Skocz do zawartości

WiFiBox+ (Sagemcom DSIW74)


ircios
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam 3 WifiBoxy w mojej instalacji. Czy istnieje możliwość wymiany wszystkich lub chociaż części na coś innego? Używając tego ustrojstwa można się nabawić nerwicy - chce ściszyć to zmienia kanał, wciskam cyfry od kanałów to reaguje to chwili albo opuszcza nacisniete cyfry i różne inne historie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam. Od niedawna mam dekoder SAGEMCOM DSIW74 i mam pytanie co do korzystania na nim z internetu. Niestety nie posiadam w swoim TV Smart i chciałbym wiedzieć czy jest jakaś możliwość zainstalowania dodatkowych aplikacji w dekoderze po za tymi 3 oryginalnie wgranymi ?

 

Pozdrawiam i jeżeli pytanie już było to przepraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, exodo34 napisał:

Witam. Od niedawna mam dekoder SAGEMCOM DSIW74 i mam pytanie co do korzystania na nim z internetu. Niestety nie posiadam w swoim TV Smart i chciałbym wiedzieć czy jest jakaś możliwość zainstalowania dodatkowych aplikacji w dekoderze po za tymi 3 oryginalnie wgranymi ?

 

Pozdrawiam i jeżeli pytanie już było to przepraszam.

Kup sobie np. MiBox S Lub MiBox Stick 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, ale myślałem że chociaż jakaś podstawową przeglądarkę czy YT dało by się ogarnac. No trudno, dzięki za odpowiedź.

 

Chyba będę tak musiał zrobić bo TV nie planuje wymieniać bo działa elegancko, dzięki za radę. 

Edytowane przez exodo34
Odpowiedz na posta którego nie zauważyłem wcześniej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hej.

Mam zagwozdkę. Dzwonili dzisiaj do mnie z Canal+ odnośnie sprzętu. Posiadam dwie umowy gdyż posiadam sprzęty w dwóch różnych miejscach. O ile jeden to dekoder UltraBox 4k Technicolor to drugi jest tak zwana mydelniczka od ADB. I właśnie dzwonili odnośnie tego drugiego sprzętu że może sprawiać już problemy. Konsultant zaproponował mi właśnie WIFI Boxa bez opłaty za najem sprzętu. Po długiej dyskusji zgodziłem się na niego, choć lepszy byłby dekoder UltraBox 4KADB ale tu jest taki problem odnośnie telewizora a mówiąc szerzej monitora 4k 28 cali. Tyle miałem z nim problemów odnośnie dekodera UltraBox technikolor dlatego wylądował w drugim miejscu gdzie mam mydelniczkę i odbieram w HD. Dodatkowo za dekoder UltraBox 4k była by opłata 10 złotych miesięcznie a i tak bym w pełni nie wykorzystał możliwości dekodera 4K bo mój monitor choć jest 4K nie ma HDCP 2.2. Słyszałem niepochlebne komentarze odnośnie tego dekodera WIFI BOX ale jak Canal+ pozbywa się sprzętu po byłej Ence i problemem z UtraBoxem na moim monitorze to cóż mogłem zrobić. Mam pytanie. Czy ten dekoder jest tak sknocony że lepiej nie mówić czy jakoś może być. Czy lepiej dopłacić te 10 złotych miesięcznie i wziąć UltraBoxa, tylko ten monitor. Na technikolorze chodził przynajmniej w 1080P a tu od ADB nie wiem czy pójdzie nie mam jak sprawdzić. Co zrobić?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście i pewnie to nie tylko moje zdanie poleciłbym mydelniczke niż wifiszrota.
Jedyny powód żeby brać wifibox jest brak innej możliwości spięcia dekoderów w sieć niż wifi.
Na nowy egzemplarz na pewno nie trafisz więc miej nadzieję, że będzie w miarę bezproblemowo chodził, nie będzie rozłączał wifi i gubił ustawień MR i nie będzie się wieszał. Poza tym nie ma to ani CEC ani unicable, total szrot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za porady. Odwołałem już kuriera z WIFI Boxem. Jutro będę dzwonił o ULTRABOXA 4k. Nie zależy za bardzo na dysku bo to do drugiego miejsca gdzie bywam w weekendy wystarczy mi sam dekoder a już w moim miejscu zamieszkania mam jednego UltraBoxa 4k z dyskiem 1 TB i jestem mega zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...