Skocz do zawartości

WiFiBox+ (Sagemcom DSIW74)


ircios
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam ten dekoder jako drugi do multiroomu.

Od kilku dni jest z nim taki problem, że po właczeniu pilotem brakuje w nim kanałów np. 1-6, 24, 105...

czarny obraz, brak dzwięku ale pasek info kanału pokazuje co jest nadawane. Przez HDMI i Euro.

Pomaga wyłączenie z zasilania i jak wstanie to kanały są, ale do kolejnego wyłączenia pilotem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki sam problem. Po jakimś czasie od włączenia zalicza taką zwiechę, że trzeba go potraktować z hebla. Nie idzie przełączać kanałów, na dekoderze zmienia się numer kanału, natomiast na TV zero reakcji. Pojawia się czarny pasek z dołu z nowym kanałem, ale nie przełącza go dekoder.

W ubiegłym tygodniu była dostępna aktualizacja softu i właśnie od tego momentu pojawiły się te problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ajakubek i Ja72 piszą prawdę, to nie tyle WB+ jest kiepski (choć sumie jako jednogłowicowy to jest ;) ), to bardziej te aktualizacje robią z tego dekodera złom. To się nie powinno w świetle takich anomalii nazywać "aktualizacja", a właśnie "dezaktualizacja" (ang. downgrade :P ).
 
Czy ktoś jeszcze ma podobne problemy z WB+? W tym drugim dekoderze WBP+ nie jest wcale lepiej. Co to są za zabawy z klientami w ogóle?
 

Wymień go w APS

 
Co zmieni wymiana w APS, skoro dwie w założeniu niezależne osoby potwierdzają usterkę po "dezaktualizacji"? :P Pytam poważnie.

Edytowane przez Homo Satiens
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wieczorem przywrócilem dekoder do ustawień fabrycznych, bo nie można było go normalnie obsługiwać. Po tej operacji działa prawidłowo.

Trochę to dziwne, aby po aktualizacji softu trzeba było przywracać go do ustawień fabrycznych, aby dekoder działał poprawnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy pierwszym uruchomieniu mam problem z tym dekoderów, mianowicie wyskakuje mi informacja o tym ze wygasły mi uprawnienia do odbioru. I tam musze przez serwis internetowy wykonać reaktywacje ICA. Ale żeby to zrobić musze pobrać jakieś dodatkowe dane co ma trwać max. 25 minut. Lecz po 30 minutach dalej wyszukiwalo nowa wersje oprogramowania i nic się nie działo. Macie jakieś pomysły co się mogło stać? Za wszelką informacje dziękuję z góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, ale uczciwie mówię nie chce mi się szukać info na ten temat. Dostałem w łeb, bo właśnie mi padła moja Manta. Mam WiFi Box'a+ od nc+ (w ramach niedawnej akcji dekoder za 0zł - przy okazji przchodzenia na MPEG-4) i teraz, aby oglądać nc+ muszę podłączyć go i "zapakować" kartę (Cameleon).

 

Moje pytanie jest więc krótkie - czy jak włożę kartę do "skrzynki" od nc+, to już po mojej wolności oglądania na czym chcę? Sparuje mi z automatu Cameleona z WiFiBox'em? Bo jak tak, to wolę już poczekać, zanim czekoś nie kupię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. To, że w dedykowanym tunerze edycja kanałów jest ograniczona to jestem w stanie zrozumieć. Ale dlaczego stale wywala mi z grupy kanałów Ulubione do Wszystkie. Robi to po nagrywaniu i po włączeniu urządzenia. Jest to wkurzjące stale pamiętać o procedurze wejścia w Ulubione. czy nie ma możliwości ustawienia aby zawsze były tylko Ulubione ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam. 

Mam problem z nagrywaniem na pena 32 GB. 

Na początku wszystko jest ok. wkładam pendrive- formatuje go, i wszystko nagrywa, działa time shift.

Na drugi dzień, nie można już nic nagrać, przewinąć time shiftem, etc.

Na ekranie jest komunikat : Dysk w 100% zajęty, nie ma miejsca na dysku.

W czym może być problem ? Ta sytuacja także powtarzała się wcześniej na innym wifiboxie. 

Proszę o pomoc. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...