Skocz do zawartości

GONET.TV


Gość
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@lukimann , ja dwa miesiące subskrybowałem , może kiedyś wrócę do usługi.

Za duzo tego mam , a wiosna idzie i aktywnie czas trzeba spędzać

Do jazdy na rowerze nie potrzebna TV bardziej sprawdza się Spotify/Tidal 😁

Co do Go Net TV usługa z potencjałem , ciekawe czy 4K jest w planach? :P

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, GONET.TV napisał:

 

Oczywiście, jest to po prostu rosyjska a nie polska wersja kanału VIVA.

Nie ma czegoś takiego jak rosyjska Viva. To twór fanowski i prędzej czy później zapukają do was prawnicy Viacomu z żądaniem ściągnięcia lub wypłaty $$ za emisje ich znaków towarowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, kingofsouth napisał:

@lukimann Co do Go Net TV usługa z potencjałem , ciekawe czy 4K jest w planach? :P

 

jakość 4K po prostu nie jest naszym priorytetem. Jest naprawdę daleko na naszej "to-do list". 

 

Najpierw potrzebujemy powiększyć naszą ofertę, co idzie do przodu :D 

5 minut temu, mdl22 napisał:

Nie ma czegoś takiego jak rosyjska Viva. To twór fanowski i prędzej czy później zapukają do was prawnicy Viacomu z żądaniem ściągnięcia lub wypłaty $$ za emisje ich znaków towarowych.

 

 

https://satkurier.pl/news/171696/czy-viva-russia-bedzie-sukcesem.html

  • Popieram 2
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mdl22 napisał:

To o czym napisał Satkurier to również piracki przekaz który obecnie nadaje jako Pulse bo prawnicy Viacomu wystąpili z roszczeniami.

 

My mamy podpisaną umowę na udostępnianie kanału VIVA Russia, z naszej strony wszystko jest w porządku :)

 

Jeśli prawnicy będą chcieli się tym zająć - będą musieli zawitać bezpośrednio do drzwi nadawcy ;) 

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, STARS.TV napisał:

Chwila, co tu się w ogóle dzieje?? Na jakiej podstawie w waszej ofercie jest STARS.TV? Nie mamy żadnej umowy, koniec żartów. Proszę natychmiast zaprzestać nielegalnego rozpowszechniania sygnału STARS.TV

 

Na podstawie umowy podpisanej 1 listopada 2019 roku. 

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, STARS.TV napisał:

Oficjalnie informuję, że dostałem skan umowy, bałagan jest po mojej stronie. Zgodnie z obietnicą POSYPUJĘ GŁOWĘ POPIOŁEM I PRZEPRASZAM GONET.TV

 

Dziękujemy.

 

Co do "legalności" VIVA Russia - nie jest to naszym obowiązkiem potwierdzać ich legalność. Mamy umowę z ciekawą stacją muzyczną, która nam się podoba. Niemniej jednak, w związku z pojawiającymi się zarzutami, postanowiliśmy zapytać Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji o to, czy możemy ten kanał emitować, czy nie.

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, GONET.TV napisał:

 

Dziękujemy.

 

Co do "legalności" VIVA Russia - nie jest to naszym obowiązkiem potwierdzać ich legalność. Mamy umowę z ciekawą stacją muzyczną, która nam się podoba. Niemniej jednak, w związku z pojawiającymi się zarzutami, postanowiliśmy zapytać Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji o to, czy możemy ten kanał emitować, czy nie.

Z tego co mi wiadomo to Viva Russia to twór fanowski , jedynym legalnym operatorem to https://en.pul2e.ru/ , którzy kiedyś nadawali Vive ale zakończyło to interwencją Viacomu na drodze sądowej :D , więc zmienili nazwę i grają podobnie , mają nawet podpisane umowy z operatorami kablowymi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...