Skocz do zawartości

Eska TV i Eska TV Extra


RETROJAM500
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak najbardziej popieram pasmo z rockiem - w końcu przecież maja prężnie działająca radiowa antenę "Eska Rock"Kiedyś playlista była inna w Wf-ie na eska Tv teraz to pop.

PS.Myslę ze audycja może się utrzymać gdysz jest to na rękę z wypełnieniem zapisu koncesji dotyczącej proporcji polskiej muzyki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku Peji mogą cenzurować klipy, a jest co cenzurować... :twisted: Dlatego najlepiej jakby prawdziwy rap leciał od 23:00.

Przecież w owym pasmie są cenzurowane kawałki.Co do samej formy cenzury jest o wiele lepsza niż kiedyś na MTV/Vive (po prostu nagle cisza była- teraz chyba od tyłu puszcone) a najlepszym kawałkiem cenzurowanym na starej Vivie był Pono z kawałkiem "[beep]olę to" i owe słowo pada 37 razy i 37 razy było ocenzurowane.Dobry pomysł z nieocenzurowanym rapem po 23 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W marcu 2013 roku kanał Eska TV wprowadza do swojej ramówki nowe programy "Rap Time" to program poświęcony muzyce rap, w którym gospodarzem oraz grającym muzykę na żywo będzie DJ Kostek. Odcinki premierowe emitowane będą we wtorki o 21:00, powtórki w piątki o godzinie 23:00. Pierwszy odcinek - 5 marca 2013 roku.

Kolejna propozycja to "Gwiazdy od kuchni". Nowy talk-show prowadzony przez Kingę Zdrojewską. Szczere, kameralne rozmowy z gwiazdami, które odbywają się w najbardziej ze sprzyjających zwierzeniom miejscu - kuchni. Premierowe odcinki emitowane będą co tydzień, w niedzielę o godzinie 15:00. Pierwszy odcinek zostanie wyemitowany 3 marca 2013 roku.

Trzecia nowość to "Kamera! Akcja! Gwiazdy!". Formuła programu przypomina videoblog. W każdym z odcinków inna gwiazda pokaże w skrócie tydzień ze swojego życia. Tylko od bohaterów odcinków zależeć będzie co pokażą telewidzom. Pierwszy odcinek zostanie wyemitowany na antenie Eska TV już 2 marca 2013 roku. Odcinki premierowe zobaczyć będzie można w soboty o godzinie 15:30, natomiast powtórki w poniedziałki o godzinie 13:05.

Nie zabraknie znanych i cieszących się dużą oglądalnością programów takich jak "Hot Plota" czy "Eska TV News". Ne zabraknie programów muzycznych. Codziennie będzie można zobaczyć "Top5" i "Gorącą 20". Niezmiennie Eska TV odda swoją antenę dla widzów, którzy ułożą "FaceListę".

źródło http://media2.pl/media/100526-Nowa-ramo ... zdami.html

Czyli mały ale jednak zwrot w stronę Show/Lifestyle ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze lepsze takie programy, niż to, co prezentuje VIVA :D Myślę, że Rap Time to bardzo dobry pomysł, "Kamera! Akcja! Gwiazdy!" też może być warte uwagi.

 

Widać, że ESKA walczy o każdego widza, a programy typu Facelista czy smESKA to sposób na pogłębienie interaktywności, która mimo wszystko jest lepsza, niż dowiadywanie się, kiedy wezmę ślub :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą widziałem ocenzurowaną wersję klipu Avicii - I Could Be The One, zamazany był murzyn machający przyrodzeniem, i palenie trawki, tylko zastanawiam się po co, skoro cały czas śmigała normalna nieocenzurowana wersja?

 

Bardzo podobał mi się wczorajszy program Hip-Hop TV :brawo: , pierwszy raz od dłuższego czasu siedziałem przy Esce, nie przełączając programu, było bardzo ciekawie i różnorodnie, oby ten program utrzymał się przez dłuższy czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ocenzurowana wersja śmiga już kilka dni. Dziwi mnie to, gdyż najbardziej cenzuralna VIVA cenzuruje tylko cygaro, a Eska zamazuje cały obraz. Podobną praktykę stosuje Eska wobec klipu We Found Love, gdzie w scenie palenia również cały obraz jest zamazany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eska pewnie nie chce promować złych zachowań wśród młodzieży, no w końcu to stacja w DVB-T i ma być zróżnicowanie oraz unikanie tych złych zachowań :). Nie no, nie oszukując się, praktycznie wszyscy gimnazjaliści znają te zachowania, każdy robi z siebie dorosłego no i jakich to historii z alkoholem w tle itd nie znamy...

 

Możliwa jest wersja, że dostali skargę od widzów za propagowanie niewłaściwych treści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w sumie późno się obudzili że dają zły przykład, bo np. gdy inne stacje muzyczne cenzurowały klip LMFAO - Sexy And I Know It, Eska spokojnie puszczała tą wersję, ale na przykład nie cenzurując wulgaryzmów po angielsku (np. [beep]), robiła wg mnie dobrze, gdyż wystarczyło posłuchać na Vivie Space Bound Eminema, co drugie słowo było cenzurowane, i to jeszcze w ten sposób że była cisza, bardzo źle to wyglądało.

 

A co do klipu Avicii, nie wiem czy jest sens zamazywania aż całego obrazu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Miałem chwilę czasu (grypa) i zauważyłem że Eska TV bardzo fajnie układa playlistę :) Tak od 10 było tak dwa nowe kawałki starszy ( Bloodhound Gang - The Bad Touch/Blue Lagoon - Break My Stride/ Anastacia - Left Outside Alone itd) potem jeden kawałek Hip Hop . Zauważyłem tylko że Eska dziwnie nadaje klipy w formacie 4/3 w jakimś dziwnym kwadracie z ramka również na górze : http://zapodaj.net/afbe39ada2b20.jpg.html

A wystarczyło by jak np na "STARS TV" tylko efekt lustra po bokach jak chce ominąć czarne pasy przy nadawaniu w sztywnym 16/9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem tylko że Eska dziwnie nadaje klipy w formacie 4/3 w jakimś dziwnym kwadracie z ramka również na górze : http://zapodaj.net/afbe39ada2b20.jpg.html

A wystarczyło by jak np na "STARS TV" tylko efekt lustra po bokach jak chce ominąć czarne pasy przy nadawaniu w sztywnym 16/9

No rzeczywiście, jakby zlikwidowali na górze te minimalne paski i zostawili tylko po bokach ten efekt lusterka, to by było podobnie do Stars.TV i tak by było dobrze.

Chociaż szczerze, to myślałem, że jak Eska TV zacznie kiedyś puszczać na dobre starsze klipy, to że będą z czarnymi pasami po bokach. Bo np. w tamtym roku w święta puszczali teledysk Mariah Carey - All i want for christmas is you z pasami:

http://imageshack.us/photo/my-images/70 ... 01303.jpg/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...