Skocz do zawartości

Eska TV i Eska TV Extra


RETROJAM500
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dobrym rozwiązaniem byłoby przeniesienie Eski TV do Internetu. Zastąpienie muzycznego kanału rozrywkowym nie ma sensu. Coś ja myślę, że na tej Ósemce TV będzie mniej muzyki, a więcej rozrywki, tak jak obecnie jest z kanałem Viacomu - MTV Polska oraz wcześniej z VIVĄ Polską. Spójrzmy na kanał nadawcy 4Fun Media - Rbl.tv, który też nadaje w Internecie. Może ZPR przemyśli nad emisją internetową telewizyjnej wersji Eski? No cóż, tylko od nich to zależy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie zaprzestanie korzystania z marki (znanej i mocnej, która sama się broniła od lat) jest poranionym pomysłem. 

 

Wrzucanie do tego programów rozrywkowych to cios największy, wiemy ile razy zmniejszyła się oglądalnośc kiedy VIVA Polska zrobiła tą operację. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie każdy ma przecież satelitę z różnych powodów, dlatego wielu ludzi jest "skazanych" na ofertę NTC, która szczerze niestety teraz zbytnio nie powala, a za jakiś czas może się nawet pogorszyć.

 

@dilf przeczytaj uważnie artykuł na WM i tam pisze coś w stylu że "Ósemka będzie w naziemnej i satelitarnej telewizji"

Edytowane przez manieq01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hip Hop TV to już jest dopiero od miesiąca odkąd wystartował, tylko nie wiem, jaką ma oglądalność, nie oglądam tego kanału, dlatego że nie posiadam go. Z kanałów ZPR liderem kanałów muzycznych jest Polo TV, które puszcza muzykę z gatunku disco-polo.

 

Skoro Ósemka TV ma się pojawić, to niech ZPR zastanowi się nad emisją Eski w internecie. Jeżeli któryś kanał z ich portfolio będzie miał słabą i jeszcze słabszą oglądalność, to może powrócić przecież Eska do emisji w tv, tak jak wy to podkreślaliście. A to, że kanał VH1 Polska został zlikwidowany 5 lat temu i wsadzili na jego miejscu Comedy Central Family, to już jest zupełnie inna bajka. VH1 Polska został zlikwidowany, dlatego że miał kiepską oglądalność, ale nadal leciał na CCF od nocy do rana, później Viacom chciał reaktywować z powrotem ten kanał, i zrobił to rok później. Chodziło zapewne o emisję reklam, wśród których pojawiały się polskie na VH1 European. Tak wyglądała ta ''historyjka''.

 

Oczywiście nie chcę, żeby z Eski TV robili kanał z szołami i serialami, tak jak to wygląda w przypadku MTV. Co z pasmami muzycznymi? Co z listami przebojów? Co z prezenterami? Wszystko co dobre, to później się kończy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VH1 miał kiepską oglądalność? Udziały w rynku chyba na poziomie 0,20%, a spadały bo kombinowali z kiepskimi programami. Od początku pewnie chcieli wrócić z VH1 na rynek żeby mieć pieniądze z reklam, a CCF miało od razu dobrą dystrybucję. Po reaktywacji udziały VH1 oscylują wokół 0,02% i tak to się utrzymuje od 2012 roku, czasem mniej, czasem więcej.

 

Co do Ósemki - wydaje mi się, że to będzie zupełnie inna bajka niż MTV. Raczej będą sięgać po poważne produkcje, a nie głupie programy dla młodych nastolatek. No, chyba że chodzi o wartościowe dokumenty pokroju Catfish, Nastoletnie matki czy Pogromcy nadwagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LISTA W BIKINI - 17.04.16. (16:55 - 17:55)

Buka Ft. Skor - Zamknij Oczy

Mirami - Amore Eh Oh

Girls Love DJ's Ft. Sophia Ayana - Easy

R.I.O. - Thinking Of You

Bueno Clinic vs. DNF & Vnalogic - I Love Sex With My Ex (DJ Inox Future Remix)

Darius & Finlay - Tropicali

Sasha Lopez Feat. Broono & Ale Blake - Weekend

Fais Ft. Afrojack - Hey

Claydee - Mamacita Buena

Pitbull Ft. TJR - Don't Stop The Party

Sandra Lyng - Play My Drum

Claydee Feat. Ermal Mamaqi - Senorita

Martin Tungevaag - Wicked Wonderland

=========================

UNNAMED - 17.04.16. (17:55 - 18:00)

Lmfao - Sexy And I Know It

Edytowane przez kacper130700
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"NÓFKI SZTUKI" - Nie wiem co za [beep] ekhm... para-inteligentny człowiek taką nazwę wymyślił? Nie dość, że skopiowana z radia Planeta.FM (za czasów Radiostacji w formacie CHR się pojawiła), to jeszcze z celowym błędem... Kto tam pracuje? Gimnazaliści wychowani na "włatcach móch"?

Edytowane przez Caris
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do #Najlepszego programu to wczoraj chyba się im skończyła umowa z Electronic Beats i tymi DJ'ami. "Od 15 lutego od poniedziałku do piątku przez dwa miesiące". 

I jeszcze zauważyłem, że w ten czwartek jest ostatni raz "Eska 360". Miał być cykl koncertów, a była tylko Margaret. 

No i ta zbliżająca się Ósemka :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę szkoda mi tego Eska 360. Koncert tej Margaret podobał mi się bardzo! :) Nie wiadomo, czy będzie koncert zespołu Video z tego właśnie cyklu... Ubolewam nad tym, że zdążą wyemitować lub może nie puszczą... Oby też zdążyli z #Wszkolegramy z udziałem zespołu Enej.

Edytowane przez ad_am
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...