Skocz do zawartości

Eska TV i Eska TV Extra


RETROJAM500
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie na kanale Eska TV również czarny ekran. :/ Za to EPG na tym kanale normalnie działa... :roll:

Wygląda to tak, jakby po prostu przekazu nie było.

Już też myślałem, że może Eska TV została zakodowana czy coś, ale mój "Ferdek" nie pokazuje na tym kanale żadnych systemów kodowania.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tymczasem dowiedziałem się od szefa Eski że czy to czy oni pojawią się na Cyfrowym Polsacie czy nie (odpukać) zależy od samego Cyfrowego Polsatu.

wiadomo, strategia CP jest kręta i zawiła. Tak samo np. TVN CNBC celowo tylko w CP nie dodali mimo chęci TVN, bo stanowiłby konkurenta ich TV Biznes.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dziś włączyłem na chwilę Eskę TV, a tu puścili taki hicior, że hej. Pewex - "Dziunia" normalnie nie mam słów na to, co za [beep]y serwuje ta telewizja muzyczna :roll:

Taka właśnie jest polska popkultura... (jakby co jest jeszcze alternatywa). A co do tego utworu to chyba nie zrozumiałeś przesłania... :P To miało być co najmniej śmieszne, parodia polskich dyskotek, itp. Jak widać coraz więcej wykonawców podąża w tę stronę muzyki, czyli taką trochę... "obciachową", ale jednocześnie zwracającą uwagę - nie tylko twoją. Większości się to spodoba, masy nie są wybredne. Ale to już nie problem stacji, ani też widzów, którzy "wchłaniają" wszystko co tylko zobaczą/usłyszą, ale przede wszystkim "artystów"! To do nich proszę zanosić skargi, bo to oni tworzą muzykę, którą stacje muzyczne wcześniej czy później będą musiały wyemitować (mam na myśli polskich wykonawców).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dokładnie. Nałożony efekt lodu na logo.

Szczerze mówiąc to gdyby nie to, że ESKA TV stara się cały czas być na czasie i dodaje nowe teledyski to stacje takie jak ViVA czy 4fun.tv nadal puszczały by Yolandę Be Cool. Oczywiście nic nie mam do YBC, ale to co się działo w wakacje mnie przerastało. Porównując ESKĘ TV z MTV Dance czy Hits to poziom ESKI jest na prawdę wysoki. MTV może ma rzadziej reklamy, ale to w końcu kanał płatny więc... A ESKA może się poszczycić tym, że nadaje w 16:9 i dba o widza serwując nowe dawki klipów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście Eska TV jest naprawdę na topie z nowościami ... nowy kawałek Michaela Jacksona z Akonem .. dzisiaj już ujrzałem na Esce TV . Tak trzymać ;) Tylko drażni mnie trochę brak różnorodności ... ale taki profil stacji nastawiony na TOP 100 i rzeczywiście to robi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Esce właśnie klasyczna zwieszka - jest dźwięk, nie ma obrazu. Zapewne za kilka minut wróci obraz bez grafiki, a po chwili dołączy grafika. Ciekawe, czy kiedykolwiek to opanują, bo takie "wy[beep]a" obserwuję już od wielu miesięcy ;)

 

A szkoda, bo akurat Tim Berg leci - fajna laseczka na teledysku by była jakby był obraz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...