażby Canal+? Liczy się dostępność, aby zdobyć widzów i tym samym zarobić z emisji reklam. Powtarzam, że jeżeli Music Box nie trafi przynajmniej na listę w dekoderach Canal+, to dalsza emisja z satelity jest po prostu bezcelowa. Polsat jest właścicielem kanałów 4fun TV, Eska TV, Polo TV, Disco Polo Music, Polsat Music, VOX Music TV, więc raczej wątpię, aby chcieli wpuścić MB na listę kanałów w dekoderach. Kolejną kwestią jest to, że czasem reklamowym w MB zarządza Premium TV, czyli broker należący do TVN Warner Bros. Media.

Edytowane przez Bloo411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cidik, wszystko wskazuje na to, że aby trafić na listę w dekoderach Polsatu, to musisz zgodzić się wykupić u nich miejsce na tp. i zgodzić się dołączyć do Polsat Media, które będzie sprzedawać czas reklamowy na Twojej antenie. Sytuacja TV Puls pokazuje jasno (zobacz ile lat Puls 2 nie było w PB). Polsat musi mieć z tego dealu korzyść. Music Box ma reklamy od TVN, a miejsce wynajmuje też od innego operatora, aniżeli Polsat. Także tutaj Polsat ma żadnego interesu, tym bardziej, że taki Music Box może stanowić zagrożenie dla ich własnych kanałów muzycznych. Co innego Canal+, które z tym nie ma problemu. Kwestia dogadania się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Bloo411 napisał(a):

@Mati06, nie mierz wszystkich swoją miarą. Jak ktoś lubi inną muzykę, mniej mainstreamową, to szuka muzyki na własną rękę.

No ja też nie wrzucam wszystkich do jednego wora. 😁

14 godzin temu, Bloo411 napisał(a):

Nie no, gdzie na 43. Ten kanał trafi na 1 miejsce w dekoderach Polsat Box, specjalnie główny Polsat dla niego przesuną 🤣 Pozwólmy dalej marzyć Satmaniakowi 😜 A na poważnie, to co z tego, że zdaniem niektórych kanał jest unikatowy, jeżeli nie trafi na listę chociażby Canal+? Liczy się dostępność, aby zdobyć widzów i tym samym zarobić z emisji reklam. Powtarzam, że jeżeli Music Box nie trafi przynajmniej na listę w dekoderach Canal+, to dalsza emisja z satelity jest po prostu bezcelowa. Polsat jest właścicielem kanałów 4fun TV, Eska TV, Polo TV, Disco Polo Music, Polsat Music, VOX Music TV, więc raczej wątpię, aby chcieli wpuścić MB na listę kanałów w dekoderach. Kolejną kwestią jest to, że czasem reklamowym w MB zarządza Premium TV, czyli broker należący do TVN Warner Bros. Media.

Tego nie wiesz czy któraś platforma doda ich do oferty więc nie pisz tak. Czas pokaże. 

12 godzin temu, Bloo411 napisał(a):

@cidik, wszystko wskazuje na to, że aby trafić na listę w dekoderach Polsatu, to musisz zgodzić się wykupić u nich miejsce na tp. i zgodzić się dołączyć do Polsat Media, które będzie sprzedawać czas reklamowy na Twojej antenie. Sytuacja TV Puls pokazuje jasno (zobacz ile lat Puls 2 nie było w PB). Polsat musi mieć z tego dealu korzyść. Music Box ma reklamy od TVN, a miejsce wynajmuje też od innego operatora, aniżeli Polsat. Także tutaj Polsat ma żadnego interesu, tym bardziej, że taki Music Box może stanowić zagrożenie dla ich własnych kanałów muzycznych. Co innego Canal+, które z tym nie ma problemu. Kwestia dogadania się.

No przypomne tylko że takim kanałem FTA z którego PB nie ma nic  a jest na jego liście jest TVS. 😁🤣🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...