Skocz do zawartości

WiFiBox+ (Sagemcom DSIW74)


ircios
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam dziś odwiedziłem teściów i mają taki problem z wifiboxem- gdy wejdą na kanał 96 BabyTv dekoder wyświetla plansze że nie ma tego kanału w abonamencie(bo tak jest) i dekoder się blokuje...trzeba go wyjąć z gniazdka i dopiero się uruchomi na nowo... Czy można coś z tym zrobić...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem na tym dekoderze z radiem internetowym, który pracuje na multiroomie, główny dekoder to Ultrabox 4k. Do sieci oba urządzenia podłączone są po kablu. Otóż po uruchomieniu jakiegokolwiek stacji radiowej działa ona jedynie przez jakiś czas. Z reguły jest to około 30 minut, czasami potrafi się wyłączyć już po 20 minutach. W ustawieniach nie znalazłem żadnej opcji odpowiedzialnej za takie zachowanie dekodera.
Help.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Odkąd mam ten dekoder (jako dodatkowy do multiroomu) to on jest praktycznie nieużywany (był włączany kilka razy), czyli jest właściwie tylko w trybie czuwania. Czy mogę odłączyć go od zasilania, żeby niepotrzebnie nie zużywało prądu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Adam.kaslewicz napisał:

Mam problem. Odkąd mam ten dekoder (jako dodatkowy do multiroomu) to on jest praktycznie nieużywany (był włączany kilka razy), czyli jest właściwie tylko w trybie czuwania. Czy mogę odłączyć go od zasilania, żeby niepotrzebnie nie zużywało prądu?

Ale zadajesz dziwne pytania 

Mam 2 telefony ale używam jednego. Czy mogę wyłączyć ten nieużywany?  Czy musi być ciągle włączony? 😂 

Edytowane przez PawelTSW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby pytanie z kategorii "głupie łamane na niedorzeczne", ale...

Warto nieużywany dekoder od czasu do czasu podłączyć i sprawdzić czy nie pojawiła się aktualizacja. Po kilku latach leżakowania w szafie np. Sagemcom może zostać zaktualizowany tylko przez serwis. 

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy faktycznie są takie problemy z tym wifiboxem?  Syn ma umowę multiroom z dekoderem 4k i jeden ten wifibox. Ja w tej chwili mam kończącą się z końcem stycznia umowę z modułem cam. Mieszkamy razem w jednym budynku. Mamy zamiar dobrać jeszcze jeden  wifibox zamiast tego modułu. Taniej i po co dwie umowy, ale jak mają być takie problemy z tym dekoderem!!!

Raczej nie będę nic nagrywał...

Może nie robić sobie kłopotu i zostać na tym module.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście sprawdziłem. Jakość obrazu i dźwięku Wifiboxa porównywalna jak na module , czyli w dekoderze w tv ze wskazaniem na moduł. Szybkość działania podobna. Czasami drobne zawiechy. Pilot dziwny, ale można się przyzwyczaić. NC+GO działa. Słabe wifi. Kanał 96 baby tv faktycznie się wiesza, ale nie zawsze. 

Z dysku raczej nie będę korzystał i nie sprawdzałem jak działa.

Niektórzy piszą że mają wieczne problemy z tym dekoderem , niby się ciąge wiesza , kilkakrotnie wymieniają. Stąd moje obawy.

Syn z multiroom ma full opcje z canal plus. CZyli ja też mógłbym to mieć, korzystając z multiroom. Zostając przy module nie mógł bym sobie pozwolić na tak duży abonament jedynie podstawowy. Ale jakby miał się bez przerwy psuć to mogę żałować modułu.

Nie wiem jaka jest przyszłość 4k bo moduł jest 4k , a wifibox nie. Jak się popsuje tv, i wymienie na nowy to na wifibox  w 4k nie pooglądam.

Co do mydelniczki to miałem ją jak kilka lat temu korzystałem z TNK. Niestety po remontach nie mogę jej znaleźć.

Mydelniczka nie ma wifi, brak dostępu do VOD ,nc+go.

Nie wiem jaka jest jakość techniczna układów zastosowanych w Wifiboksie, ale tuner w tv sprawuje się jakby trochę lepiej.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...