Skocz do zawartości

Music Box Polska


Tomo21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

Co jakiś czas zaglądam na kanał, ale oglądam te programy na których powinni być prezenterzy. Za chwilę minie rok, a Agaty Nizińskiej nie widziałem ani razu na ekranie z wyjątkiem social mediów typu Instagram. Dzisiaj po raz kolejny oglądałem powtórkę #FreshPiątku i chyba już po raz trzeci z rzędu (nie oglądam co tydzień, ale jak mi się uda to oglądam) nie widzę w tym programie Tomasza Nakielskiego. Dziś o 17.00 muszę obejrzeć Top Dance Chart i zobaczyć czy chociaż na tym kanale jest Patryk Skrzydło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety, kłania się efekt za dużej ilości kanałów muzycznych na na polskim rynku grających to samo. Nawet emisja starszych klipów zrekonstruowanych im nie pomogła. Kolejną kwestią jest daleka pozycja w dekoderach Platformy Canal+ (poz. 209), brak w Canal+ Online, w Polsat Box. Nadawca nie inwestuje też w jakąkolwiek promocję tej stacji. Podejrzewam, że mało kto wie, że istnieje taki kanał muzyczny jak Music Box Polska. Jeżeli nic się nie zmieni, to myślę, że za ok. 2 lata polska wersja tego kanału pójdzie do odstrzału i wróci wersja ukraińska.

Edytowane przez Bloo411
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, dawiddtdt napisał:

Każdy może mieć swoje zdanie, a ty nie oceniaj mi mojego wpisu za mnie. Kanał dla mnie 100. razy lepszy od STARS.TV, który gra same starocie (nawet gnioty z lat 50, 60 ubiegłego wieku itp.) i zero nowości na STARS.

STARS to beznadziejny kanał, dlatego od dwóch dni zajmuje drugie miejsce. No i kto to słyszał żeby grać same starocie, to powinno być karalne 🤣

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dogryzajmy sobie. Tak jak zostało tu napisane, to jest forum i każdy z nas jest tutaj, aby móc wyrazić własne zdanie. Ja jestem jednym z tych, co należą do śladowej widowni i mam o Music Box bardzo dobre zdanie. Moje stacje muzyczne, to (kolejność nie przypadkowa):

 

1. Stars

2. Music Box

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, dawiddtdt napisał:

Jak dla mnie Music Box Polska to świetny kanał 😍🤩😍 Najlepszy

Tak z ciekawości sobie ustawiłem ten kanał i zerknąłem na chwilę między snookerem w Eurosporcie. Chyba z tego wszystkiego najlepiej wychodzą rosyjskie numery:grin:. Zauważyłem też, że przeplatają  starsze hity, ale niestety jak dla mnie jak na razie oklepane. Na pierwszy rzut oka, to kanał według mnie jest o drobinę ciekawszy od 4fun i Eski. Ale musiałbym trochę więcej po oglądać żeby to ocenić.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwią mnie trochę takie porównania jak niektórzy próbują tutaj robić. Moim zdaniem nie ma to sensu, bo te kanały są zupełnie z innej beczki. STARS gra klasykę, a Music Box gra nowości, to są zupełnie przeciwstawne zakresy muzyczne. I bardzo dobrze. STARS jest od tego, żeby posłuchać szlagierów (podobnie jak MTV 80s, 90s czy 00s), a Music Box czy Eska od tego, żeby posłuchać muzyki współczesnej. I tak niech zostanie.

  • Popieram 3
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak. Powinny być kanały koncentrujące się na konkretnym rodzaju muzyki (klasyki, współczesne hity, discopolo itp.), żeby każdy mógł znaleźć taki kanał, który odpowiada jego gustowi. A jak wszyscy zaczną grać to samo, to ludzie się przerzucą jeszcze bardziej do internetu.

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...